Дания - Първа Дивизия (2017 - 2018)
14:45
Вендсисел
Вейле
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.25 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.35 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Хьоринг, а гостите от Вейле. Разстоянието между двата града е 197.0 км. Мачът ще се играе на стадион Хьоринг, който има капацитет от 7 500 места, от които седящи 350. Размерите на терена са 102 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Хьоринг. Мачът ще се играе в 13:45 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вендсисел - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.04.2018 | Първа Дивизия | Нюкьобинг | 1 - 1 | Вендсисел | 2.81 | 3.37 | 2.26 |
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Роскилде | 2 - 2 | Вендсисел | 2.86 | 3.31 | 2.27 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Фремад Амагер | 1.64 | 3.55 | 4.88 |
| 29.03.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 3 - 2 | Есберг | 2.48 | 3.19 | 2.64 |
| 25.03.2018 | Първа Дивизия | Кьоге | 1 - 2 | Вендсисел | 2.32 | 3.09 | 2.94 |
| 18.03.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Фредериция | 2.42 | 3.30 | 2.65 |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 0 | Роскилде | 1.81 | 3.56 | 3.85 |
| 26.01.2018 | Приятелски срещи | Мидтиланд | 0 - 2 | Вендсисел | 1.32 | 5.20 | 6.51 |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Орхус | 2 - 4 | Вендсисел | 1.83 | 3.50 | 3.52 |
| 26.11.2017 | Първа Дивизия | Вейле | 4 - 1 | Вендсисел | 2.22 | 3.20 | 3.05 |
Общо 5 победи, 4 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 домакинства.
Вейле - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 1 | Брабранд | 1.38 | 4.31 | 7.32 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Кьоге | 1 - 1 | Вейле | 3.03 | 3.11 | 2.26 |
| 29.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Фремад Амагер | 1.59 | 3.55 | 5.54 |
| 16.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 0 | Скиве | 1.38 | 4.32 | 7.25 |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Роскилде | 0 - 0 | Вейле | 3.56 | 3.30 | 1.96 |
| 02.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 0 | Тистед | 1.71 | 3.55 | 4.37 |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Ахмат Грозни | 0 - 0 | Вейле | - | - | - |
| 25.01.2018 | Приятелски срещи | Одензе | 4 - 0 | Вейле | 1.56 | 4.09 | 4.57 |
| 20.01.2018 | Приятелски срещи | Рандерс | 1 - 1 | Вейле | 1.69 | 3.80 | 4.00 |
| 18.01.2018 | Приятелски срещи | ФК Копенхаген | 4 - 0 | Вейле | 1.43 | 4.43 | 5.63 |
Общо 7 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 равенства и 2 загуби в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.11.2017 | Първа Дивизия | Вейле | 4 - 1 | Вендсисел | 2.22 | 3.20 | 3.05 |
| 10.09.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 1 - 1 | Вейле | 2.58 | 3.28 | 2.50 |
| 02.04.2017 | Първа Дивизия | Вендсисел | 3 - 2 | Вейле | 1.67 | 3.54 | 4.86 |
| 23.10.2016 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Вендсисел | 2.78 | 3.22 | 2.36 |
| 04.08.2016 | Първа Дивизия | Вендсисел | 1 - 3 | Вейле | 2.05 | 3.21 | 3.30 |
| 31.03.2016 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 0 | Вендсисел | 2.41 | 3.06 | 2.83 |
| 22.10.2015 | Първа Дивизия | Вендсисел | 2 - 0 | Вейле | 2.27 | 3.13 | 2.97 |
| 26.09.2015 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Вендсисел | 2.14 | 3.20 | 3.15 |
| 16.04.2015 | Първа Дивизия | Вендсисел | 0 - 0 | Вейле | 2.28 | 3.09 | 3.02 |
| 02.11.2014 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 4 | Вендсисел | 2.32 | 3.25 | 2.83 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 2 победи и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вендсисел имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 15.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вендсисел | 26 | +14 | 45 |
| 2 | Есберг | 25 | +17 | 43 |
| 3 | Вейле | 25 | +13 | 43 |
| 4 | Виборг | 25 | +10 | 41 |
| 5 | Кьоге | 26 | +10 | 40 |
| 6 | Тистед | 26 | +1 | 39 |
| 7 | Фредериция | 25 | +10 | 38 |
| 8 | Фремад Амагер | 26 | -14 | 32 |
| 9 | Роскилде | 25 | -7 | 30 |
| 10 | Нюкьобинг | 25 | -10 | 29 |
| 11 | Брабранд | 26 | -27 | 22 |
| 12 | Скиве | 26 | -17 | 14 |
Хронология в първенството
| Вендсисел | |
| Вейле | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вендсисел | Вендсисел | Вейле | Вейле | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вендсисел | - | - | - | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 2 | Есберг | 3 - 2 | 2 - 4 | 3 - 2 | 1 - 3 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 3 | Вейле | 1 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | - | - | - | |
| 4 | Виборг | 1 - 2 | 2 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 5 | Кьоге | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Тистед | 4 - 1 | 1 - 2 | 4 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Фредериция | 0 - 0 | 3 - 3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 8 | Фремад Амагер | 0 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 9 | Роскилде | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 10 | Нюкьобинг | 4 - 2 | 1 - 1 | 4 - 2 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 11 | Брабранд | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Скиве | 2 - 0 | 3 - 3 | 2 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Вендсисел | Вейле | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 45 | 43 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 4 |
| Точки | 27 | 18 |
Форма в шампионата
| Вендсисел | Вейле | |
|
Победи
Равни Загуби |
12
9 5 |
11
10 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
3 2 |
4
6 2 |
Голове в шампионата
| Вендсисел | Вейле | |
|
Вкарани
Получени |
47
33 |
34
21 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
25
11 |
14
12 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.25 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.35 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 15.04.2018 12:02. Възможни са промени към настоящия момент!
