Португалия - Купа на Португалия (2024 - 2025)
20:45
Варзин
Боавища
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.60 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.25 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.10.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Порто. Разстоянието между двата града е 29.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 18:45 местно време.
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.07.2024 | Приятелски срещи | АВС Футбол САД | 2 - 1 | Варзин | - | - | - |
| 23.07.2023 | Приятелски срещи | Варзин | 2 - 2 | Витория Гимараеш | - | - | - |
| 22.07.2023 | Приятелски срещи | Варзин | 1 - 1 | Бенфика Б | 2.55 | 3.36 | 2.40 |
| 19.07.2023 | Приятелски срещи | Академика Коимбра | 2 - 1 | Варзин | 3.30 | 3.20 | 2.06 |
| 10.01.2023 | Купа на Португалия | Варзин | 0 - 2 | Бенфика | 13.00 | 5.91 | 1.19 |
| 16.10.2022 | Купа на Португалия | Варзин | 1 - 0 | Спортинг Лисабон | 21.90 | 8.00 | 1.10 |
| 01.10.2022 | Купа на Португалия | Варзин | 1 - 0 | Фейрензе | 2.37 | 2.98 | 2.88 |
| 15.05.2022 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Мафра | 1.72 | 3.48 | 4.25 |
| 08.05.2022 | Лига Португал 2 | Фарензе | 0 - 1 | Варзин | 2.38 | 3.01 | 2.83 |
| 30.04.2022 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 2 | Спортинг Ковиля | 2.18 | 2.98 | 3.20 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 7 домакинства.
Боавища - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.10.2024 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 2 - 2 | Боавища | 1.38 | 4.47 | 7.79 |
| 29.09.2024 | Примейра Лига | Санта Клара | 1 - 0 | Боавища | 1.56 | 3.79 | 5.93 |
| 23.09.2024 | Примейра Лига | Боавища | 0 - 3 | Бенфика | 12.08 | 6.50 | 1.20 |
| 16.09.2024 | Примейра Лига | Ещрела Амадора | 2 - 2 | Боавища | 1.94 | 3.25 | 3.94 |
| 31.08.2024 | Примейра Лига | Боавища | 0 - 0 | Ещорил Прая | 2.32 | 3.03 | 3.17 |
| 24.08.2024 | Примейра Лига | Фамаликао | 1 - 0 | Боавища | 1.52 | 3.96 | 6.23 |
| 18.08.2024 | Примейра Лига | Боавища | 0 - 1 | Спортинг Брага | 5.97 | 4.20 | 1.50 |
| 10.08.2024 | Примейра Лига | Каза Пиа | 0 - 1 | Боавища | 1.98 | 3.30 | 3.76 |
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Боавища | 1 - 5 | Пенафиел | - | - | - |
| 01.08.2024 | Приятелски срещи | Боавища | 2 - 3 | Тондела | 1.67 | 3.86 | 3.89 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.30 | 3.60 | 1.85 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.25 | 1.30 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.29 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.90 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 20.10.2024 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра