Приятелски Срещи - Клубни
12:00
Варзин
(Португалия)
Морейрензе
(Португалия)
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.25 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Морейра де Конегос. Разстоянието между двата града е 35.4 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 10:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.05.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Академика Коимбра | 2.88 | 3.16 | 2.28 |
| 06.05.2018 | Лига Португал 2 | Униао Мадейра | 2 - 1 | Варзин | 1.67 | 3.45 | 4.72 |
| 29.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.74 | 3.42 | 4.29 |
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Варзин | 2.35 | 2.88 | 3.07 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 2 | Варзин | 2.13 | 3.08 | 3.26 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.70 | 2.87 | 2.63 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Варзин | 2.38 | 2.89 | 3.00 |
| 04.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Порто Б | 1.99 | 3.18 | 3.55 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Морейрензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2018 | Примейра Лига | Бенфика | 1 - 0 | Морейрензе | 1.12 | 7.57 | 17.33 |
| 06.05.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 0 - 3 | Авеш | 2.33 | 2.98 | 3.13 |
| 27.04.2018 | Примейра Лига | Витория Гимараеш | 1 - 0 | Морейрензе | 1.84 | 3.39 | 4.12 |
| 22.04.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 2 - 1 | Рио Аве | 2.43 | 3.10 | 2.87 |
| 15.04.2018 | Примейра Лига | Маритимо | 1 - 1 | Морейрензе | 2.01 | 3.15 | 3.72 |
| 09.04.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Боавища | 2.25 | 2.93 | 3.35 |
| 31.03.2018 | Примейра Лига | Портимонензе | 4 - 3 | Морейрензе | 1.88 | 3.34 | 3.93 |
| 18.03.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 2 - 1 | Б-САД | 2.42 | 2.96 | 3.01 |
| 09.03.2018 | Примейра Лига | Спортинг Брага | 3 - 0 | Морейрензе | 1.44 | 4.31 | 6.66 |
| 04.03.2018 | Примейра Лига | Морейрензе | 2 - 0 | Пасош Ферейра | 2.21 | 3.03 | 3.36 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.07.2017 | Приятелски срещи | Варзин | 0 - 3 | Морейрензе | 3.50 | 3.35 | 1.85 |
| 15.05.2011 | Лига Португал 2 | Морейрензе | 3 - 2 | Варзин | 2.36 | 3.00 | 2.84 |
| 09.01.2011 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Морейрензе | 1.86 | 3.16 | 3.95 |
| 25.03.2006 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Морейрензе | 1.66 | 3.36 | 4.40 |
| 20.11.2005 | Лига Португал 2 | Морейрензе | 2 - 2 | Варзин | 2.06 | 3.26 | 2.98 |
| 26.01.2003 | Примейра Лига | Морейрензе | 1 - 0 | Варзин | 2.21 | 3.08 | 3.14 |
| 01.09.2002 | Примейра Лига | Варзин | 1 - 0 | Морейрензе | 1.85 | 3.32 | 4.07 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Варзин имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно.
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.25 | 3.25 | 2.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 07.07.2018 08:04. Възможни са промени към настоящия момент!
