Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Вашаш Будапеща
Кишпещ Хонвед
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.50 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Будапеща. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 11.9 км. Мачът ще се играе на стадион Рудолф Иловског, който има капацитет от 9 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рудолф Иловског. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вашаш Будапеща - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.03.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 3 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.34 | 3.17 | 2.79 |
| 24.02.2018 | НП I | Фехервар | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.25 | 5.34 | 8.95 |
| 09.12.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 2 | Ференцварош | 5.07 | 3.73 | 1.58 |
| 02.12.2017 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Вашаш Будапеща | 2.17 | 3.19 | 3.09 |
| 25.11.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 5 | Дебрецен | 2.38 | 3.19 | 2.77 |
| 18.11.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 3 | Вашаш Будапеща | 2.51 | 3.19 | 2.60 |
| 04.11.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 1 | Уйпещ | 2.95 | 3.20 | 2.24 |
| 28.10.2017 | НП I | Пушкаш Академи | 0 - 0 | Вашаш Будапеща | 1.92 | 3.38 | 3.56 |
| 25.10.2017 | Купа на Унгария | Дунауйварош ПАСЕ | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 10.17 | 5.88 | 1.18 |
| 21.10.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Балмазуйварош | 1.81 | 3.46 | 3.89 |
Общо 2 равенства и 8 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 загуби в последните 4 домакинства.
Кишпещ Хонвед - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.03.2018 | Купа на Унгария | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Шиофок | 1.29 | 5.00 | 7.29 |
| 24.02.2018 | НП I | Ференцварош | 5 - 2 | Кишпещ Хонвед | 1.50 | 3.88 | 5.73 |
| 21.02.2018 | Купа на Унгария | Шиофок | 2 - 2 | Кишпещ Хонвед | 4.79 | 3.97 | 1.53 |
| 12.02.2018 | Приятелски срещи | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | СКА-Хабаровск | - | - | - |
| 10.02.2018 | Приятелски срещи | Ахмат Грозни | 1 - 1 | Кишпещ Хонвед | - | - | - |
| 09.12.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 0 | Пакш | 1.92 | 3.38 | 3.60 |
| 02.12.2017 | НП I | Дебрецен | 1 - 0 | Кишпещ Хонвед | 1.92 | 3.48 | 3.45 |
| 25.11.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | Мезьокьовешд | 1.60 | 3.84 | 4.73 |
| 18.11.2017 | НП I | Уйпещ | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.63 | 3.19 | 2.49 |
| 04.11.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 4 - 3 | Пушкаш Академи | 1.84 | 3.37 | 3.91 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.09.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 4 | Вашаш Будапеща | 1.84 | 3.41 | 3.85 |
| 22.04.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 0 | Кишпещ Хонвед | 2.70 | 3.03 | 2.54 |
| 26.11.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.97 | 3.19 | 3.65 |
| 17.08.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 0 | Кишпещ Хонвед | 2.20 | 3.15 | 3.12 |
| 05.03.2016 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Вашаш Будапеща | 1.89 | 3.39 | 3.67 |
| 12.12.2015 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.88 | 3.28 | 2.25 |
| 12.09.2015 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.90 | 3.31 | 3.72 |
| 02.03.2012 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Кишпещ Хонвед | 3.09 | 3.24 | 2.12 |
| 30.07.2011 | НП I | Кишпещ Хонвед | 4 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.08 | 3.25 | 3.14 |
| 26.11.2010 | НП I | Кишпещ Хонвед | 0 - 0 | Вашаш Будапеща | 1.75 | 3.49 | 3.91 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 3 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вашаш Будапеща имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
НП I класиране към 10.03.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 21 | +23 | 44 |
| 2 | Фехервар | 20 | +20 | 41 |
| 3 | Дебрецен | 21 | +9 | 32 |
| 4 | Уйпещ | 21 | +1 | 29 |
| 5 | Диошдьор | 21 | +2 | 28 |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 20 | -2 | 28 |
| 7 | Пакш | 21 | -2 | 28 |
| 8 | Пушкаш Академи | 21 | -5 | 25 |
| 9 | Балмазуйварош | 21 | -2 | 23 |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 21 | -12 | 23 |
| 11 | Вашаш Будапеща | 21 | -17 | 21 |
| 12 | Мезьокьовешд | 21 | -15 | 20 |
Хронология в първенството
| Вашаш Будапеща | |
| Кишпещ Хонвед | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вашаш Будапеща | Вашаш Будапеща | Кишпещ Хонвед | Кишпещ Хонвед | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 0 - 2 | 5 - 2 | 0 - 2 | 1 - 3 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 2 | Фехервар | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||
| 3 | Дебрецен | 1 - 5 | 4 - 1 | 1 - 5 | 1 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Уйпещ | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Диошдьор | 0 - 2 | 5 - 0 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 6 | Кишпещ Хонвед | 1 - 4 | - | - | - | |||
| 7 | Пакш | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 8 | Пушкаш Академи | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | 4 - 3 | 0 - 2 | 0 - 2 | |
| 9 | Балмазуйварош | 1 - 2 | 0 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
| 10 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 11 | Вашаш Будапеща | - | - | - | 1 - 4 | |||
| 12 | Мезьокьовешд | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Вашаш Будапеща | Кишпещ Хонвед | |
| Позиция | 11 | 6 |
| Точки | 21 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 4 |
| Точки | 13 | 14 |
Форма в шампионата
| Вашаш Будапеща | Кишпещ Хонвед | |
|
Победи
Равни Загуби |
6
3 12 |
8
4 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
1 5 |
4
2 4 |
Голове в шампионата
| Вашаш Будапеща | Кишпещ Хонвед | |
|
Вкарани
Получени |
25
42 |
33
35 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
12
15 |
16
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.79 | 3.50 | 2.37 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.60 | 1.30 | 1.44 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.00 | 1.72 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.89 | 1.89 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.03.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
