Бразилия - Купа на Бразилия (2024)
03:30
Васко да Гама RJ
Форталеса CE
с резултат 5 - 4 в продълженията
Форталеса CE0 - 0Васко да Гама RJ
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 2.90 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Рио де Жанейро, а гостите от Форталеза. Разстоянието между двата града е 2 191.6 км. Мачът ще се играе на стадион Сан Жануарио, който има капацитет от 25 000 места. Размерите на терена са 110 x 75 m. Снимки от Google карта стадион Сан Жануарио. Мачът ще се играе в 21:30 местно време.
Отговорна Игра
Васко да Гама RJ - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.05.2024 | Серия А | Васко да Гама RJ | 2 - 1 | Витория Салвадор BA | 1.73 | 3.50 | 4.68 |
| 05.05.2024 | Серия А | Атлетико PR | 1 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.68 | 3.59 | 4.93 |
| 02.05.2024 | Купа на Бразилия | Форталеса CE | 0 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.69 | 3.53 | 4.55 |
| 27.04.2024 | Серия А | Васко да Гама RJ | 0 - 4 | Крисиума SC | 1.52 | 3.88 | 6.16 |
| 20.04.2024 | Серия А | Флуминензе RJ | 2 - 1 | Васко да Гама RJ | 1.81 | 3.47 | 4.16 |
| 18.04.2024 | Серия А | Брагантино SP | 2 - 1 | Васко да Гама RJ | 1.85 | 3.39 | 4.09 |
| 14.04.2024 | Серия А | Васко да Гама RJ | 2 - 1 | Гремио RS | 2.20 | 3.23 | 3.23 |
| 24.02.2024 | Кариока | Васко да Гама RJ | 2 - 1 | Волта Редонда RJ | 1.42 | 4.12 | 6.61 |
| 18.02.2024 | Кариока | Ботафого RJ | 2 - 4 | Васко да Гама RJ | 2.56 | 3.05 | 2.56 |
| 15.02.2024 | Кариока | Флуминензе RJ | 0 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.84 | 3.45 | 3.73 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 домакинства.
Форталеса CE - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2024 | Копа Судамерикана | Бока Хуниорс | 1 - 1 | Форталеса CE | 1.86 | 3.31 | 4.16 |
| 12.05.2024 | Серия А | Форталеса CE | 1 - 1 | Ботафого RJ | 1.90 | 3.33 | 3.97 |
| 09.05.2024 | Копа Судамерикана | Насионал Потоси | 4 - 1 | Форталеса CE | 2.30 | 3.42 | 2.82 |
| 05.05.2024 | Серия А | Коринтианс SP | 0 - 0 | Форталеса CE | 2.02 | 3.07 | 3.89 |
| 02.05.2024 | Купа на Бразилия | Форталеса CE | 0 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.69 | 3.53 | 4.55 |
| 29.04.2024 | Серия А | Форталеса CE | 1 - 1 | Брагантино SP | 1.91 | 3.36 | 3.90 |
| 26.04.2024 | Копа Судамерикана | Форталеса CE | 4 - 2 | Бока Хуниорс | 1.97 | 3.25 | 3.79 |
| 22.04.2024 | Бразилия | Форталеса CE | 5 - 0 | Алтос PI | 1.19 | 5.60 | 10.30 |
| 18.04.2024 | Серия А | Форталеса CE | 1 - 1 | Крузейро MG | 1.86 | 3.26 | 4.27 |
| 14.04.2024 | Серия А | Сао Пауло SP | 1 - 2 | Форталеса CE | 1.95 | 3.25 | 3.94 |
Общо 3 победи, 6 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.05.2024 | Купа на Бразилия | Форталеса CE | 0 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.69 | 3.53 | 4.55 |
| 19.10.2023 | Серия А | Васко да Гама RJ | 1 - 0 | Форталеса CE | 2.27 | 3.17 | 3.21 |
| 27.05.2023 | Серия А | Форталеса CE | 2 - 0 | Васко да Гама RJ | 1.72 | 3.68 | 4.64 |
| 11.02.2021 | Серия А | Форталеса CE | 3 - 0 | Васко да Гама RJ | 2.09 | 3.14 | 3.62 |
| 20.11.2020 | Серия А | Васко да Гама RJ | 0 - 0 | Форталеса CE | 2.52 | 2.88 | 3.08 |
| 13.10.2019 | Серия А | Васко да Гама RJ | 1 - 0 | Форталеса CE | 1.82 | 3.52 | 4.22 |
| 27.05.2019 | Серия А | Форталеса CE | 1 - 1 | Васко да Гама RJ | 1.83 | 3.40 | 4.18 |
| 08.10.2006 | Серия А | Васко да Гама RJ | 2 - 0 | Форталеса CE | 1.64 | 3.44 | 4.71 |
| 01.06.2006 | Серия А | Форталеса CE | 1 - 1 | Васко да Гама RJ | 1.94 | 3.24 | 3.40 |
| 29.08.2005 | Серия А | Форталеса CE | 4 - 2 | Васко да Гама RJ | 1.80 | 3.30 | 3.75 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 3 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Васко да Гама RJ имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Васко да Гама RJ класиране в Серия А
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Атлетико PR | 6 | +6 | 13 |
| 2 | Баия BA | 6 | +3 | 13 |
| 3 | Фламенго RJ | 6 | +2 | 11 |
| 4 | Ботафого RJ | 6 | +5 | 10 |
| 5 | Сао Пауло SP | 6 | +4 | 10 |
| 6 | Крузейро MG | 5 | +1 | 10 |
| 7 | Атлетико MG | 5 | +6 | 9 |
| 8 | Брагантино SP | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Палмейрас SP | 6 | 0 | 8 |
| 10 | Форталеса CE | 5 | +1 | 7 |
| 11 | Интернасионал RS | 4 | +1 | 7 |
| 12 | Гремио RS | 4 | +1 | 6 |
| 13 | Васко да Гама RJ | 6 | -5 | 6 |
| 14 | Крисиума SC | 3 | +4 | 5 |
| 15 | Жувентуд RS | 4 | -2 | 5 |
| 16 | Коринтианс SP | 6 | -2 | 5 |
| 17 | Флуминензе RJ | 6 | -4 | 5 |
| 18 | Витория Салвадор BA | 5 | -6 | 1 |
| 19 | Атлетико GO | 5 | -6 | 1 |
| 20 | Куяба MT | 4 | -10 | 0 |
Форталеса CE класиране в Серия Б
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Сантос SP | 6 | +11 | 15 |
| 2 | Гояс GO | 6 | +11 | 14 |
| 3 | Спорт Ресифе PE | 6 | +5 | 12 |
| 4 | Америка MG | 6 | +5 | 12 |
| 5 | Мирасол SP | 6 | +2 | 11 |
| 6 | Авай SC | 6 | 0 | 10 |
| 7 | Сеара CE | 6 | +3 | 9 |
| 8 | Операрио PR | 6 | +2 | 9 |
| 9 | Чапекоензе SC | 6 | +1 | 9 |
| 10 | Вила Нова GO | 6 | -1 | 9 |
| 11 | КР Бразил AL | 6 | +1 | 8 |
| 12 | Коритиба PR | 6 | 0 | 8 |
| 13 | Гремио Новоризонтино SP | 6 | -3 | 7 |
| 14 | Понте Прета SP | 6 | -1 | 6 |
| 15 | Амазонас AM | 6 | -4 | 5 |
| 16 | Пайсанду PA | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Ботафого SP | 6 | -6 | 4 |
| 18 | Бруске SC | 6 | -8 | 4 |
| 19 | Гуарани SP | 6 | -6 | 3 |
| 20 | Итуано SP | 6 | -9 | 3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.55 | 2.90 | 3.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.36 | 1.40 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.73 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.75 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.05.2024 00:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра