Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Варзин
Академико Визеу
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.39 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Визеу. Разстоянието между двата града е 107.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Варзин | 2.38 | 2.89 | 3.00 |
| 04.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Порто Б | 1.99 | 3.18 | 3.55 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Варзин | 2.27 | 2.94 | 3.13 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 2 | Варзин | 1.71 | 3.19 | 4.93 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Фамаликао | 2.23 | 2.87 | 3.34 |
| 10.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 3 | Варзин | 1.83 | 3.18 | 4.24 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.08 | 3.18 | 3.32 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Академико Визеу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 2 | Реал СК Кейлуж | 1.54 | 3.67 | 5.68 |
| 30.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 1 - 3 | Академико Визеу | 2.80 | 2.83 | 2.56 |
| 25.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 1 | Фамаликао | 1.54 | 3.52 | 5.92 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 0 | Кова Да Пиедаде | 1.49 | 3.64 | 6.56 |
| 11.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.51 | 3.07 | 2.66 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 2 | Оливейрензе | 1.60 | 3.52 | 5.26 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Витория Гимараеш Б | 0 - 0 | Академико Визеу | 3.01 | 3.16 | 2.24 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 3 - 3 | Насионал Мадейра | 2.14 | 3.16 | 3.20 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 5 | Академико Визеу | 2.27 | 3.18 | 2.93 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 3 | Ароука | 2.44 | 2.82 | 3.00 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 0 - 0 | Варзин | 1.80 | 3.19 | 4.40 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Академико Визеу | 2.01 | 3.07 | 3.64 |
| 26.10.2016 | Купа на Лигата | Варзин | 2 - 0 | Академико Визеу | 1.98 | 3.06 | 3.83 |
| 20.08.2016 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 2 - 2 | Варзин | 2.07 | 3.01 | 3.59 |
| 09.03.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Академико Визеу | 1.93 | 3.09 | 3.88 |
| 21.10.2015 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 4 - 2 | Варзин | 2.10 | 3.09 | 3.43 |
В последните 6 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Варзин имат изиграни 3 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 11.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 32 | +23 | 59 |
| 2 | Санта Клара | 32 | +10 | 55 |
| 3 | Пенафиел | 32 | +10 | 54 |
| 4 | Ароука | 32 | +10 | 54 |
| 5 | Порто Б | 32 | +3 | 52 |
| 6 | Академико Визеу | 32 | +8 | 51 |
| 7 | Академика Коимбра | 32 | +17 | 51 |
| 8 | Лейшоес | 32 | +7 | 48 |
| 9 | Фамаликао | 32 | +2 | 46 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 32 | -2 | 45 |
| 11 | Оливейрензе | 32 | -2 | 42 |
| 12 | Бенфика Б | 32 | -7 | 42 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 32 | -5 | 42 |
| 14 | Варзин | 32 | -2 | 40 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 32 | -7 | 37 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 32 | -10 | 33 |
| 17 | Жил Висенте | 32 | -13 | 33 |
| 18 | Униао Мадейра | 32 | -11 | 32 |
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 32 | -20 | 32 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 32 | -11 | 28 |
Хронология в първенството
| Варзин | |
| Академико Визеу | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Варзин | Варзин | Академико Визеу | Академико Визеу | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 3 | Пенафиел | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 1 - 4 | |||
| 4 | Ароука | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 3 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 5 | Порто Б | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 4 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 6 | Академико Визеу | 0 - 0 | - | - | - | |||
| 7 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 8 | Лейшоес | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 3 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Фамаликао | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Оливейрензе | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Бенфика Б | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 5 | 1 - 5 | |
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 14 | Варзин | - | - | - | 0 - 0 | |||
| 15 | Кова Да Пиедаде | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 16 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | |||
| 17 | Жил Висенте | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 18 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 3 - 1 | 5 - 3 | 5 - 3 | |||
| 19 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Варзин | Академико Визеу | |
| Позиция | 14 | 6 |
| Точки | 40 | 51 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 1 |
| Точки | 26 | 25 |
Форма в шампионата
| Варзин | Академико Визеу | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
10 12 |
13
12 7 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 2 |
6
7 3 |
Голове в шампионата
| Варзин | Академико Визеу | |
|
Вкарани
Получени |
34
36 |
42
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
12 |
19
14 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.60 | 3.00 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.39 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.90 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.39 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.60 | 2.29 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.19 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 11.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
