Япония - Купа на Императора (2018)
сряда, 6 юни, 2018
13:00
Вегалта Сендай
Теспа Гунма
4 - 0
(1 - 0, 3 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.14 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.66 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.06.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Сендай, а гостите от Маебаши.
Разстоянието между двата града е 263.0 км.
Мачът ще се играе на стадион
Йортек Сендай,
който има капацитет от
19 694 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Йортек Сендай.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вегалта Сендай - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 02.06.2018 |
Купа на Лигата |
Шонан Белмар |
3 - 0 |
Вегалта Сендай |
2.86 |
3.06 |
2.40 |
| 20.05.2018 |
Джей1 Лига |
Кашима Антлърс |
1 - 2 |
Вегалта Сендай |
1.75 |
3.53 |
4.32 |
| 16.05.2018 |
Купа на Лигата |
Токио |
0 - 1 |
Вегалта Сендай |
2.19 |
3.21 |
3.00 |
| 12.05.2018 |
Джей1 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 3 |
Санфрече Хирошима |
3.33 |
3.18 |
2.11 |
| 09.05.2018 |
Купа на Лигата |
Вегалта Сендай |
4 - 2 |
Йокохама Ф-Маринос |
2.29 |
3.17 |
2.84 |
| 06.05.2018 |
Джей1 Лига |
Шонан Белмар |
1 - 3 |
Вегалта Сендай |
2.70 |
3.17 |
2.48 |
| 02.05.2018 |
Джей1 Лига |
Гамба Осака |
1 - 0 |
Вегалта Сендай |
2.36 |
3.20 |
2.80 |
| 28.04.2018 |
Джей1 Лига |
Вегалта Сендай |
2 - 2 |
Консадол Сапоро |
2.60 |
3.17 |
2.56 |
| 25.04.2018 |
Джей1 Лига |
Серезо Осака |
2 - 1 |
Вегалта Сендай |
1.79 |
3.56 |
3.94 |
| 21.04.2018 |
Джей1 Лига |
Вегалта Сендай |
0 - 3 |
Джубило Ивата |
2.24 |
3.16 |
3.04 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Теспа Гунма - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 19.11.2017 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 4 |
В-Варен Нагазаки |
4.85 |
3.67 |
1.62 |
| 12.11.2017 |
Джей2 Лига |
Ехиме ФК |
4 - 2 |
Теспа Гунма |
1.70 |
3.59 |
4.38 |
| 05.11.2017 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 1 |
Киото Санга |
4.25 |
3.41 |
1.77 |
| 29.10.2017 |
Джей2 Лига |
Нагоя Грампус |
4 - 2 |
Теспа Гунма |
1.22 |
5.68 |
9.87 |
| 22.10.2017 |
Джей2 Лига |
Фагиано Окаяма |
2 - 1 |
Теспа Гунма |
1.50 |
3.78 |
5.76 |
| 15.10.2017 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 2 |
Токио Верди |
5.06 |
3.76 |
1.58 |
| 07.10.2017 |
Джей2 Лига |
Токушима Вортис |
4 - 1 |
Теспа Гунма |
1.46 |
4.17 |
5.88 |
| 01.10.2017 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 1 |
Йокохама ФК |
4.33 |
3.42 |
1.75 |
| 24.09.2017 |
Джей2 Лига |
Мито Холихок |
4 - 0 |
Теспа Гунма |
1.78 |
3.36 |
4.25 |
| 16.09.2017 |
Джей2 Лига |
Мацумото Ямага |
3 - 0 |
Теспа Гунма |
1.40 |
4.21 |
6.82 |
Общо 2 равенства и 8 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 6 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.10.2009 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
2 - 0 |
Теспа Гунма |
1.59 |
3.56 |
5.18 |
| 08.07.2009 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 1 |
Теспа Гунма |
1.67 |
3.49 |
4.60 |
| 02.05.2009 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 3 |
Вегалта Сендай |
3.19 |
3.21 |
2.07 |
| 06.12.2008 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 0 |
Теспа Гунма |
1.37 |
4.02 |
7.33 |
| 19.07.2008 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
0 - 0 |
Вегалта Сендай |
2.79 |
3.16 |
2.27 |
| 29.03.2008 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 0 |
Теспа Гунма |
1.66 |
3.37 |
4.60 |
| 23.09.2007 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 1 |
Вегалта Сендай |
- |
- |
- |
| 19.08.2007 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 1 |
Теспа Гунма |
- |
- |
- |
| 13.05.2007 |
Джей2 Лига |
Теспа Гунма |
1 - 3 |
Вегалта Сендай |
- |
- |
- |
| 25.03.2007 |
Джей2 Лига |
Вегалта Сендай |
1 - 1 |
Теспа Гунма |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
нямат победа
и 5 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вегалта Сендай имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите нямат победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вегалта Сендай класиране в Джей2 Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Оита Тринита |
17 |
10 |
4 |
3 |
33 |
23 |
+10 |
34 |
| 2 |
Ависпа Фукуока |
17 |
9 |
5 |
3 |
26 |
16 |
+10 |
32 |
| 3 |
Ренофа Ямагучи |
17 |
9 |
5 |
3 |
32 |
25 |
+7 |
32 |
| 4 |
Мачида Зелвия |
17 |
8 |
5 |
4 |
30 |
22 |
+8 |
29 |
| 5 |
Фагиано Окаяма |
16 |
8 |
5 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
29 |
| 6 |
Мацумото Ямага |
17 |
7 |
7 |
3 |
23 |
15 |
+8 |
28 |
| 7 |
Йокохама ФК |
17 |
7 |
7 |
3 |
24 |
21 |
+3 |
28 |
| 8 |
Гифу |
17 |
7 |
4 |
6 |
24 |
18 |
+6 |
25 |
| 9 |
Вентфорет Кофу |
16 |
6 |
6 |
4 |
25 |
15 |
+10 |
24 |
| 10 |
Омия Ардижа |
17 |
6 |
4 |
7 |
21 |
22 |
-1 |
22 |
| 11 |
Токушима Вортис |
17 |
6 |
4 |
7 |
13 |
14 |
-1 |
22 |
| 12 |
Джеф Юнайтед Чиба |
17 |
6 |
4 |
7 |
29 |
31 |
-2 |
22 |
| 13 |
Албирекс Ниигата |
16 |
6 |
3 |
7 |
18 |
18 |
0 |
21 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
17 |
5 |
6 |
6 |
19 |
20 |
-1 |
21 |
| 15 |
Токио Верди |
16 |
4 |
8 |
4 |
18 |
16 |
+2 |
20 |
| 16 |
Точиги СК |
17 |
5 |
5 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
20 |
| 17 |
Роасо Кумамото |
17 |
6 |
2 |
9 |
23 |
33 |
-10 |
20 |
| 18 |
Звейген Канадзава |
17 |
5 |
4 |
8 |
19 |
23 |
-4 |
19 |
| 19 |
Мито Холихок |
17 |
5 |
3 |
9 |
16 |
22 |
-6 |
18 |
| 20 |
Киото Санга |
17 |
4 |
3 |
10 |
16 |
25 |
-9 |
15 |
| 21 |
Ехиме ФК |
17 |
2 |
5 |
10 |
10 |
24 |
-14 |
11 |
| 22 |
Каматамаре Сануки |
17 |
2 |
5 |
10 |
12 |
29 |
-17 |
11 |
Теспа Гунма класиране
Неизвестна дивизия или няма класиране към момента
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.25 |
5.50 |
9.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.07 |
1.14 |
3.75 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.08 |
8.00 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.00 |
1.12 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.70 |
1.44 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.66 |
2.10 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.80 |
1.95 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
06.06.2018 12:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите