Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
17:30
Венеция
Мачератезе 1922
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.60 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Венеция, а гостите от Мачерата. Разстоянието между двата града е 254.0 км. Треньорът на домакините е Джовани Стропа (Ита). Мачът ще се играе на стадион Пиерлуиджи Пенцо, който има капацитет от 7 450 места. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Пиерлуиджи Пенцо. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Венеция - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.12.2016 | Серия С - В | Албинолефе | 0 - 1 | Венеция | 2.97 | 2.99 | 2.29 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Венеция | 1 - 0 | Губио | 1.97 | 3.08 | 3.55 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | Венеция | 3.79 | 3.21 | 1.87 |
| 28.11.2016 | Серия С - В | Венеция | 1 - 3 | Падуа | 2.26 | 2.97 | 3.02 |
| 22.11.2016 | Италия | Венеция | 0 - 0 | Реджиана | 1.73 | 3.29 | 4.43 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 0 - 1 | Венеция | 2.85 | 2.96 | 2.39 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Венеция | 2 - 0 | Судтирол | 1.61 | 3.44 | 5.12 |
| 08.11.2016 | Италия | Судтирол | 0 - 4 | Венеция | 2.89 | 3.19 | 2.21 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 1 | Венеция | 2.83 | 2.98 | 2.35 |
| 29.10.2016 | Серия С - В | Венеция | 1 - 1 | Басано Виртус | 2.08 | 3.05 | 3.32 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 5 домакинства.
Мачератезе 1922 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 14.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 0 | Лумецане | 2.29 | 2.93 | 3.00 |
| 11.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.15 | 2.96 | 3.27 |
| 07.12.2016 | Серия С - В | Терамо | 0 - 1 | Мачератезе 1922 | 1.84 | 3.27 | 3.87 |
| 04.12.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 2 | Судтирол | 2.20 | 3.03 | 3.07 |
| 26.11.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 1 - 1 | Форли | 1.68 | 3.32 | 4.63 |
| 22.11.2016 | Италия | Анкона | 2 - 1 | Мачератезе 1922 | 2.33 | 2.98 | 2.88 |
| 19.11.2016 | Серия С - В | Басано Виртус | 0 - 2 | Мачератезе 1922 | 1.49 | 3.68 | 6.07 |
| 12.11.2016 | Серия С - В | Мачератезе 1922 | 0 - 0 | Парма | 3.64 | 3.12 | 1.96 |
| 09.11.2016 | Италия | Мачератезе 1922 | 2 - 1 | Казертана | 2.60 | 3.00 | 2.50 |
| 05.11.2016 | Серия С - В | Унион Бреша | 2 - 0 | Мачератезе 1922 | 1.86 | 3.21 | 3.77 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Серия С - Група В класиране към 18.12.2016
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 18 | +11 | 38 |
| 2 | Порденоне | 18 | +13 | 37 |
| 3 | Реджиана | 18 | +10 | 36 |
| 4 | Падуа | 18 | +9 | 32 |
| 5 | Губио | 19 | +3 | 31 |
| 6 | Парма | 18 | +5 | 30 |
| 6 | Самбенедетезе | 18 | +5 | 30 |
| 8 | Басано Виртус | 18 | +5 | 28 |
| 9 | Албинолефе | 18 | +3 | 25 |
| 9 | Унион Бреша | 18 | +3 | 25 |
| 11 | Лумецане | 18 | -3 | 20 |
| 12 | Сантарканджело | 18 | -1 | 19 |
| 13 | Анкона | 18 | -6 | 19 |
| 14 | Судтирол | 18 | -5 | 18 |
| 15 | Мачератезе 1922 | 18 | -2 | 17 |
| 16 | Терамо | 18 | -5 | 17 |
| 17 | Модена | 19 | -8 | 16 |
| 18 | Мантова | 18 | -13 | 15 |
| 19 | Алма Ювентус Фано | 18 | -12 | 14 |
| 20 | Форли | 18 | -12 | 13 |
Хронология в първенството
| Венеция | |
| Мачератезе 1922 | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Венеция | Венеция | Мачератезе 1922 | Мачератезе 1922 | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | - | - | - | ||||
| 2 | Порденоне | 1 - 0 | 2 - 4 | |||||
| 3 | Реджиана | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 4 | Падуа | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 5 | Губио | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 6 | Парма | 1 - 2 | 0 - 0 | |||||
| 6 | Самбенедетезе | 2 - 2 | 2 - 2 | 1 - 2 | ||||
| 8 | Басано Виртус | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 9 | Албинолефе | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||||
| 9 | Унион Бреша | 0 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 11 | Лумецане | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | ||||
| 12 | Сантарканджело | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
| 13 | Анкона | 0 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 14 | Судтирол | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 2 | ||||
| 15 | Мачератезе 1922 | - | - | - | ||||
| 16 | Терамо | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||
| 17 | Модена | 1 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 18 | Мантова | 0 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 19 | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | ||||
| 20 | Форли | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Венеция | Мачератезе 1922 | |
| Позиция | 1 | 15 |
| Точки | 38 | 17 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 8 |
| Точки | 18 | 12 |
Форма в шампионата
| Венеция | Мачератезе 1922 | |
|
Победи
Равни Загуби |
11
5 2 |
5
7 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
5
3 1 |
3
3 3 |
Голове в шампионата
| Венеция | Мачератезе 1922 | |
|
Вкарани
Получени |
23
12 |
15
17 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
14
8 |
7
7 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.57 | 3.60 | 5.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.13 | 1.29 | 2.25 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.22 | 4.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 2.63 | 1.44 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.57 | 2.35 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.20 | 4.33 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.25 | 1.57 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.12.2016 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
