Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
19:00
Вележ Мостар
Радник Биелина
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Биелина. Разстоянието между двата града е 193.4 км. Мачът ще се играе на стадион Роджени, който има капацитет от 7 000 места. Снимки от Google карта стадион Роджени. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вележ Мостар - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | Висша Лига | Челик Зеница | 3 - 0 | Вележ Мостар | 2.38 | 2.99 | 2.67 |
| 22.08.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 0 | Слога Добой | 2.27 | 2.89 | 2.91 |
| 16.08.2026 | Висша Лига | БСК Баня Лука | 2 - 0 | Вележ Мостар | 2.95 | 3.06 | 2.23 |
| 09.08.2026 | Висша Лига | Борац Баня Лука | 3 - 1 | Вележ Мостар | 1.32 | 4.18 | 7.36 |
| 30.07.2026 | ЛК Квалификации | Вележ Мостар | 0 - 3 | ДАК Дунайска Стреда | 3.58 | 3.24 | 2.00 |
| 23.07.2026 | ЛК Квалификации | ДАК Дунайска Стреда | 1 - 0 | Вележ Мостар | 1.23 | 5.38 | 11.04 |
| 16.07.2026 | ЛК Квалификации | Милсами Орхей | 0 - 1 | Вележ Мостар | 2.26 | 3.14 | 3.08 |
| 09.07.2026 | ЛК Квалификации | Вележ Мостар | 1 - 1 | Милсами Орхей | 1.80 | 3.27 | 4.41 |
| 26.05.2026 | Висша Лига | Жрински Мостар | 3 - 0 | Вележ Мостар | 1.45 | 3.71 | 5.71 |
| 21.05.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 3 | ФК Сараево | 2.62 | 2.88 | 2.47 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби в последните 4 домакинства.
Радник Биелина - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 2 - 2 | Борац Баня Лука | 7.66 | 4.21 | 1.32 |
| 22.08.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 2 - 1 | Радник Биелина | 2.00 | 2.72 | 3.87 |
| 16.08.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 1 - 5 | Жрински Мостар | 4.25 | 3.02 | 1.78 |
| 08.08.2026 | Висша Лига | ФК Сараево | 0 - 0 | Радник Биелина | 1.36 | 3.95 | 7.05 |
| 08.07.2026 | Приятелски срещи | Земун | 1 - 0 | Радник Биелина | 2.22 | 3.29 | 2.72 |
| 25.05.2026 | Висша Лига | Широки Брег | 4 - 0 | Радник Биелина | 2.17 | 2.90 | 3.02 |
| 22.05.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 0 - 0 | Борац Баня Лука | 4.23 | 3.06 | 1.76 |
| 16.05.2026 | Висша Лига | Слога Добой | 0 - 0 | Радник Биелина | 1.55 | 3.47 | 5.03 |
| 09.05.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 0 - 1 | Жрински Мостар | 2.77 | 2.94 | 2.30 |
| 01.05.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 1 - 0 | Радник Биелина | 1.36 | 3.80 | 7.54 |
Общо 4 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.05.2026 | Висша Лига | Вележ Мостар | 1 - 0 | Радник Биелина | 1.36 | 3.80 | 7.54 |
| 28.02.2026 | Висша Лига | Радник Биелина | 1 - 0 | Вележ Мостар | 2.77 | 2.80 | 2.36 |
| 09.11.2025 | Висша Лига | Вележ Мостар | 1 - 0 | Радник Биелина | 1.51 | 3.65 | 5.59 |
| 23.08.2025 | Висша Лига | Радник Биелина | 3 - 0 | Вележ Мостар | 2.83 | 3.06 | 2.27 |
| 13.04.2025 | Висша Лига | Вележ Мостар | 3 - 2 | Радник Биелина | 1.57 | 3.46 | 4.85 |
| 08.02.2025 | Купа БиХ | Вележ Мостар | 2 - 1 | Радник Биелина | 1.54 | 3.85 | 4.88 |
| 29.11.2024 | Висша Лига | Вележ Мостар | 2 - 1 | Радник Биелина | 1.59 | 3.46 | 4.86 |
| 24.08.2024 | Висша Лига | Радник Биелина | 4 - 3 | Вележ Мостар | 2.81 | 2.87 | 2.43 |
| 15.04.2022 | Висша Лига | Радник Биелина | 0 - 0 | Вележ Мостар | 2.64 | 2.90 | 2.56 |
| 31.10.2021 | Висша Лига | Вележ Мостар | 1 - 2 | Радник Биелина | 1.38 | 3.80 | 8.34 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 4 победи и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Вележ Мостар имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и нямат равен мач.
Висша Лига класиране към 02.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Жрински Мостар | 4 | +8 | 12 |
| 2 | Широки Брег | 4 | +2 | 8 |
| 3 | Борац Баня Лука | 3 | +4 | 7 |
| 4 | ФК Сараево | 3 | 0 | 4 |
| 5 | Железничар Сараево | 3 | -1 | 4 |
| 6 | Слога Добой | 3 | -1 | 4 |
| 7 | Челик Зеница | 4 | -1 | 3 |
| 8 | БСК Баня Лука | 4 | -1 | 3 |
| 9 | Вележ Мостар | 4 | -5 | 3 |
| 10 | Радник Биелина | 4 | -5 | 2 |
Хронология в първенството
| Вележ Мостар | |
| Радник Биелина | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вележ Мостар | Вележ Мостар | Радник Биелина | Радник Биелина | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Жрински Мостар | 1 - 5 | ||||||
| 2 | Широки Брег | 2 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 3 | Борац Баня Лука | 3 - 1 | 2 - 2 | |||||
| 4 | ФК Сараево | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 5 | Железничар Сараево | |||||||
| 6 | Слога Добой | 2 - 0 | 2 - 0 | |||||
| 7 | Челик Зеница | 3 - 0 | ||||||
| 8 | БСК Баня Лука | 2 - 0 | ||||||
| 9 | Вележ Мостар | - | - | - | ||||
| 10 | Радник Биелина | - | - | - | ||||
*** По 4 мача в сезон
Представяне в Шампионата
| Вележ Мостар | Радник Биелина | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 3 | 2 |
| Вкарани Голове | 3 | 4 |
| Получени Голове | 8 | 9 |
| Средно Вкарани | 0.75 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 2.25 |
| Мачове Вкарал | 50% | 75% |
| Мачове Получил | 75% | 75% |
| Гол/Гол | 25% | 75% |
| Над 1.5 | 100% | 75% |
| Над 2.5 | 50% | 75% |
| Над 3.5 | 25% | 50% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 1 |
| Загуби | 0 | 1 |
| Вкарани Голове | 2 | 1 |
| Получени Голове | 0 | 2 |
| Средно Вкарани | 2.00 | 0.50 |
| Средно Получени | 0.00 | 1.00 |
| Мачове Вкарал | 100% | 50% |
| Мачове Получил | 0% | 50% |
| Гол/Гол | 0% | 50% |
| Над 1.5 | 100% | 50% |
| Над 2.5 | 0% | 50% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
