Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
сряда, 21 октомври, 2026
13:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.00 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сендай, а гостите от Имабари.
Разстоянието между двата града е 846.1 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йортек Сендай,
който има капацитет от
19 694 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Йортек Сендай.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вегалта Сендай - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
0 - 0 |
Токушима Вортис |
1.59 |
3.73 |
4.99 |
| 11.10.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
0 - 1 |
Вегалта Сендай |
3.47 |
3.44 |
1.93 |
| 04.10.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
2 - 1 |
Джубило Ивата |
2.14 |
3.31 |
3.06 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
0 - 2 |
Вегалта Сендай |
3.29 |
3.32 |
2.03 |
| 20.09.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
1 - 3 |
Вегалта Сендай |
3.27 |
3.47 |
1.97 |
| 13.09.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 1 |
Консадол Сапоро |
1.80 |
3.47 |
4.00 |
| 09.09.2026 |
Купа на Лигата |
Фукушима Юн. |
4 - 3 |
Вегалта Сендай |
4.91 |
3.92 |
1.54 |
| 05.09.2026 |
Джей2 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 3 |
Вегалта Сендай |
2.82 |
3.11 |
2.37 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
4 - 2 |
Тегеваджаро М. |
2.33 |
3.08 |
2.91 |
| 26.08.2026 |
Купа на Имп. |
Вегалта Сендай |
1 - 2 |
Точиги Сити |
1.93 |
3.24 |
3.54 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Имабари - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
3 - 3 |
Ванрауре Х. |
2.27 |
3.20 |
2.90 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
1 - 2 |
Имабари |
2.03 |
3.27 |
3.35 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
1 - 2 |
Имабари |
1.87 |
3.64 |
3.43 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
1 - 2 |
Шонан Белмар |
3.12 |
3.27 |
2.13 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Кашива Рейсол |
4 - 0 |
Имабари |
1.14 |
6.78 |
14.12 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 1 |
Имабари |
1.61 |
3.79 |
4.70 |
| 12.09.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
1 - 0 |
Саган Тошу |
3.12 |
3.29 |
2.12 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Оита Тринита |
1 - 1 |
Имабари |
2.30 |
3.04 |
2.99 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Звейген Канадзава |
2 - 1 |
Имабари |
3.04 |
3.34 |
2.10 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Имабари |
0 - 3 |
Монтедио Ямагата |
2.31 |
3.50 |
2.64 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.11.2025 |
Джей2 Лига |
Имабари |
3 - 2 |
Вегалта Сендай |
2.63 |
3.21 |
2.50 |
| 12.04.2025 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
0 - 0 |
Имабари |
2.51 |
2.96 |
2.74 |
В последните 2 директни срещи
домакините
нямат победа,
гостите
имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Вегалта Сендай имат изиграна само 1 среща,
като са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
11 |
7 |
3 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
24 |
| 2 |
Омия Ардижа |
11 |
5 |
5 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
20 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
19 |
-4 |
20 |
| 4 |
Каталер Тояма |
11 |
5 |
4 |
2 |
20 |
11 |
+9 |
19 |
| 5 |
Йокохама ФК |
11 |
5 |
3 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
18 |
| 6 |
Шонан Белмар |
11 |
4 |
6 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
18 |
| 7 |
Оита Тринита |
11 |
4 |
5 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
17 |
| 8 |
Иваки |
11 |
5 |
0 |
6 |
18 |
17 |
+1 |
15 |
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
15 |
0 |
14 |
| 11 |
Джубило Ивата |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 12 |
Саган Тошу |
11 |
4 |
2 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
14 |
| 13 |
Токушима Вортис |
11 |
4 |
2 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
11 |
4 |
1 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 15 |
Блаублиц Акита |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 16 |
Точиги Сити |
11 |
3 |
2 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
11 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
11 |
3 |
2 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 18 |
Имабари |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
11 |
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
11 |
3 |
2 |
6 |
9 |
20 |
-11 |
11 |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
11 |
3 |
1 |
7 |
9 |
23 |
-14 |
10 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вегалта Сендай |
|
| Имабари |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вегалта Сендай |
Вегалта Сендай |
|
Имабари |
Имабари |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 2 |
Омия Ардижа |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
4 - 0 |
4 - 0 |
| 5 |
Йокохама ФК |
|
|
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 6 |
Шонан Белмар |
|
1 - 3 |
|
|
1 - 2 |
|
|
| 7 |
Оита Тринита |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Иваки |
|
0 - 2 |
|
|
|
2 - 1 |
2 - 1 |
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
|
|
| 11 |
Джубило Ивата |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 12 |
Саган Тошу |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 13 |
Токушима Вортис |
0 - 0 |
|
0 - 0 |
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
|
0 - 1 |
|
|
0 - 3 |
|
|
| 15 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
|
|
|
| 16 |
Точиги Сити |
|
1 - 3 |
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Имабари |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
|
0 - 2 |
|
|
3 - 3 |
|
|
| 20 |
Вентфорет Кофу |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вегалта Сендай |
Имабари |
| Победи |
7 |
3 |
| Равни |
3 |
2 |
| Загуби |
1 |
6 |
| Вкарани Голове |
18 |
14 |
| Получени Голове |
8 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.64 |
1.27 |
| Средно Получени |
0.73 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
73% |
82% |
| Мачове Получил |
55% |
91% |
| Гол/Гол |
45% |
73% |
| Над 1.5 |
73% |
91% |
| Над 2.5 |
36% |
82% |
| Над 3.5 |
27% |
27% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
3 |
1 |
| Загуби |
0 |
3 |
| Вкарани Голове |
7 |
7 |
| Получени Голове |
4 |
11 |
| Средно Вкарани |
1.40 |
1.17 |
| Средно Получени |
0.80 |
1.83 |
| Мачове Вкарал |
60% |
83% |
| Мачове Получил |
60% |
100% |
| Гол/Гол |
60% |
83% |
| Над 1.5 |
60% |
100% |
| Над 2.5 |
40% |
83% |
| Над 3.5 |
20% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.45 |
4.00 |
6.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.13 |
1.22 |
2.63 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.17 |
5.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака