Мексико - Лига де Експансион МХ (2017 - Клаусура)
04:30
Венадос
Хуарес
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Мерида, а гостите от Сиудад Хуарес. Разстоянието между двата града е 2 058.9 км. Мачът ще се играе на стадион Карлос Итуралде, който има капацитет от 21 054 места. Размерите на терена са 103 x 62 m. Снимки от Google карта стадион Карлос Итуралде. Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Венадос - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.04.2017 | Лига Експансион | Корас де Тепик | 1 - 1 | Венадос | 1.58 | 3.54 | 5.11 |
| 25.03.2017 | Лига Експансион | Венадос | 1 - 0 | Потрос УАЕМ | 2.61 | 3.02 | 2.53 |
| 19.03.2017 | Лига Експансион | Лобос БУАП Пуебла | 3 - 4 | Венадос | 1.74 | 3.32 | 4.23 |
| 11.03.2017 | Лига Експансион | Венадос | 0 - 0 | Хайба Брава | 2.09 | 3.15 | 3.13 |
| 04.03.2017 | Лига Експансион | Мурсиелагос | 1 - 1 | Венадос | 2.04 | 3.25 | 3.22 |
| 01.03.2017 | Копа Мексико | Венадос | 1 - 1 | Атланте | 3.22 | 3.14 | 2.12 |
| 25.02.2017 | Лига Експансион | Венадос | 1 - 1 | Леонес Негрос | 2.47 | 3.02 | 2.66 |
| 19.02.2017 | Лига Експансион | Кафеталерос | 5 - 1 | Венадос | 2.06 | 3.20 | 3.20 |
| 16.02.2017 | Копа Мексико | Чивас Гуадалахара | 1 - 0 | Венадос | 1.20 | 5.47 | 11.32 |
| 11.02.2017 | Лига Експансион | Венадос | 0 - 0 | Минерос де Сакатекас | 2.82 | 3.16 | 2.27 |
Общо 2 победи, 6 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 4 равенства в последните 5 домакинства.
Хуарес - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 1 | Атланте | 1.92 | 3.16 | 3.67 |
| 26.03.2017 | Лига Експансион | Сакатепек | 0 - 0 | Хуарес | 1.86 | 3.29 | 3.72 |
| 19.03.2017 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 0 | Корекаминос УАТ | 1.62 | 3.48 | 4.77 |
| 16.03.2017 | Копа Мексико | Чивас Гуадалахара | 3 - 2 | Хуарес | 1.35 | 4.43 | 7.76 |
| 11.03.2017 | Лига Експансион | Алебрихес де Оахака | 3 - 2 | Хуарес | 1.76 | 3.26 | 4.19 |
| 08.03.2017 | Копа Мексико | Керетаро | 1 - 1 | Хуарес | 1.49 | 3.79 | 6.03 |
| 05.03.2017 | Лига Експансион | Хуарес | 2 - 1 | Лорос УдеК | 1.66 | 3.54 | 4.36 |
| 01.03.2017 | Копа Мексико | Монтерей | 2 - 1 | Хуарес | 1.26 | 5.18 | 8.69 |
| 25.02.2017 | Лига Експансион | Симаронес де Сонора | 1 - 0 | Хуарес | 1.98 | 3.13 | 3.50 |
| 19.02.2017 | Лига Експансион | Хуарес | 1 - 2 | Дорадос де Синалоа | 1.94 | 3.19 | 3.52 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 4 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.11.2016 | Лига Експансион | Хуарес | 4 - 0 | Венадос | 2.33 | 2.80 | 3.12 |
| 06.02.2016 | Лига Експансион | Венадос | 5 - 1 | Хуарес | 2.51 | 2.90 | 2.71 |
| 23.08.2015 | Лига Експансион | Хуарес | 2 - 1 | Венадос | 2.30 | 3.18 | 2.85 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Венадос имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Лига де Експансион МХ класиране към 08.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Дорадос де Синалоа | 15 | +6 | 28 |
| 2 | Алебрихес де Оахака | 15 | +8 | 27 |
| 3 | Потрос УАЕМ | 15 | +8 | 27 |
| 4 | Минерос де Сакатекас | 15 | +7 | 26 |
| 5 | Корас де Тепик | 15 | +5 | 25 |
| 6 | Симаронес де Сонора | 15 | +1 | 25 |
| 7 | Лобос БУАП Пуебла | 15 | +4 | 24 |
| 8 | Сакатепек | 15 | +1 | 24 |
| 9 | Хуарес | 15 | +1 | 22 |
| 10 | Леонес Негрос УдеГ | 15 | +1 | 22 |
| 11 | Атланте | 15 | +1 | 20 |
| 12 | Хайба Брава | 15 | -1 | 19 |
| 13 | Селая | 15 | +2 | 18 |
| 14 | Канкун | 15 | -2 | 17 |
| 15 | Венадос | 15 | -15 | 14 |
| 16 | Мурсиелагос | 15 | -8 | 13 |
| 17 | Лорос УдеК | 15 | -10 | 11 |
| 18 | Корекаминос УАТ | 15 | -9 | 10 |
Хронология в първенството
| Венадос | |
| Хуарес | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Венадос | Венадос | Хуарес | Хуарес | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Дорадос де Синалоа | 4 - 1 | 1 - 2 | |||||
| 2 | Алебрихес де Оахака | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 3 | Потрос УАЕМ | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Минерос де Сакатекас | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 5 | Корас де Тепик | 1 - 1 | 3 - 2 | |||||
| 6 | Симаронес де Сонора | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 7 | Лобос БУАП Пуебла | 3 - 4 | 2 - 2 | |||||
| 8 | Сакатепек | 3 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 9 | Хуарес | - | - | - | ||||
| 10 | Леонес Негрос УдеГ | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 11 | Атланте | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | ||||
| 12 | Хайба Брава | 0 - 0 | 0 - 0 | 1 - 2 | 1 - 2 | |||
| 13 | Селая | 4 - 0 | ||||||
| 14 | Канкун | 5 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 15 | Венадос | - | - | - | ||||
| 16 | Мурсиелагос | 1 - 1 | 2 - 1 | |||||
| 17 | Лорос УдеК | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 1 | ||||
| 18 | Корекаминос УАТ | 1 - 5 | 1 - 5 | 1 - 0 | ||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Венадос | Хуарес | |
| Позиция | 15 | 9 |
| Точки | 14 | 22 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 11 |
| Точки | 9 | 5 |
Форма в шампионата
| Венадос | Хуарес | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
5 7 |
6
4 5 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
3 2 |
1
2 4 |
Голове в шампионата
| Венадос | Хуарес | |
|
Вкарани
Получени |
17
32 |
18
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
6
8 |
4
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.50 | 3.20 | 2.60 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.50 | 1.36 | 1.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.62 | 2.25 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 08.04.2017 00:01. Възможни са промени към настоящия момент!
