Португалия - Купа на Португалия (2021 - 2022)
13:00
Варзин
Маритимо
с резултат 4 - 3 в продълженията
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.10 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.33 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2021 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Фуншал. Разстоянието между двата града е 1 210.6 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 11:00 местно време.
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.10.2021 | Лига Португал 2 | Фейрензе | 2 - 1 | Варзин | 2.04 | 3.24 | 3.45 |
| 21.09.2021 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Ещрела Амадора | 2.43 | 2.96 | 2.95 |
| 12.09.2021 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Варзин | 2.02 | 3.24 | 3.47 |
| 28.08.2021 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 2 - 1 | Варзин | 1.96 | 3.40 | 3.48 |
| 22.08.2021 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 3 | Рио Аве | 3.41 | 3.08 | 2.11 |
| 14.08.2021 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 1 | Варзин | 2.39 | 3.26 | 2.73 |
| 07.08.2021 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 2 | Шавеш | 3.02 | 3.04 | 2.34 |
| 25.07.2021 | Купа на Лигата | Варзин | 1 - 1 | Рио Аве | 3.31 | 3.09 | 2.18 |
| 12.07.2021 | Приятелски срещи | Санта Клара | 0 - 0 | Варзин | - | - | - |
| 06.07.2021 | Приятелски срещи | Фарензе | 0 - 1 | Варзин | 1.93 | 3.32 | 3.50 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Маритимо - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2021 | Примейра Лига | Маритимо | 0 - 0 | Морейрензе | 2.43 | 3.12 | 2.98 |
| 24.09.2021 | Примейра Лига | Спортинг Лисабон | 1 - 0 | Маритимо | 1.27 | 5.21 | 10.92 |
| 18.09.2021 | Примейра Лига | Фамаликао | 0 - 0 | Маритимо | 2.07 | 3.27 | 3.47 |
| 13.09.2021 | Примейра Лига | Маритимо | 2 - 2 | Ароука | 2.04 | 3.20 | 3.70 |
| 27.08.2021 | Примейра Лига | Ещорил Прая | 2 - 1 | Маритимо | 2.19 | 3.08 | 3.48 |
| 22.08.2021 | Примейра Лига | Маритимо | 1 - 1 | Порто | 8.62 | 4.50 | 1.35 |
| 16.08.2021 | Примейра Лига | Б-САД | 1 - 2 | Маритимо | 2.46 | 2.93 | 3.12 |
| 07.08.2021 | Примейра Лига | Маритимо | 0 - 2 | Спортинг Брага | 4.44 | 3.49 | 1.79 |
| 25.07.2021 | Купа на Лигата | Маритимо | 0 - 1 | Боавища | 1.65 | 3.58 | 5.05 |
| 20.07.2021 | Приятелски срещи | Маритимо | 1 - 2 | Пасош Ферейра | 2.46 | 3.21 | 2.61 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.03.2003 | Примейра Лига | Маритимо | 2 - 0 | Варзин | - | - | - |
| 03.11.2002 | Примейра Лига | Варзин | 4 - 1 | Маритимо | 2.12 | 3.17 | 3.45 |
| 28.04.2002 | Примейра Лига | Варзин | 0 - 1 | Маритимо | 1.86 | 3.26 | 3.43 |
| 22.12.2001 | Примейра Лига | Маритимо | 1 - 1 | Варзин | 1.36 | 4.63 | 7.93 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Варзин имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Варзин класиране
Маритимо класиране в Примейра Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Бенфика | 8 | +14 | 21 |
| 2 | Порто | 8 | +13 | 20 |
| 3 | Спортинг Лисабон | 8 | +9 | 20 |
| 4 | Ещорил Прая | 8 | +5 | 15 |
| 5 | Портимонензе | 8 | +4 | 14 |
| 6 | Спортинг Брага | 8 | +4 | 13 |
| 7 | Витория Гимараеш | 8 | +2 | 10 |
| 8 | Боавища | 8 | 0 | 10 |
| 9 | Жил Висенте | 8 | 0 | 9 |
| 10 | Тондела | 8 | -2 | 9 |
| 11 | Пасош Ферейра | 8 | -3 | 9 |
| 12 | Визела | 8 | -6 | 8 |
| 13 | Маритимо | 8 | -3 | 7 |
| 14 | Морейрензе | 8 | -6 | 7 |
| 15 | Санта Клара | 8 | -10 | 6 |
| 16 | Ароука | 8 | -8 | 5 |
| 17 | Б-САД | 8 | -7 | 4 |
| 18 | Фамаликао | 8 | -6 | 3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.00 | 3.10 | 2.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 1.33 | 1.33 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.50 | 1.50 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.50 | 2.50 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.16 | 5.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.66 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 17.10.2021 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра