Португалия - Лига Португал 2 (2017 - 2018)
18:00
Варзин
Спортинг Лисабон Б
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Повуа ди Варзин, а гостите от Лисабон. Разстоянието между двата града е 298.2 км. Мачът ще се играе на стадион Ещадио до Варзин, който има капацитет от 11 000 места. Снимки от Google карта стадион Ещадио до Варзин. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Варзин - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.04.2018 | Лига Португал 2 | Кова Да Пиедаде | 1 - 1 | Варзин | 2.35 | 2.88 | 3.07 |
| 15.04.2018 | Лига Португал 2 | Реал СК Кейлуж | 1 - 2 | Варзин | 2.13 | 3.08 | 3.26 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 1 | Академико Визеу | 2.70 | 2.87 | 2.63 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Ковиля | 2 - 0 | Варзин | 2.38 | 2.89 | 3.00 |
| 04.04.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 1 | Порто Б | 1.99 | 3.18 | 3.55 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Спортинг Брага Б | 1.95 | 3.08 | 3.84 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 3 - 0 | Варзин | 1.67 | 3.44 | 4.75 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 0 - 0 | Варзин | 2.27 | 2.94 | 3.13 |
| 04.03.2018 | Лига Португал 2 | Варзин | 1 - 1 | Санта Клара | 2.55 | 2.79 | 2.87 |
| 25.02.2018 | Лига Португал 2 | Ароука | 1 - 2 | Варзин | 1.71 | 3.19 | 4.93 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Спортинг Лисабон Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 23.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Бенфика Б | 1.98 | 3.41 | 3.31 |
| 16.04.2018 | Лига Португал 2 | Порто Б | 0 - 2 | Спортинг Лисабон Б | 1.69 | 3.65 | 4.26 |
| 11.04.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 1 | Фамаликао | 2.84 | 3.10 | 2.34 |
| 07.04.2018 | Лига Португал 2 | Оливейрензе | 4 - 2 | Спортинг Лисабон Б | 1.54 | 3.85 | 5.36 |
| 31.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 3 | Насионал Мадейра | 3.33 | 3.38 | 1.99 |
| 18.03.2018 | Лига Португал 2 | Лейшоес | 1 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 1.51 | 3.75 | 5.80 |
| 14.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 3 - 4 | Пенафиел | 3.57 | 3.18 | 1.99 |
| 10.03.2018 | Лига Португал 2 | Санта Клара | 4 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 1.45 | 3.73 | 7.15 |
| 03.03.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 2 | Ароука | 3.39 | 3.11 | 2.08 |
| 24.02.2018 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 2 - 2 | Академика Коимбра | 2.97 | 3.07 | 2.25 |
Общо 1 победа, 3 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.12.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 0 | Варзин | 2.14 | 3.17 | 3.24 |
| 15.02.2017 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 2 | Варзин | 2.26 | 3.20 | 2.93 |
| 11.09.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 3 - 0 | Спортинг Лисабон Б | 2.19 | 3.09 | 3.16 |
| 16.03.2016 | Лига Португал 2 | Варзин | 2 - 1 | Спортинг Лисабон Б | 1.99 | 3.10 | 3.66 |
| 31.10.2015 | Лига Португал 2 | Спортинг Лисабон Б | 0 - 0 | Варзин | 1.75 | 3.39 | 4.34 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Варзин имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Лига Португал 2 класиране към 29.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Насионал Мадейра | 36 | +26 | 67 |
| 2 | Санта Клара | 35 | +12 | 60 |
| 3 | Академика Коимбра | 35 | +20 | 60 |
| 4 | Ароука | 35 | +11 | 59 |
| 5 | Пенафиел | 35 | +10 | 58 |
| 6 | Академико Визеу | 35 | +7 | 55 |
| 7 | Лейшоес | 36 | +8 | 55 |
| 8 | Порто Б | 34 | 0 | 52 |
| 9 | Фамаликао | 35 | -1 | 47 |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 34 | -4 | 46 |
| 11 | Бенфика Б | 35 | -8 | 45 |
| 12 | Варзин | 35 | -2 | 44 |
| 13 | Спортинг Ковиля | 35 | -9 | 43 |
| 14 | Оливейрензе | 35 | -4 | 43 |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 35 | -6 | 42 |
| 16 | Спортинг Брага Б | 35 | -7 | 40 |
| 17 | Униао Мадейра | 35 | -10 | 38 |
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 35 | -19 | 36 |
| 19 | Жил Висенте | 35 | -14 | 35 |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 35 | -10 | 31 |
Хронология в първенството
| Варзин | |
| Спортинг Лисабон Б | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Варзин | Варзин | Спортинг Лисабон Б | Спортинг Лисабон Б | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Насионал Мадейра | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Санта Клара | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 4 - 3 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Академика Коимбра | 1 - 0 | 2 - 2 | 4 - 2 | 4 - 2 | |||
| 4 | Ароука | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Пенафиел | 3 - 0 | 2 - 3 | 3 - 0 | 3 - 4 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 6 | Академико Визеу | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Лейшоес | 1 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Порто Б | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Фамаликао | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 6 - 0 | 6 - 0 | |
| 10 | Витория Гимараеш Б | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 1 - 2 | |||
| 11 | Бенфика Б | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 12 | Варзин | - | - | - | 1 - 0 | |||
| 13 | Спортинг Ковиля | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 14 | Оливейрензе | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 1 | 2 - 0 | 4 - 2 | 4 - 2 | |
| 15 | Кова Да Пиедаде | 2 - 2 | 1 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 16 | Спортинг Брага Б | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 17 | Униао Мадейра | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 18 | Спортинг Лисабон Б | 1 - 0 | - | - | - | |||
| 19 | Жил Висенте | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 20 | Реал СК Кейлуж | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Варзин | Спортинг Лисабон Б | |
| Позиция | 12 | 18 |
| Точки | 44 | 36 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 13 | 16 |
| Точки | 26 | 15 |
Форма в шампионата
| Варзин | Спортинг Лисабон Б | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
11 13 |
9
9 17 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
8 3 |
3
6 8 |
Голове в шампионата
| Варзин | Спортинг Лисабон Б | |
|
Вкарани
Получени |
37
39 |
44
63 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
13 |
18
36 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 3.50 | 4.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.19 | 1.30 | 2.10 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 3.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 29.04.2018 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
