Унгария - НП I (2016 - 2017)
19:00
Вашаш Будапеща
Дебрецен
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Дебрецен. Разстоянието между двата града е 194.8 км. Мачът ще се играе на стадион Рудолф Иловског, който има капацитет от 9 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рудолф Иловског. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вашаш Будапеща - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2017 | Купа на Унгария | Уйпещ | 1 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.94 | 3.22 | 3.51 |
| 16.03.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 3 | Халадаш Сомбатхей | 1.57 | 3.74 | 5.25 |
| 11.03.2017 | НП I | МТК Будапеща | 1 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.69 | 3.04 | 2.53 |
| 04.03.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Вашаш Будапеща | 3.14 | 3.12 | 2.20 |
| 25.02.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Дюрмот | 1.60 | 3.66 | 5.09 |
| 10.12.2016 | НП I | Пакш | 1 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.62 | 3.03 | 2.60 |
| 03.12.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 3 - 0 | Диошдьор | 1.42 | 4.16 | 6.56 |
| 26.11.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.97 | 3.19 | 3.65 |
| 19.11.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 2 | Ференцварош | 3.60 | 3.40 | 1.92 |
| 05.11.2016 | НП I | Уйпещ | 2 - 2 | Вашаш Будапеща | 2.16 | 3.24 | 3.14 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Дебрецен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.03.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 3 | Пакш | 1.58 | 3.46 | 5.75 |
| 04.03.2017 | НП I | Дебрецен | 3 - 0 | Диошдьор | 1.58 | 3.63 | 5.27 |
| 25.02.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Дебрецен | 1.86 | 3.26 | 3.99 |
| 18.02.2017 | НП I | Дебрецен | 0 - 0 | Ференцварош | 3.22 | 3.21 | 2.10 |
| 07.02.2017 | Приятелски срещи | Шахтьор Донецк | 2 - 1 | Дебрецен | 1.19 | 5.92 | 10.36 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Орхус | 0 - 2 | Дебрецен | 2.40 | 3.44 | 2.51 |
| 01.02.2017 | Приятелски срещи | Дебрецен | 0 - 1 | Юргорден | 2.67 | 3.39 | 2.30 |
| 10.12.2016 | НП I | Уйпещ | 2 - 0 | Дебрецен | 1.78 | 3.34 | 4.10 |
| 03.12.2016 | НП I | Дебрецен | 0 - 1 | Фехервар | 2.52 | 3.07 | 2.63 |
| 26.11.2016 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | Дебрецен | 2.40 | 3.14 | 2.77 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2016 | НП I | Дебрецен | 1 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.93 | 3.30 | 3.66 |
| 24.07.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 3 - 1 | Дебрецен | 2.89 | 3.16 | 2.32 |
| 08.03.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | Дебрецен | 3.70 | 3.25 | 1.91 |
| 13.02.2016 | НП I | Дебрецен | 4 - 0 | Вашаш Будапеща | 1.48 | 3.93 | 6.13 |
| 19.09.2015 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 1 | Дебрецен | 3.09 | 3.18 | 2.18 |
| 07.05.2013 | Купа на Унгария | Дебрецен | 3 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.26 | 5.28 | 8.38 |
| 16.04.2013 | Купа на Унгария | Вашаш Будапеща | 0 - 3 | Дебрецен | 3.46 | 3.31 | 1.95 |
| 20.11.2011 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | Дебрецен | 4.56 | 3.46 | 1.69 |
| 15.07.2011 | НП I | Дебрецен | 5 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.41 | 4.22 | 6.06 |
| 23.04.2011 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 5 | Дебрецен | 2.62 | 3.21 | 2.38 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 6 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вашаш Будапеща имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 01.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Фехервар | 23 | +29 | 44 |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 23 | +14 | 41 |
| 3 | Вашаш Будапеща | 23 | +12 | 38 |
| 4 | Ференцварош | 23 | +10 | 38 |
| 5 | Пакш | 23 | +2 | 33 |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 23 | -3 | 32 |
| 7 | Уйпещ | 23 | +1 | 31 |
| 8 | Мезьокьовешд | 23 | -5 | 31 |
| 9 | МТК Будапеща | 23 | -9 | 26 |
| 10 | Дебрецен | 23 | -6 | 24 |
| 11 | Диошдьор | 23 | -21 | 21 |
| 12 | Дюрмот | 23 | -24 | 16 |
Хронология в първенството
| Вашаш Будапеща | |
| Дебрецен | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вашаш Будапеща | Вашаш Будапеща | Дебрецен | Дебрецен | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Фехервар | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 1 | 5 - 1 | 5 - 1 | |
| 2 | Кишпещ Хонвед | 2 - 0 | 2 - 1 | 2 - 0 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 3 | Вашаш Будапеща | - | - | - | 1 - 2 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 4 | Ференцварош | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 5 | Пакш | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Халадаш Сомбатхей | 2 - 3 | 1 - 0 | 2 - 3 | 0 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 7 | Уйпещ | 0 - 1 | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 8 | Мезьокьовешд | 4 - 0 | 0 - 2 | 4 - 0 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | МТК Будапеща | 3 - 2 | 1 - 0 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 10 | Дебрецен | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 11 | Диошдьор | 3 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | 1 - 3 | 1 - 3 | |
| 12 | Дюрмот | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 4 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Вашаш Будапеща | Дебрецен | |
| Позиция | 3 | 10 |
| Точки | 38 | 24 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 4 | 8 |
| Точки | 21 | 11 |
Форма в шампионата
| Вашаш Будапеща | Дебрецен | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 7 |
6
6 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 2 |
3
2 6 |
Голове в шампионата
| Вашаш Будапеща | Дебрецен | |
|
Вкарани
Получени |
35
23 |
24
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
22
11 |
11
19 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 3.20 | 3.30 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.34 | 1.36 | 1.67 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 01.04.2017 16:05. Възможни са промени към настоящия момент!
