Босна и Херцеговина - Висша Лига (2025 - 2026)
събота, 16 май, 2026
19:00
Вележ Мостар
Рудар Приедор
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
3.39 |
4.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.23 |
2.09 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.23 |
3.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.69 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.17 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Приедор.
Разстоянието между двата града е 201.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Роджени,
който има капацитет от
7 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Роджени.
Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вележ Мостар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 13.05.2026 |
Купа БиХ |
Вележ Мостар |
1 - 1 |
Жрински Мостар |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Посуше |
1 - 1 |
Вележ Мостар |
1.75 |
3.04 |
4.30 |
| 06.05.2026 |
Купа БиХ |
Жрински Мостар |
1 - 0 |
Вележ Мостар |
1.59 |
3.52 |
4.79 |
| 01.05.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
1 - 0 |
Радник Биелина |
1.36 |
3.80 |
7.54 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Железничар Сараево |
0 - 0 |
Вележ Мостар |
2.19 |
2.86 |
2.99 |
| 21.04.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
3 - 0 |
Широки Брег |
1.59 |
3.22 |
5.00 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
2 - 2 |
Вележ Мостар |
1.37 |
3.90 |
6.63 |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
0 - 0 |
Слога Добой |
1.58 |
3.21 |
5.11 |
| 03.04.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
0 - 1 |
Жрински Мостар |
3.07 |
2.72 |
2.25 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
ФК Сараево |
1 - 0 |
Вележ Мостар |
1.67 |
3.10 |
4.63 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 домакинства.
Рудар Приедор - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
2 - 4 |
ФК Сараево |
2.60 |
3.06 |
2.37 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
3 - 2 |
Посуше |
2.10 |
2.94 |
3.15 |
| 25.04.2026 |
Висша Лига |
Радник Биелина |
1 - 0 |
Рудар Приедор |
2.16 |
2.76 |
3.19 |
| 21.04.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
0 - 1 |
Железничар Сараево |
2.56 |
2.87 |
2.51 |
| 17.04.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 1 |
Рудар Приедор |
1.80 |
3.06 |
3.92 |
| 10.04.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
0 - 2 |
Борац Баня Лука |
7.40 |
3.95 |
1.32 |
| 03.04.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
3 - 1 |
Слога Добой |
2.37 |
2.75 |
2.83 |
| 22.03.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
1 - 0 |
Рудар Приедор |
1.23 |
4.57 |
9.63 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
1 - 2 |
Вележ Мостар |
2.92 |
2.78 |
2.29 |
| 07.03.2026 |
Висша Лига |
ФК Сараево |
2 - 2 |
Рудар Приедор |
1.24 |
4.45 |
9.54 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 2 загуби
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.03.2026 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
1 - 2 |
Вележ Мостар |
2.92 |
2.78 |
2.29 |
| 29.11.2025 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
1 - 0 |
Рудар Приедор |
1.44 |
3.81 |
6.16 |
| 13.09.2025 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
1 - 3 |
Вележ Мостар |
3.49 |
3.17 |
1.95 |
| 06.05.2022 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
1 - 0 |
Рудар Приедор |
1.70 |
3.40 |
4.37 |
| 23.10.2021 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
2 - 2 |
Вележ Мостар |
2.77 |
3.15 |
2.31 |
| 02.08.2021 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
0 - 2 |
Рудар Приедор |
1.51 |
3.78 |
5.41 |
| 15.05.2016 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
4 - 0 |
Вележ Мостар |
1.32 |
4.54 |
7.47 |
| 07.11.2015 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
0 - 0 |
Рудар Приедор |
1.66 |
3.31 |
4.81 |
| 30.03.2014 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
1 - 0 |
Рудар Приедор |
1.82 |
3.13 |
4.08 |
| 25.09.2013 |
Висша Лига |
Рудар Приедор |
2 - 1 |
Вележ Мостар |
2.69 |
3.29 |
2.28 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 5 победи,
гостите
имат 3 победи
и 2 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вележ Мостар имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Борац Баня Лука |
33 |
25 |
4 |
4 |
73 |
20 |
+53 |
79 |
| 2 |
Жрински Мостар |
33 |
20 |
6 |
7 |
43 |
23 |
+20 |
66 |
| 3 |
ФК Сараево |
33 |
17 |
7 |
9 |
48 |
33 |
+15 |
58 |
| 4 |
Вележ Мостар |
33 |
13 |
9 |
11 |
30 |
27 |
+3 |
48 |
| 5 |
Железничар Сараево |
33 |
10 |
11 |
12 |
32 |
33 |
-1 |
41 |
| 6 |
Широки Брег |
33 |
10 |
10 |
13 |
29 |
44 |
-15 |
40 |
| 7 |
Посуше |
33 |
8 |
9 |
16 |
25 |
38 |
-13 |
33 |
| 8 |
Радник Биелина |
33 |
8 |
9 |
16 |
27 |
41 |
-14 |
33 |
| 9 |
Рудар Приедор |
33 |
7 |
8 |
18 |
27 |
48 |
-21 |
29 |
| 10 |
Слога Добой |
33 |
6 |
9 |
18 |
19 |
46 |
-27 |
27 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вележ Мостар |
|
| Рудар Приедор |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вележ Мостар |
Вележ Мостар |
|
Рудар Приедор |
Рудар Приедор |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Борац Баня Лука |
0 - 0 |
2 - 2 |
0 - 0 |
|
0 - 2 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 2 |
Жрински Мостар |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 3 |
ФК Сараево |
0 - 0 |
1 - 0 |
0 - 0 |
|
2 - 4 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 4 |
Вележ Мостар |
- |
- |
- |
|
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 5 |
Железничар Сараево |
1 - 0 |
0 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 1 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 6 |
Широки Брег |
3 - 0 |
1 - 0 |
3 - 0 |
|
1 - 2 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 7 |
Посуше |
1 - 0 |
1 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 2 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 8 |
Радник Биелина |
1 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
|
0 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Рудар Приедор |
1 - 0 |
1 - 2 |
1 - 0 |
|
- |
- |
- |
| 10 |
Слога Добой |
0 - 0 |
1 - 2 |
0 - 0 |
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вележ Мостар |
Рудар Приедор |
| Победи |
13 |
7 |
| Равни |
9 |
8 |
| Загуби |
11 |
18 |
| Вкарани Голове |
30 |
27 |
| Получени Голове |
27 |
48 |
| Средно Вкарани |
0.91 |
0.82 |
| Средно Получени |
0.82 |
1.45 |
| Мачове Вкарал |
58% |
55% |
| Мачове Получил |
61% |
79% |
| Гол/Гол |
33% |
42% |
| Над 1.5 |
45% |
61% |
| Над 2.5 |
30% |
39% |
| Над 3.5 |
12% |
21% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
8 |
2 |
| Равни |
4 |
5 |
| Загуби |
4 |
9 |
| Вкарани Голове |
13 |
9 |
| Получени Голове |
7 |
21 |
| Средно Вкарани |
0.81 |
0.56 |
| Средно Получени |
0.44 |
1.31 |
| Мачове Вкарал |
62% |
38% |
| Мачове Получил |
31% |
75% |
| Гол/Гол |
12% |
25% |
| Над 1.5 |
25% |
44% |
| Над 2.5 |
12% |
31% |
| Над 3.5 |
6% |
12% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.61 |
3.39 |
4.95 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.11 |
1.23 |
2.09 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.23 |
3.62 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.69 |
1.40 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.57 |
2.25 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.18 |
4.19 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.17 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака