Унгария - НП I (2017 - 2018)
18:00
Вашаш Будапеща
Пакш
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 3.39 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Будапеща, а гостите от Пакш. Разстоянието между двата града е 97.9 км. Мачът ще се играе на стадион Рудолф Иловског, който има капацитет от 9 000 места, от които седящи 3 000. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Рудолф Иловског. Мачът ще се играе в 17:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вашаш Будапеща - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | НП I | Дебрецен | 2 - 3 | Вашаш Будапеща | 1.87 | 3.34 | 3.71 |
| 21.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 0 | Мезьокьовешд | 2.22 | 3.17 | 3.02 |
| 14.04.2018 | НП I | Уйпещ | 4 - 2 | Вашаш Будапеща | 1.98 | 3.26 | 3.52 |
| 07.04.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Пушкаш Академи | 2.30 | 3.22 | 2.81 |
| 31.03.2018 | НП I | Балмазуйварош | 1 - 1 | Вашаш Будапеща | 2.28 | 3.06 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Диошдьор | 2.33 | 3.18 | 2.81 |
| 10.03.2018 | НП I | Вашаш Будапеща | 2 - 1 | Кишпещ Хонвед | 2.80 | 3.26 | 2.30 |
| 03.03.2018 | НП I | Халадаш Сомбатхей | 3 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.34 | 3.17 | 2.79 |
| 24.02.2018 | НП I | Фехервар | 2 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.25 | 5.34 | 8.95 |
| 09.12.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 2 | Ференцварош | 5.07 | 3.73 | 1.58 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Пакш - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.04.2018 | НП I | Пакш | 1 - 0 | Фехервар | 4.95 | 3.48 | 1.64 |
| 21.04.2018 | НП I | Ференцварош | 2 - 2 | Пакш | 1.30 | 4.54 | 8.89 |
| 14.04.2018 | НП I | Пакш | 1 - 2 | Халадаш Сомбатхей | 1.87 | 3.37 | 3.85 |
| 07.04.2018 | НП I | Пакш | 2 - 5 | Дебрецен | 1.75 | 3.43 | 4.26 |
| 31.03.2018 | НП I | Мезьокьовешд | 2 - 3 | Пакш | 2.25 | 3.13 | 2.98 |
| 17.03.2018 | НП I | Пакш | 0 - 0 | Уйпещ | 2.18 | 3.12 | 3.12 |
| 10.03.2018 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Пушкаш Академи | 2.09 | 3.10 | 3.31 |
| 06.03.2018 | Купа на Унгария | Пакш | 0 - 2 | Уйпещ | 2.39 | 3.18 | 2.64 |
| 03.03.2018 | НП I | Балмазуйварош | 0 - 0 | Пакш | 2.32 | 3.03 | 2.95 |
| 27.02.2018 | Купа на Унгария | Уйпещ | 2 - 0 | Пакш | 2.26 | 3.14 | 2.85 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | НП I | Пакш | 3 - 1 | Вашаш Будапеща | 2.17 | 3.19 | 3.09 |
| 26.08.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 3 - 1 | Пакш | 1.90 | 3.33 | 3.66 |
| 06.05.2017 | НП I | Вашаш Будапеща | 0 - 3 | Пакш | 1.63 | 3.55 | 4.91 |
| 10.12.2016 | НП I | Пакш | 1 - 0 | Вашаш Будапеща | 2.62 | 3.03 | 2.60 |
| 10.09.2016 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 0 | Пакш | 2.08 | 3.13 | 3.39 |
| 12.03.2016 | НП I | Пакш | 2 - 0 | Вашаш Будапеща | 1.99 | 3.25 | 3.52 |
| 27.02.2016 | НП I | Пакш | 3 - 0 | Вашаш Будапеща | 1.82 | 3.41 | 3.93 |
| 03.10.2015 | НП I | Вашаш Будапеща | 1 - 2 | Пакш | 2.06 | 3.17 | 3.43 |
| 04.02.2014 | Приятелски срещи | Вашаш Будапеща | 1 - 1 | Пакш | 3.00 | 3.60 | 1.95 |
| 13.11.2012 | Купа на Лигата | Пакш | 4 - 1 | Вашаш Будапеща | 1.55 | 3.70 | 5.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 7 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Вашаш Будапеща имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
НП I класиране към 05.05.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ференцварош | 28 | +34 | 59 |
| 2 | Фехервар | 28 | +30 | 58 |
| 3 | Уйпещ | 28 | +2 | 41 |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 28 | -2 | 40 |
| 5 | Пакш | 28 | -2 | 39 |
| 6 | Дебрецен | 28 | +8 | 37 |
| 7 | Пушкаш Академи | 28 | -5 | 36 |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 28 | -13 | 31 |
| 9 | Диошдьор | 28 | -5 | 30 |
| 10 | Вашаш Будапеща | 28 | -18 | 30 |
| 11 | Балмазуйварош | 28 | -11 | 28 |
| 12 | Мезьокьовешд | 28 | -18 | 28 |
Хронология в първенството
| Вашаш Будапеща | |
| Пакш | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вашаш Будапеща | Вашаш Будапеща | Пакш | Пакш | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ференцварош | 0 - 2 | 5 - 2 | 0 - 2 | 0 - 2 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
| 2 | Фехервар | 3 - 1 | 2 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 3 | Уйпещ | 0 - 1 | 4 - 2 | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Кишпещ Хонвед | 2 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 | 2 - 2 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 5 | Пакш | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | - | - | - | |
| 6 | Дебрецен | 1 - 5 | 2 - 3 | 1 - 5 | 2 - 5 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 7 | Пушкаш Академи | 1 - 2 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 8 | Халадаш Сомбатхей | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Диошдьор | 1 - 1 | 5 - 0 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | 2 - 4 | |
| 10 | Вашаш Будапеща | - | - | - | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | |
| 11 | Балмазуйварош | 1 - 2 | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 12 | Мезьокьовешд | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 1 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
*** По 3 мача в сезон
Класиране в шампионата
| Вашаш Будапеща | Пакш | |
| Позиция | 10 | 5 |
| Точки | 30 | 39 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 9 | 7 |
| Точки | 18 | 16 |
Форма в шампионата
| Вашаш Будапеща | Пакш | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
6 14 |
10
9 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 6 |
4
4 5 |
Голове в шампионата
| Вашаш Будапеща | Пакш | |
|
Вкарани
Получени |
35
53 |
41
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
19 |
19
21 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 3.39 | 2.54 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.55 | 1.33 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.75 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.36 | 3.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 05.05.2018 16:06. Възможни са промени към настоящия момент!
