Япония - Джей1 Лига (2018)
06:00
Вегалта Сендай
Кашива Рейсол
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.25 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.35 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сендай, а гостите от Кашива. Разстоянието между двата града е 279.8 км. Мачът ще се играе на стадион Йортек Сендай, който има капацитет от 19 694 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йортек Сендай. Мачът ще се играе в 13:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вегалта Сендай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 0 | Вегалта Сендай | 1.99 | 3.47 | 3.35 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 2 | Йокохама Ф-Маринос | 2.72 | 3.26 | 2.39 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 3 - 0 | Омия Ардижа | 2.45 | 3.27 | 2.67 |
| 29.10.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.99 | 3.45 | 3.34 |
| 21.10.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Шимизу Ес-Пулс | 2.11 | 3.28 | 3.21 |
| 14.10.2017 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 3 - 2 | Вегалта Сендай | 1.43 | 4.49 | 5.89 |
| 08.10.2017 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 3 - 1 | Вегалта Сендай | 1.45 | 4.11 | 6.05 |
| 04.10.2017 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 3 - 2 | Кавазаки Фронтале | 3.55 | 3.37 | 1.92 |
| 01.10.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 3 | Урава Ред Даймъндс | 3.54 | 3.53 | 1.89 |
| 23.09.2017 | Джей1 Лига | Серезо Осака | 1 - 4 | Вегалта Сендай | 1.65 | 3.69 | 4.62 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Кашива Рейсол - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.02.2018 | ШЛ Азия | Кашива Рейсол | 1 - 1 | Тиендзин Тианхай | 1.91 | 3.29 | 3.65 |
| 13.02.2018 | ШЛ Азия | Чонбук Хюндай Моторс | 3 - 2 | Кашива Рейсол | 1.77 | 3.45 | 4.17 |
| 30.01.2018 | ШЛ Азия | Кашива Рейсол | 3 - 0 | Муангтонг Юнайтед | 1.47 | 4.27 | 5.22 |
| 23.12.2017 | Купа на Имп. | Йокохама Ф-Маринос | 1 - 1 | Кашива Рейсол | 3.16 | 3.18 | 2.12 |
| 02.12.2017 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 0 | Санфрече Хирошима | 1.77 | 3.55 | 4.14 |
| 26.11.2017 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 0 | Кашива Рейсол | 1.69 | 3.73 | 4.38 |
| 18.11.2017 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 0 | Джубило Ивата | 1.98 | 3.38 | 3.44 |
| 29.10.2017 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 2 - 2 | Кавазаки Фронтале | 2.66 | 3.36 | 2.39 |
| 25.10.2017 | Купа на Имп. | Кавазаки Фронтале | 0 - 1 | Кашива Рейсол | 1.86 | 3.44 | 3.69 |
| 21.10.2017 | Джей1 Лига | Омия Ардижа | 1 - 1 | Кашива Рейсол | 4.31 | 3.38 | 1.78 |
Общо 4 победи, 5 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 3 равенства и 1 загуба в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.07.2017 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 1 - 1 | Кашива Рейсол | 3.49 | 3.43 | 1.94 |
| 10.05.2017 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 1 - 1 | Кашива Рейсол | 2.95 | 3.08 | 2.30 |
| 18.03.2017 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 0 - 1 | Вегалта Сендай | 1.76 | 3.50 | 4.26 |
| 13.08.2016 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 4 - 2 | Кашива Рейсол | 2.78 | 3.15 | 2.43 |
| 11.06.2016 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 0 - 2 | Вегалта Сендай | 1.89 | 3.30 | 3.75 |
| 27.03.2016 | Купа на Лигата | Кашива Рейсол | 0 - 1 | Вегалта Сендай | 2.08 | 3.27 | 3.19 |
| 26.12.2015 | Купа на Имп. | Вегалта Сендай | 2 - 2 | Кашива Рейсол | 2.46 | 3.14 | 2.64 |
| 25.07.2015 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 1 | Кашива Рейсол | 2.59 | 3.26 | 2.48 |
| 13.03.2015 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.72 | 3.46 | 4.38 |
| 26.10.2014 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 1 - 2 | Кашива Рейсол | 2.67 | 3.18 | 2.46 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вегалта Сендай имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 3 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 25.02.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Нагоя Грампус | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Шонан Белмар | 1 | +1 | 3 |
| 3 | Санфрече Хирошима | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Висел Кобе | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Саган Тошу | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Токио | 1 | 0 | 1 |
| 4 | Урава Ред Даймъндс | 1 | 0 | 1 |
| 8 | Гамба Осака | 1 | -1 | 0 |
| 9 | В-Варен Нагазаки | 1 | -1 | 0 |
| 10 | Консадол Сапоро | 1 | -1 | 0 |
| 11 | Вегалта Сендай | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Джубило Ивата | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Йокохама Ф-Маринос | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Кавазаки Фронтале | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Кашива Рейсол | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Кашима Антлърс | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Серезо Осака | 0 | 0 | 0 |
| 11 | Шимизу Ес-Пулс | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Вегалта Сендай | Кашива Рейсол | |
| Позиция | 11 | 11 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 6 | 6 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Вегалта Сендай | Кашива Рейсол | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Вегалта Сендай | Кашива Рейсол | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.60 | 3.25 | 2.10 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.35 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.50 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.33 | 3.25 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 2.00 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 25.02.2018 04:02. Възможни са промени към настоящия момент!
