Дания - Първа Дивизия (2016 - 2017)
14:45
Вендсисел
Фредериция
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.33 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хьоринг, а гостите от Фредериция. Разстоянието между двата града е 211.6 км. Мачът ще се играе на стадион Хьоринг, който има капацитет от 7 500 места, от които седящи 350. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Хьоринг. Мачът ще се играе в 13:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вендсисел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2017 | Купа на Дания | Нествед | 1 - 2 | Вендсисел | 3.80 | 3.52 | 1.87 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 3 - 2 | Вейле | 1.67 | 3.54 | 4.86 |
| 27.03.2017 | Първа Дивизия | Нюкьобинг | 1 - 2 | Вендсисел | 3.10 | 3.30 | 2.16 |
| 20.03.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 1 - 2 | Хелзингор | 1.86 | 3.34 | 3.98 |
| 12.03.2017 | Първа Дивизия | Кьоге | 1 - 0 | Вендсисел | 2.75 | 2.97 | 2.56 |
| 05.03.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Фремад Амагер | 1.66 | 3.59 | 4.75 |
| 28.02.2017 | Купа на Дания | Вендсисел | 4 - 0 | Кьоге | 2.24 | 3.04 | 3.18 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Вендсисел | 3 - 2 | Рандерс | 3.67 | 4.03 | 1.70 |
| 20.01.2017 | Приятелски срещи | Мидтиланд | 2 - 2 | Вендсисел | 1.41 | 4.55 | 5.50 |
| 27.11.2016 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 2 | Роскилде | 1.77 | 3.38 | 4.21 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Фредериция - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Фредериция | 1 - 3 | АБ Гладсаксе | 1.65 | 3.63 | 4.79 |
| 26.03.2017 | Първа Дивизия | Хелзингор | 0 - 0 | Фредериция | 2.10 | 3.19 | 3.35 |
| 19.03.2017 | Първа Дивизия | Фредериция | 0 - 0 | Кьоге | 2.52 | 3.11 | 2.72 |
| 12.03.2017 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 2 - 1 | Фредериция | 2.23 | 3.15 | 3.09 |
| 05.03.2017 | Първа Дивизия | Фредериция | 2 - 1 | Нествед | 2.06 | 3.29 | 3.34 |
| 21.01.2017 | Приятелски срещи | Фредериция | 1 - 2 | Есберг | 2.13 | 3.73 | 2.74 |
| 13.01.2017 | Приятелски срещи | Фредериция | 1 - 1 | Сьондерийске | 3.77 | 4.34 | 1.60 |
| 27.11.2016 | Първа Дивизия | Фредериция | 0 - 2 | Нюкьобинг | 1.88 | 3.39 | 3.74 |
| 20.11.2016 | Първа Дивизия | АБ Гладсаксе | 2 - 3 | Фредериция | 2.76 | 3.29 | 2.35 |
| 13.11.2016 | Първа Дивизия | Фредериция | 0 - 2 | Хелзингор | 2.03 | 3.23 | 3.42 |
Общо 2 победи, 3 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.10.2016 | Първа Дивизия | Фредериция | 0 - 0 | Вендсисел | 2.75 | 3.28 | 2.34 |
| 21.08.2016 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 0 | Фредериция | 2.02 | 3.28 | 3.36 |
| 10.04.2016 | Първа Дивизия | Вендсисел | 1 - 2 | Фредериция | 2.05 | 3.08 | 3.46 |
| 01.11.2015 | Първа Дивизия | Фредериция | 1 - 2 | Вендсисел | 2.72 | 3.09 | 2.48 |
| 18.09.2015 | Първа Дивизия | Вендсисел | 3 - 2 | Фредериция | 2.27 | 3.25 | 2.87 |
| 10.05.2015 | Първа Дивизия | Фредериция | 1 - 1 | Вендсисел | 2.35 | 3.12 | 2.86 |
| 02.04.2015 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Фредериция | 2.01 | 3.13 | 3.62 |
| 28.07.2014 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 1 | Фредериция | 2.78 | 3.24 | 2.34 |
| 21.04.2014 | Първа Дивизия | Фредериция | 0 - 0 | Вендсисел | 1.70 | 3.49 | 4.54 |
| 13.10.2013 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 4 | Фредериция | 2.87 | 3.35 | 2.21 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 2 победи и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вендсисел имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 09.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Хобро | 24 | +19 | 44 |
| 2 | Скиве | 24 | -5 | 41 |
| 3 | Роскилде | 24 | +2 | 39 |
| 4 | Вендсисел | 24 | +4 | 38 |
| 5 | Хелзингор | 24 | +8 | 37 |
| 6 | Кьоге | 24 | +6 | 34 |
| 7 | Фремад Амагер | 24 | +4 | 33 |
| 8 | Вейле | 24 | +5 | 31 |
| 9 | Нюкьобинг | 24 | -4 | 31 |
| 10 | Фредериция | 24 | -10 | 28 |
| 11 | Нествед | 24 | -7 | 23 |
| 12 | АБ Гладсаксе | 24 | -22 | 15 |
Хронология в първенството
| Вендсисел | |
| Фредериция | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вендсисел | Вендсисел | Фредериция | Фредериция | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Хобро | 0 - 4 | 4 - 0 | 0 - 4 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Скиве | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Роскилде | 2 - 2 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 4 | Вендсисел | - | - | - | 0 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Хелзингор | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||
| 6 | Кьоге | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 0 | |||
| 7 | Фремад Амагер | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 8 | Вейле | 3 - 2 | 1 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 9 | Нюкьобинг | 3 - 1 | 1 - 2 | 3 - 1 | 0 - 2 | |||
| 10 | Фредериция | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 11 | Нествед | 1 - 3 | 2 - 1 | |||||
| 12 | АБ Гладсаксе | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Вендсисел | Фредериция | |
| Позиция | 4 | 10 |
| Точки | 38 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 5 | 12 |
| Точки | 23 | 7 |
Форма в шампионата
| Вендсисел | Фредериция | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 8 |
7
7 10 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
2 4 |
1
4 6 |
Голове в шампионата
| Вендсисел | Фредериция | |
|
Вкарани
Получени |
37
33 |
22
32 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
21
16 |
6
17 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.67 | 3.50 | 5.75 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.20 | 1.33 | 2.05 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.25 | 3.75 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.80 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.91 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.04.2017 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
