Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Варзин
Порто Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Порто. Разстоянието между двата града е 29.0 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Варзин | 2.27 | 2.94 | 3.13 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 2 | Варзин | 1.71 | 3.19 | 4.93 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Фамаликао | 2.23 | 2.87 | 3.34 |
| 10.02.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 3 | Варзин | 1.83 | 3.18 | 4.24 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 3 | Бенфика Б | 2.08 | 3.18 | 3.32 |
| 29.01.2018 | Лига Португал 2 | Жил Висенте | 0 - 1 | Варзин | 2.21 | 3.04 | 3.18 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Лейшоес | 2.45 | 2.96 | 2.88 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Порто Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 0 - 0 | Порто Б | 2.38 | 3.18 | 2.73 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 0 | Спортинг Ковиля | 2.26 | 3.04 | 3.06 |
| 11.03.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.51 | 3.07 | 2.66 |
| 07.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 6 - 0 | Порто Б | 1.71 | 3.50 | 4.32 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 2 - 2 | Порто Б | 2.09 | 3.12 | 3.34 |
| 18.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 2 | Оливейрензе | 1.84 | 3.36 | 3.89 |
| 11.02.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 2 - 0 | Порто Б | 1.92 | 3.18 | 3.81 |
| 04.02.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 2 - 1 | Лейшоес | 2.29 | 3.16 | 2.91 |
| 31.01.2018 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 1 - 0 | Порто Б | 2.10 | 3.22 | 3.28 |
| 21.01.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Ароука | 2.26 | 3.01 | 3.11 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 0 | Варзин | 2.01 | 3.19 | 3.48 |
| 15.04.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Порто Б | 2.03 | 3.15 | 3.44 |
| 23.11.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 1 | Варзин | 1.76 | 3.32 | 4.36 |
| 28.02.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 0 | Порто Б | 2.81 | 3.03 | 2.43 |
| 30.09.2015 | Лига Португал 2 | Порто Б | 4 - 0 | Варзин | 1.88 | 3.40 | 3.77 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Варзин имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 04.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 31 | +22 | 56 |
| 2 | Санта Клара | 31 | +11 | 55 |
| 3 | Ароука | 31 | +11 | 54 |
| 4 | Пенафиел | 31 | +10 | 53 |
| 5 | Академика Коимбра | 31 | +18 | 51 |
| 6 | Академико Визеу | 31 | +8 | 50 |
| 7 | Порто Б | 30 | +4 | 49 |
| 8 | Лейшоес | 31 | +6 | 45 |
| 9 | Фамаликао | 31 | 0 | 43 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 31 | -3 | 42 |
| 11 | Бенфика Б | 31 | -7 | 41 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 31 | -7 | 39 |
| 13 | Оливейрензе | 31 | -4 | 39 |
| 14 | Варзин | 30 | -2 | 37 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 31 | -6 | 37 |
| 16 | Жил Висенте | 31 | -11 | 33 |
| 17 | Униао Мадейра | 31 | -10 | 32 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 31 | -18 | 32 |
| 19 | Спортинг Брага Б | 31 | -11 | 30 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 31 | -11 | 27 |
Хронология в първенството
| Варзин | |
| Порто Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Варзин | Варзин | Порто Б | Порто Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 2 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Ароука | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 4 | Пенафиел | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Академико Визеу | 0 - 0 | 0 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | |||
| 7 | Порто Б | 3 - 0 | - | - | - | |||
| 8 | Лейшоес | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Фамаликао | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | ||
| 10 | Витория Гимараеш Б | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Бенфика Б | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | |||
| 12 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | 0 - 0 | 3 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 13 | Оливейрензе | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Варзин | - | - | - | 3 - 0 | |||
| 15 | Кова Да Пиедаде | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 16 | Жил Висенте | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 2 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 17 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | ||||
| 19 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
Класиране в шампионата
| Варзин | Порто Б | |
| Позиция | 14 | 7 |
| Точки | 37 | 49 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 8 |
| Точки | 23 | 18 |
Форма в шампионата
| Варзин | Порто Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
10 11 |
15
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
8 2 |
5
3 7 |
Голове в шампионата
| Варзин | Порто Б | |
|
Вкарани
Получени |
31
33 |
43
39 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
19
11 |
16
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 3.29 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 1.34 | 1.83 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.62 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.04.2018 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
