Япония - Джей1 Лига (2016 - Втора Фаза)
13:00
Вегалта Сендай
Кавазаки Фронтале
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.50 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.30 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.07.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сендай, а гостите от Кавазаки. Разстоянието между двата града е 322.0 км. Мачът ще се играе на стадион Йортек Сендай, който има капацитет от 19 694 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Йортек Сендай. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Вегалта Сендай - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.06.2016 | Джей1 Лига | Джубило Ивата | 3 - 0 | Вегалта Сендай | 2.48 | 3.11 | 2.70 |
| 18.06.2016 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.95 | 3.08 | 3.85 |
| 11.06.2016 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 0 - 2 | Вегалта Сендай | 1.89 | 3.30 | 3.75 |
| 05.06.2016 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 0 - 2 | Йокохама Ф-Маринос | 3.04 | 3.11 | 2.23 |
| 29.05.2016 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 4 - 2 | Албирекс Ниигата | 2.52 | 3.11 | 2.65 |
| 25.05.2016 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 2.00 | 3.28 | 3.40 |
| 21.05.2016 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 0 - 1 | Вегалта Сендай | 2.45 | 3.14 | 2.72 |
| 14.05.2016 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 1 | Омия Ардижа | 2.42 | 3.17 | 2.73 |
| 08.05.2016 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 0 | Ависпа Фукуока | 1.93 | 3.29 | 3.68 |
| 04.05.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.49 | 4.04 | 5.65 |
Общо 5 победи, 1 равенство и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кавазаки Фронтале - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.06.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 2 - 0 | Омия Ардижа | 1.54 | 3.96 | 5.15 |
| 18.06.2016 | Джей1 Лига | Ависпа Фукуока | 2 - 2 | Кавазаки Фронтале | 5.51 | 3.83 | 1.53 |
| 11.06.2016 | Джей1 Лига | Йокохама Ф-Маринос | 0 - 2 | Кавазаки Фронтале | 2.86 | 3.17 | 2.32 |
| 29.05.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Джубило Ивата | 1.55 | 3.83 | 5.18 |
| 25.05.2016 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 2.00 | 3.28 | 3.40 |
| 21.05.2016 | Джей1 Лига | Албирекс Ниигата | 0 - 0 | Кавазаки Фронтале | 3.42 | 3.48 | 1.94 |
| 18.05.2016 | Купа на Лигата | Саган Тошу | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 3.22 | 3.21 | 2.09 |
| 14.05.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 3 - 1 | Висел Кобе | 1.69 | 3.79 | 4.15 |
| 08.05.2016 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 3 | Кавазаки Фронтале | 2.66 | 3.27 | 2.42 |
| 04.05.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.49 | 4.04 | 5.65 |
Общо 6 победи и 4 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2016 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 2.00 | 3.28 | 3.40 |
| 04.05.2016 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.49 | 4.04 | 5.65 |
| 22.11.2015 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 0 | Вегалта Сендай | 1.63 | 3.85 | 4.49 |
| 03.06.2015 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.43 | 4.15 | 6.14 |
| 18.04.2015 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 3 | Кавазаки Фронтале | 2.90 | 3.26 | 2.24 |
| 27.09.2014 | Джей1 Лига | Кавазаки Фронтале | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 1.55 | 3.71 | 5.40 |
| 29.04.2014 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 0 - 0 | Кавазаки Фронтале | 3.29 | 3.43 | 1.99 |
| 03.08.2013 | Джей1 Лига | Вегалта Сендай | 2 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.51 | 3.25 | 2.57 |
| 30.06.2013 | Купа на Лигата | Вегалта Сендай | 2 - 3 | Кавазаки Фронтале | 2.22 | 3.33 | 2.82 |
| 23.06.2013 | Купа на Лигата | Кавазаки Фронтале | 2 - 1 | Вегалта Сендай | 1.98 | 3.35 | 3.25 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 5 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вегалта Сендай имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.75 | 3.50 | 1.95 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.85 | 1.30 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.75 | 1.40 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.00 | 1.80 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.63 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.62 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.07.2016 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра