Унгария - НП I (2026 - 2027)
неделя, 8 ноември, 2026
20:00
Вашаш Будапеща
Ференцварош
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.00 |
3.90 |
1.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
1.22 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Будапеща.
Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Рудолф Иловски,
който има капацитет от
9 000 места, от които седящи 3 000.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Рудолф Иловски.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вашаш Будапеща - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
НП I |
Дьор ЕТО |
2 - 2 |
Вашаш Будапеща |
2.09 |
3.70 |
2.87 |
| 25.10.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 2 |
Пакш |
2.23 |
3.72 |
2.60 |
| 16.10.2026 |
НП I |
МТК Будапеща |
1 - 0 |
Вашаш Будапеща |
2.31 |
3.64 |
2.52 |
| 10.10.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
1 - 1 |
Кишварда |
1.74 |
3.68 |
4.00 |
| 19.09.2026 |
НП I |
Дебрецен |
2 - 4 |
Вашаш Будапеща |
2.29 |
3.59 |
2.61 |
| 04.09.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
3 - 2 |
Ниредхаза Спартак |
2.21 |
3.39 |
2.88 |
| 29.08.2026 |
НП I |
Уйпещ |
3 - 1 |
Вашаш Будапеща |
2.16 |
3.57 |
2.82 |
| 22.08.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 1 |
Пушкаш Академи |
2.11 |
3.45 |
3.00 |
| 14.08.2026 |
НП I |
Кишпещ Хонвед |
1 - 2 |
Вашаш Будапеща |
2.51 |
3.35 |
2.47 |
| 08.08.2026 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
5 - 0 |
Залаегерсег |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Ференцварош - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 05.11.2026 |
ЛЕ Група |
Милан |
0 - 2 |
Ференцварош |
1.32 |
5.27 |
8.42 |
| 01.11.2026 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 0 |
Пакш |
1.45 |
4.66 |
5.19 |
| 25.10.2026 |
НП I |
Ференцварош |
5 - 0 |
МТК Будапеща |
1.40 |
4.73 |
5.84 |
| 22.10.2026 |
ЛЕ Група |
Ференцварош |
4 - 1 |
Торензе |
1.30 |
5.34 |
9.19 |
| 18.10.2026 |
НП I |
Кишварда |
1 - 1 |
Ференцварош |
5.57 |
4.33 |
1.45 |
| 15.10.2026 |
ЛЕ Група |
Ференцварош |
2 - 1 |
Виктория Пилзен |
1.94 |
3.71 |
3.59 |
| 10.10.2026 |
НП I |
Ференцварош |
1 - 1 |
Дебрецен |
1.30 |
5.31 |
7.32 |
| 20.09.2026 |
НП I |
Ниредхаза Спартак |
1 - 1 |
Ференцварош |
3.84 |
3.80 |
1.74 |
| 17.09.2026 |
ЛЕ Група |
Селтик |
1 - 3 |
Ференцварош |
1.70 |
3.99 |
4.43 |
| 06.09.2026 |
НП I |
Ференцварош |
2 - 2 |
Уйпещ |
1.37 |
4.72 |
6.35 |
Общо 6 победи и 4 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 равенства
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.08.2026 |
НП I |
Ференцварош |
0 - 0 |
Вашаш Будапеща |
1.45 |
4.25 |
5.77 |
| 22.04.2023 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 1 |
Ференцварош |
6.42 |
4.30 |
1.43 |
| 28.01.2023 |
НП I |
Ференцварош |
0 - 0 |
Вашаш Будапеща |
1.28 |
5.34 |
8.97 |
| 31.08.2022 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 1 |
Ференцварош |
5.35 |
3.89 |
1.56 |
| 09.02.2022 |
Купа на Унгария |
Вашаш Будапеща |
0 - 2 |
Ференцварош |
5.41 |
4.08 |
1.49 |
| 12.05.2018 |
НП I |
Ференцварош |
1 - 1 |
Вашаш Будапеща |
1.18 |
6.28 |
11.16 |
| 09.12.2017 |
НП I |
Вашаш Будапеща |
0 - 2 |
Ференцварош |
5.07 |
3.73 |
1.58 |
| 09.09.2017 |
НП I |
Ференцварош |
5 - 2 |
Вашаш Будапеща |
1.58 |
3.71 |
5.12 |
| 31.05.2017 |
Купа на Унгария |
Вашаш Будапеща |
1 - 1 |
Ференцварош |
3.48 |
3.34 |
1.92 |
| 15.04.2017 |
НП I |
Ференцварош |
1 - 2 |
Вашаш Будапеща |
1.76 |
3.55 |
4.04 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 1 победа,
гостите
имат 5 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вашаш Будапеща имат изиграни 5 срещи,
като домакините нямат победа,
гостите имат 4 победи
и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 08.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Дьор ЕТО |
12 |
6 |
4 |
2 |
21 |
14 |
+7 |
22 |
| 2 |
Пушкаш Академи |
12 |
7 |
0 |
5 |
17 |
15 |
+2 |
21 |
| 3 |
Ференцварош |
11 |
5 |
5 |
1 |
20 |
10 |
+10 |
20 |
| 4 |
Дебрецен |
12 |
5 |
4 |
3 |
21 |
17 |
+4 |
19 |
| 5 |
Уйпещ |
12 |
5 |
3 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
18 |
| 6 |
Пакш |
12 |
5 |
2 |
5 |
22 |
21 |
+1 |
17 |
| 7 |
Вашаш Будапеща |
12 |
4 |
4 |
4 |
20 |
17 |
+3 |
16 |
| 8 |
Залаегерсег |
12 |
4 |
1 |
7 |
16 |
22 |
-6 |
13 |
| 9 |
Кишпещ Хонвед |
11 |
3 |
4 |
4 |
14 |
17 |
-3 |
13 |
| 10 |
МТК Будапеща |
12 |
3 |
3 |
6 |
16 |
25 |
-9 |
12 |
| 11 |
Кишварда |
12 |
2 |
6 |
4 |
12 |
14 |
-2 |
12 |
| 12 |
Ниредхаза Спартак |
12 |
3 |
2 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
11 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вашаш Будапеща |
|
| Ференцварош |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вашаш Будапеща |
Вашаш Будапеща |
|
Ференцварош |
Ференцварош |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Дьор ЕТО |
2 - 2 |
2 - 2 |
2 - 2 |
|
|
0 - 3 |
0 - 3 |
| 2 |
Пушкаш Академи |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 3 |
Ференцварош |
|
0 - 0 |
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
Дебрецен |
|
2 - 4 |
|
|
1 - 1 |
|
|
| 5 |
Уйпещ |
|
3 - 1 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 6 |
Пакш |
0 - 2 |
|
0 - 2 |
|
2 - 0 |
4 - 2 |
4 - 2 |
| 7 |
Вашаш Будапеща |
- |
- |
- |
|
0 - 0 |
|
|
| 8 |
Залаегерсег |
5 - 0 |
|
5 - 0 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 9 |
Кишпещ Хонвед |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
|
| 10 |
МТК Будапеща |
|
1 - 0 |
|
|
5 - 0 |
|
|
| 11 |
Кишварда |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 12 |
Ниредхаза Спартак |
3 - 2 |
|
3 - 2 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вашаш Будапеща |
Ференцварош |
| Победи |
4 |
5 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
4 |
1 |
| Вкарани Голове |
20 |
20 |
| Получени Голове |
17 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.67 |
1.82 |
| Средно Получени |
1.42 |
0.91 |
| Мачове Вкарал |
67% |
91% |
| Мачове Получил |
83% |
55% |
| Гол/Гол |
58% |
55% |
| Над 1.5 |
75% |
82% |
| Над 2.5 |
58% |
45% |
| Над 3.5 |
50% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
2 |
1 |
| Вкарани Голове |
11 |
10 |
| Получени Голове |
8 |
7 |
| Средно Вкарани |
1.83 |
1.67 |
| Средно Получени |
1.33 |
1.17 |
| Мачове Вкарал |
67% |
100% |
| Мачове Получил |
83% |
67% |
| Гол/Гол |
50% |
67% |
| Над 1.5 |
83% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
50% |
| Над 3.5 |
50% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.00 |
3.90 |
1.65 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.10 |
1.22 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.40 |
1.30 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.13 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.11.2026 00:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака