Дания - Първа Дивизия (2017 - 2018)
14:45
Вендсисел
Фремад Амагер
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хьоринг, а гостите от Амагер Вест. Разстоянието между двата града е 257.6 км. Мачът ще се играе на стадион Хьоринг, който има капацитет от 7 500 места, от които седящи 350. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Хьоринг. Мачът ще се играе в 13:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вендсисел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 3 - 2 | Есберг | 2.48 | 3.19 | 2.64 |
| 25.03.2018 | Първа Дивизия | Кьоге | 1 - 2 | Вендсисел | 2.32 | 3.09 | 2.94 |
| 18.03.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Фредериция | 2.42 | 3.30 | 2.65 |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 0 | Роскилде | 1.81 | 3.56 | 3.85 |
| 26.01.2018 | Приятелски срещи | Мидтиланд | 0 - 2 | Вендсисел | 1.32 | 5.20 | 6.51 |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Орхус | 2 - 4 | Вендсисел | 1.83 | 3.50 | 3.52 |
| 26.11.2017 | Първа Дивизия | Вейле | 4 - 1 | Вендсисел | 2.22 | 3.20 | 3.05 |
| 19.11.2017 | Първа Дивизия | Виборг | 2 - 0 | Вендсисел | 2.32 | 3.28 | 2.82 |
| 13.11.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 4 - 1 | Тистед | 1.84 | 3.71 | 3.56 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Есберг | 2 - 4 | Вендсисел | 2.18 | 3.26 | 3.07 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 равенство в последните 4 домакинства.
Фремад Амагер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Фремад Амагер | 1.59 | 3.55 | 5.54 |
| 18.03.2018 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 0 - 0 | Нюкьобинг | 2.53 | 3.14 | 2.63 |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Скиве | 0 - 1 | Фремад Амагер | 2.59 | 3.23 | 2.52 |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 2 - 1 | Брабранд | 1.66 | 3.55 | 4.81 |
| 24.01.2018 | Приятелски срещи | Фремад Амагер | 3 - 5 | Хелзингор | 2.94 | 3.76 | 2.00 |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Малмьо | 1 - 0 | Фремад Амагер | 1.12 | 7.41 | 12.39 |
| 17.01.2018 | Приятелски срещи | Брьондби | 2 - 1 | Фремад Амагер | 1.20 | 6.52 | 8.28 |
| 26.11.2017 | Първа Дивизия | Тистед | 2 - 1 | Фремад Амагер | 2.06 | 3.29 | 3.31 |
| 19.11.2017 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 1 - 0 | Вейле | 3.33 | 3.22 | 2.09 |
| 12.11.2017 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 1 - 3 | Фредериция | 3.35 | 3.28 | 2.05 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 10.10.2017 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 1 - 1 | Вендсисел | 3.09 | 3.16 | 2.21 |
| 30.07.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 0 | Фремад Амагер | 1.95 | 3.36 | 3.54 |
| 13.04.2017 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 1 - 2 | Вендсисел | 2.97 | 3.18 | 2.28 |
| 05.03.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Фремад Амагер | 1.66 | 3.59 | 4.75 |
| 14.08.2016 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 1 - 1 | Вендсисел | 3.22 | 3.32 | 2.06 |
В последните 5 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вендсисел имат изиграни 2 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 1 път са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 02.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вендсисел | 23 | +14 | 42 |
| 2 | Вейле | 23 | +14 | 42 |
| 3 | Виборг | 23 | +11 | 38 |
| 4 | Тистед | 24 | +2 | 38 |
| 5 | Есберг | 23 | +13 | 37 |
| 6 | Фредериция | 22 | +10 | 34 |
| 7 | Кьоге | 23 | +8 | 33 |
| 8 | Роскилде | 23 | -5 | 29 |
| 9 | Нюкьобинг | 23 | -7 | 28 |
| 10 | Фремад Амагер | 23 | -16 | 28 |
| 11 | Брабранд | 24 | -28 | 18 |
| 12 | Скиве | 24 | -16 | 13 |
Хронология в първенството
| Вендсисел | |
| Фремад Амагер | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вендсисел | Вендсисел | Фремад Амагер | Фремад Амагер | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вендсисел | - | - | - | 1 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 2 | Вейле | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 3 | Виборг | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 0 - 6 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 4 | Тистед | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 0 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 5 | Есберг | 3 - 2 | 2 - 4 | 3 - 2 | 1 - 0 | 5 - 2 | 5 - 2 | |
| 6 | Фредериция | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 1 - 3 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 7 | Кьоге | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 8 | Роскилде | 2 - 0 | 0 - 2 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 9 | Нюкьобинг | 4 - 2 | 4 - 2 | 0 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Фремад Амагер | 2 - 0 | 1 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 11 | Брабранд | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 2 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 12 | Скиве | 2 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Вендсисел | Фремад Амагер | |
| Позиция | 1 | 10 |
| Точки | 42 | 28 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 7 |
| Точки | 26 | 14 |
Форма в шампионата
| Вендсисел | Фремад Амагер | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
6 5 |
8
4 11 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 2 |
4
2 6 |
Голове в шампионата
| Вендсисел | Фремад Амагер | |
|
Вкарани
Получени |
44
30 |
18
34 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
11 |
10
18 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 3.60 | 5.25 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.18 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.28 | 3.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.39 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.04 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.28 | 3.50 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 02.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
