Босна и Херцеговина - Висша Лига (2026 - 2027)
събота, 22 август, 2026
21:45
2 - 0
(1 - 0, 1 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.27 |
2.89 |
2.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.33 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.41 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.11 |
4.58 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.07 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мостар, а гостите от Добой.
Разстоянието между двата града е 89.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Роджени,
който има капацитет от
7 000 места.
Снимки от Google карта
стадион Роджени.
Мачът ще се играе в 20:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вележ Мостар - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
БСК Баня Лука |
2 - 0 |
Вележ Мостар |
2.95 |
3.06 |
2.23 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
3 - 1 |
Вележ Мостар |
1.32 |
4.18 |
7.36 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вележ Мостар |
0 - 3 |
ДАК Дунайска Стреда |
3.58 |
3.24 |
2.00 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
ДАК Дунайска Стреда |
1 - 0 |
Вележ Мостар |
1.23 |
5.38 |
11.04 |
| 16.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Милсами Орхей |
0 - 1 |
Вележ Мостар |
2.26 |
3.14 |
3.08 |
| 09.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вележ Мостар |
1 - 1 |
Милсами Орхей |
1.80 |
3.27 |
4.41 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Жрински Мостар |
3 - 0 |
Вележ Мостар |
1.45 |
3.71 |
5.71 |
| 21.05.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
2 - 3 |
ФК Сараево |
2.62 |
2.88 |
2.47 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
4 - 2 |
Рудар Приедор |
1.57 |
3.41 |
4.99 |
| 13.05.2026 |
Купа БиХ |
Вележ Мостар |
1 - 1 |
Жрински Мостар |
- |
- |
- |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Слога Добой - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.08.2026 |
Висша Лига |
Широки Брег |
0 - 0 |
Слога Добой |
2.15 |
2.93 |
3.10 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Слога Добой |
1 - 0 |
Напредак Крушевац |
2.36 |
3.05 |
2.79 |
| 26.05.2026 |
Висша Лига |
Слога Добой |
1 - 0 |
Рудар Приедор |
1.79 |
3.21 |
3.76 |
| 22.05.2026 |
Висша Лига |
Посуше |
0 - 1 |
Слога Добой |
2.04 |
2.95 |
3.26 |
| 16.05.2026 |
Висша Лига |
Слога Добой |
0 - 0 |
Радник Биелина |
1.55 |
3.47 |
5.03 |
| 10.05.2026 |
Висша Лига |
Железничар Сараево |
3 - 0 |
Слога Добой |
1.86 |
3.09 |
3.69 |
| 02.05.2026 |
Висша Лига |
Слога Добой |
2 - 0 |
Широки Брег |
1.55 |
3.44 |
5.11 |
| 26.04.2026 |
Висша Лига |
Борац Баня Лука |
3 - 1 |
Слога Добой |
1.15 |
5.50 |
12.00 |
| 22.04.2026 |
Висша Лига |
ФК Сараево |
4 - 0 |
Слога Добой |
1.32 |
3.90 |
8.29 |
| 18.04.2026 |
Висша Лига |
Слога Добой |
0 - 3 |
Жрински Мостар |
5.75 |
3.42 |
1.50 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.04.2026 |
Купа БиХ |
Слога Добой |
0 - 3 |
Вележ Мостар |
- |
- |
- |
| 11.04.2026 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
0 - 0 |
Слога Добой |
1.58 |
3.21 |
5.11 |
| 08.04.2026 |
Купа БиХ |
Вележ Мостар |
3 - 1 |
Слога Добой |
- |
- |
- |
| 13.12.2025 |
Висша Лига |
Слога Добой |
1 - 2 |
Вележ Мостар |
2.66 |
2.78 |
2.60 |
| 04.10.2025 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
2 - 0 |
Слога Добой |
1.67 |
3.35 |
4.58 |
| 26.07.2025 |
Висша Лига |
Слога Добой |
2 - 1 |
Вележ Мостар |
2.65 |
3.10 |
2.50 |
| 31.05.2025 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
3 - 0 |
Слога Добой |
1.37 |
4.08 |
7.28 |
| 16.02.2025 |
Висша Лига |
Слога Добой |
0 - 0 |
Вележ Мостар |
- |
- |
- |
| 20.09.2024 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
0 - 0 |
Слога Добой |
1.70 |
3.29 |
4.39 |
| 23.04.2024 |
Висша Лига |
Вележ Мостар |
1 - 0 |
Слога Добой |
1.35 |
4.37 |
6.65 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вележ Мостар имат изиграни 6 срещи,
като домакините имат 4 победи,
гостите нямат победа
и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 22.08.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Жрински Мостар |
2 |
2 |
0 |
0 |
7 |
2 |
+5 |
6 |
| 2 |
Широки Брег |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 3 |
ФК Сараево |
2 |
1 |
1 |
0 |
1 |
0 |
+1 |
4 |
| 4 |
Борац Баня Лука |
1 |
1 |
0 |
0 |
3 |
1 |
+2 |
3 |
| 5 |
Железничар Сараево |
1 |
1 |
0 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
3 |
| 6 |
БСК Баня Лука |
3 |
1 |
0 |
2 |
3 |
3 |
0 |
3 |
| 7 |
Слога Добой |
1 |
0 |
1 |
0 |
0 |
0 |
0 |
1 |
| 8 |
Радник Биелина |
2 |
0 |
1 |
1 |
1 |
5 |
-4 |
1 |
| 9 |
Челик Зеница |
2 |
0 |
0 |
2 |
2 |
4 |
-2 |
0 |
| 10 |
Вележ Мостар |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
5 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вележ Мостар |
|
| Слога Добой |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вележ Мостар |
Вележ Мостар |
|
Слога Добой |
Слога Добой |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Жрински Мостар |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Широки Брег |
|
|
|
|
|
0 - 0 |
0 - 0 |
| 3 |
ФК Сараево |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Борац Баня Лука |
|
3 - 1 |
|
|
|
|
|
| 5 |
Железничар Сараево |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
БСК Баня Лука |
|
2 - 0 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Слога Добой |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 8 |
Радник Биелина |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Челик Зеница |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Вележ Мостар |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вележ Мостар |
Слога Добой |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
2 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
0 |
| Получени Голове |
5 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.50 |
0.00 |
| Средно Получени |
2.50 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
50% |
0% |
| Мачове Получил |
100% |
0% |
| Гол/Гол |
50% |
0% |
| Над 1.5 |
100% |
0% |
| Над 2.5 |
50% |
0% |
| Над 3.5 |
50% |
0% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
0 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
0 |
0 |
| Вкарани Голове |
0 |
0 |
| Получени Голове |
0 |
0 |
| Средно Вкарани |
0.00 |
0.00 |
| Средно Получени |
0.00 |
0.00 |
| Мачове Вкарал |
0% |
0% |
| Мачове Получил |
0% |
0% |
| Гол/Гол |
0% |
0% |
| Над 1.5 |
0% |
0% |
| Над 2.5 |
0% |
0% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.27 |
2.89 |
2.91 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.33 |
1.29 |
1.53 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.03 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.33 |
1.48 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.41 |
2.50 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.11 |
4.58 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
2.07 |
1.60 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
22.08.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Няма гласували за футболния мач