Португалия - Лига Португал 2 (2016 - 2017)
17:00
Варзин
Спортинг Брага Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Брага. Разстоянието между двата града е 34.1 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Варзин | 2.26 | 3.20 | 2.93 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 0 | Лейшоес | 2.21 | 3.01 | 3.21 |
| 05.02.2017 | Лига Португал 2 | Авеш | 1 - 2 | Варзин | 1.68 | 3.43 | 4.79 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Академико Визеу | 2.01 | 3.07 | 3.64 |
| 23.01.2017 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 2 | Варзин | 2.16 | 3.20 | 3.10 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Жил Висенте | 1.94 | 3.00 | 3.99 |
| 07.01.2017 | Лига Португал 2 | Визела | 1 - 2 | Варзин | 2.48 | 2.77 | 3.02 |
| 04.01.2017 | Купа на Лигата | Ароука | 3 - 0 | Варзин | 1.86 | 3.32 | 3.94 |
| 30.12.2016 | Купа на Лигата | Спортинг Лисабон | 1 - 0 | Варзин | 1.11 | 7.57 | 18.02 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Фафе | 1.87 | 3.15 | 4.07 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Спортинг Брага Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 5 - 0 | Визела | 1.88 | 3.11 | 4.07 |
| 11.02.2017 | Лига Португал 2 | Фамаликао | 2 - 0 | Спортинг Брага Б | 2.03 | 3.13 | 3.50 |
| 04.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 1 | Спортинг Ковиля | 2.50 | 2.99 | 2.76 |
| 28.01.2017 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.41 | 3.02 | 2.83 |
| 21.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 3 - 1 | Униао Мадейра | 2.39 | 2.95 | 2.93 |
| 15.01.2017 | Лига Португал 2 | Фафе | 4 - 1 | Спортинг Брага Б | 2.53 | 3.00 | 2.72 |
| 07.01.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Спортинг Брага Б | 2.26 | 3.14 | 2.95 |
| 21.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 1 | Бенфика Б | 2.28 | 3.08 | 2.99 |
| 17.12.2016 | Лига Португал 2 | Порто Б | 1 - 3 | Спортинг Брага Б | 1.90 | 3.21 | 3.86 |
| 10.12.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 2 - 0 | Витория Гимараеш Б | 2.02 | 3.10 | 3.57 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.09.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | Варзин | 2.37 | 2.97 | 2.94 |
| 20.03.2016 | Лига Португал 2 | Спортинг Брага Б | 0 - 2 | Варзин | 2.52 | 2.91 | 2.81 |
| 04.11.2015 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.89 | 3.20 | 3.92 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Варзин имат изиграна само 1 среща, като са завършили наравно.
Лига Португал 2 класиране към 19.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Портимонензе | 26 | +31 | 60 |
| 2 | Авеш | 27 | +16 | 53 |
| 3 | Академика Коимбра | 27 | +8 | 44 |
| 4 | Варзин | 27 | +5 | 44 |
| 5 | Санта Клара | 27 | -2 | 42 |
| 6 | Бенфика Б | 27 | +3 | 41 |
| 7 | Пенафиел | 27 | +1 | 39 |
| 8 | Спортинг Брага Б | 27 | +8 | 37 |
| 9 | Жил Висенте | 27 | 0 | 36 |
| 10 | Униао Мадейра | 27 | -3 | 35 |
| 11 | Витория Гимараеш Б | 27 | 0 | 34 |
| 12 | Спортинг Ковиля | 26 | 0 | 34 |
| 13 | Кова Да Пиедаде | 27 | -8 | 34 |
| 14 | Визела | 27 | -4 | 33 |
| 15 | Фафе | 27 | -4 | 32 |
| 16 | Фамаликао | 27 | -5 | 32 |
| 17 | Порто Б | 27 | -6 | 32 |
| 18 | Фреамунде | 27 | -2 | 31 |
| 19 | Академико Визеу | 27 | -5 | 31 |
| 20 | Лейшоес | 27 | 0 | 30 |
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 27 | -12 | 27 |
| 22 | Олянензе | 27 | -21 | 18 |
Хронология в първенството
| Варзин | |
| Спортинг Брага Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Варзин | Варзин | Спортинг Брага Б | Спортинг Брага Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Портимонензе | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 2 | Авеш | 0 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | |||
| 3 | Академика Коимбра | 3 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 4 | Варзин | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 5 | Санта Клара | 2 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 6 | Бенфика Б | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | |||
| 7 | Пенафиел | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 8 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Жил Висенте | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 10 | Униао Мадейра | 2 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 11 | Витория Гимараеш Б | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | ||||
| 12 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | |||
| 13 | Кова Да Пиедаде | 2 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 14 | Визела | 1 - 2 | 5 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 15 | Фафе | 2 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 1 | 4 - 1 | ||
| 16 | Фамаликао | 0 - 2 | 3 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 17 | Порто Б | 1 - 1 | 1 - 3 | 1 - 3 | ||||
| 18 | Фреамунде | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 19 | Академико Визеу | 1 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 20 | Лейшоес | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 21 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 0 | 1 - 2 | 3 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | ||
| 22 | Олянензе | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 2 | ||||
Класиране в шампионата
| Варзин | Спортинг Брага Б | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 44 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 8 |
| Точки | 26 | 15 |
Форма в шампионата
| Варзин | Спортинг Брага Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
8 7 |
9
10 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 1 |
3
6 5 |
Голове в шампионата
| Варзин | Спортинг Брага Б | |
|
Вкарани
Получени |
36
31 |
39
31 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
18
10 |
15
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 3.10 | 3.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.29 | 1.38 | 1.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.44 | 2.63 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.91 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 19.02.2017 16:01. Възможни са промени към настоящия момент!
