Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Вашаш Будапеща
Мезьокьовешд
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Мезьокьовешд. Разстоянието между двата града е 119.8 км. Мачът ще се играе на стадион Рудолф Иловског, който има капацитет от 9 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рудолф Иловског. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вашаш Будапеща - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | НП I | Уйпещ | 4 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.98 | 3.26 | 3.52 |
| 07.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.22 | 2.81 |
| 31.03.2018 | НП I | Балмазуйварош | 1 - 1 | Вашаш Будапеща | 2.28 | 3.06 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Диошдьор | 2.33 | 3.18 | 2.81 |
| 10.03.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.80 | 3.26 | 2.30 |
| 03.03.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 3 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.34 | 3.17 | 2.79 |
| 24.02.2018 | НП I | Фехервар | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.25 | 5.34 | 8.95 |
| 09.12.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 2 | Ференцварош | 5.07 | 3.73 | 1.58 |
| 02.12.2017 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Вашаш Будапеща | 2.17 | 3.19 | 3.09 |
| 25.11.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 5 | Дебрецен | 2.38 | 3.19 | 2.77 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 домакинства.
Мезьокьовешд - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.04.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Фехервар | 5.23 | 3.90 | 1.54 |
| 07.04.2018 | НП I | Ференцварош | 3 - 0 | Мезьокьовешд | 1.27 | 5.22 | 8.09 |
| 31.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 3 | Пакш | 2.25 | 3.13 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.97 | 3.36 | 3.35 |
| 10.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 1 | Халадаш Сомбатхей | 1.97 | 3.26 | 3.54 |
| 03.03.2018 | НП I | Уйпещ | 2 - 3 | Мезьокьовешд | 1.61 | 3.46 | 5.29 |
| 24.02.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Пушкаш Академи | 2.81 | 3.20 | 2.32 |
| 09.12.2017 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.19 | 3.17 | 3.08 |
| 02.12.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 0 | Диошдьор | 3.04 | 3.20 | 2.20 |
| 25.11.2017 | НП I | Кишпещ Хонвед | 1 - 2 | Мезьокьовешд | 1.60 | 3.84 | 4.73 |
Общо 4 победи, 4 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 3 - 3 | Вашаш Будапеща | 2.51 | 3.19 | 2.60 |
| 12.08.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.78 | 3.46 | 3.97 |
| 27.05.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Мезьокьовешд | 1.35 | 4.31 | 7.57 |
| 17.05.2017 | Купа на Унгария | Мезьокьовешд | 0 - 5 | Вашаш Будапеща | 3.92 | 3.38 | 1.80 |
| 26.04.2017 | Купа на Унгария | Вашаш Будапеща | 2 - 0 | Мезьокьовешд | 1.56 | 3.63 | 5.05 |
| 04.03.2017 | НП I | Мезьокьовешд | 0 - 2 | Вашаш Будапеща | 3.14 | 3.12 | 2.20 |
| 24.09.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 4 - 0 | Мезьокьовешд | 1.80 | 3.43 | 4.04 |
В последните 7 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вашаш Будапеща имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
НП I класиране към 21.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 26 | +33 | 55 |
| 2 | Фехервар | 26 | +30 | 55 |
| 3 | Дебрецен | 26 | +10 | 37 |
| 4 | Уйпещ | 26 | +1 | 37 |
| 5 | Кишпещ Хонвед | 26 | -3 | 36 |
| 6 | Пакш | 26 | -3 | 35 |
| 7 | Диошдьор | 26 | -3 | 30 |
| 8 | Пушкаш Академи | 26 | -8 | 30 |
| 9 | Халадаш Сомбатхей | 26 | -12 | 30 |
| 10 | Балмазуйварош | 26 | -9 | 27 |
| 11 | Мезьокьовешд | 26 | -17 | 27 |
| 12 | Вашаш Будапеща | 26 | -19 | 26 |
Хронология в първенството
| Вашаш Будапеща | |
| Мезьокьовешд | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вашаш Будапеща | Вашаш Будапеща | Мезьокьовешд | Мезьокьовешд | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 0 - 2 | 5 - 2 | 0 - 2 | 0 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 2 | Фехервар | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 3 | Дебрецен | 1 - 5 | 4 - 1 | 1 - 5 | 0 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 4 | Уйпещ | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 2 - 4 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 5 | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 6 | Пакш | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Диошдьор | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Пушкаш Академи | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 10 | Балмазуйварош | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Мезьокьовешд | 1 - 1 | 3 - 3 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 12 | Вашаш Будапеща | - | - | - | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Вашаш Будапеща | Мезьокьовешд | |
| Позиция | 12 | 11 |
| Точки | 26 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 6 |
| Точки | 17 | 16 |
Форма в шампионата
| Вашаш Будапеща | Мезьокьовешд | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
5 14 |
6
9 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
2 6 |
4
4 5 |
Голове в шампионата
| Вашаш Будапеща | Мезьокьовешд | |
|
Вкарани
Получени |
32
51 |
30
47 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
19 |
15
25 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.14 | 3.10 | 3.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 1.36 | 1.66 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 2.25 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.95 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.04.2018 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
