Италия - Серия С - Група В (2016 - 2017)
17:30
Венеция
Сантарканджело
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.20 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Венеция, а гостите от Сантарканджело ди Романя. Разстоянието между двата града е 153.2 км. Треньорът на домакините е Джовани Стропа (Ита). Мачът ще се играе на стадион Пиерлуиджи Пенцо, който има капацитет от 7 450 места. Размерите на терена са 105 x 65 m. Снимки от Google карта стадион Пиерлуиджи Пенцо. Мачът ще се играе в 16:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Венеция - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.03.2017 | Серия С - В | Басано Виртус | 1 - 2 | Венеция | 4.65 | 3.30 | 1.69 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Венеция | 1 - 0 | Модена | 1.42 | 3.86 | 6.78 |
| 08.03.2017 | Италия | Венеция | 3 - 1 | Падуа | 1.72 | 3.33 | 4.23 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Терамо | 1 - 4 | Венеция | 3.95 | 3.34 | 1.81 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Самбенедетезе | 1 - 3 | Венеция | 3.01 | 3.03 | 2.24 |
| 22.02.2017 | Италия | Падуа | 1 - 1 | Венеция | 2.48 | 2.95 | 2.73 |
| 18.02.2017 | Серия С - В | Венеция | 1 - 0 | Порденоне | 2.02 | 3.14 | 3.47 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 1 - 2 | Венеция | 4.38 | 3.27 | 1.73 |
| 08.02.2017 | Италия | Комо | 1 - 1 | Венеция | 2.53 | 2.99 | 2.56 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Венеция | 2 - 1 | Анкона | 1.40 | 3.95 | 6.94 |
Общо 8 победи и 2 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи в последните 4 домакинства.
Сантарканджело - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.03.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 2 - 0 | Форли | 1.97 | 3.05 | 3.62 |
| 12.03.2017 | Серия С - В | Падуа | 2 - 0 | Сантарканджело | 1.52 | 3.57 | 5.81 |
| 05.03.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 3 - 1 | Порденоне | 2.87 | 2.95 | 2.40 |
| 26.02.2017 | Серия С - В | Лумецане | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.80 | 2.87 | 2.46 |
| 19.02.2017 | Серия С - В | Анкона | 0 - 0 | Сантарканджело | 2.32 | 2.92 | 3.01 |
| 12.02.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 3 - 0 | Басано Виртус | 2.81 | 2.97 | 2.39 |
| 05.02.2017 | Серия С - В | Терамо | 1 - 1 | Сантарканджело | 2.32 | 2.94 | 2.98 |
| 29.01.2017 | Серия С - В | Сантарканджело | 0 - 2 | Реджиана | 2.82 | 2.93 | 2.41 |
| 22.01.2017 | Серия С - В | Парма | 1 - 0 | Сантарканджело | 1.76 | 3.25 | 4.28 |
| 30.12.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 0 | Алма Ювентус Фано | 1.70 | 3.22 | 4.78 |
Общо 4 победи, 3 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2016 | Серия С - В | Сантарканджело | 1 - 1 | Венеция | 2.83 | 2.98 | 2.35 |
| 21.08.2016 | Италия | Сантарканджело | 2 - 2 | Венеция | 3.00 | 3.00 | 2.20 |
| 20.01.2013 | Лига Про C2 A | Венеция | 2 - 1 | Сантарканджело | 1.78 | 3.00 | 4.30 |
| 16.09.2012 | Лига Про C2 A | Сантарканджело | 1 - 1 | Венеция | - | - | - |
В последните 4 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Венеция имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Серия С - Група В класиране към 26.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Венеция | 30 | +25 | 67 |
| 2 | Падуа | 30 | +21 | 59 |
| 3 | Парма | 30 | +16 | 57 |
| 4 | Порденоне | 31 | +26 | 57 |
| 5 | Реджиана | 30 | +10 | 52 |
| 6 | Губио | 30 | -1 | 47 |
| 7 | Самбенедетезе | 30 | +5 | 45 |
| 8 | Албинолефе | 30 | +3 | 43 |
| 9 | Унион Бреша | 30 | +1 | 42 |
| 10 | Басано Виртус | 30 | -5 | 40 |
| 11 | Сантарканджело | 30 | +2 | 37 |
| 12 | Мачератезе 1922 | 30 | -2 | 34 |
| 13 | Судтирол | 30 | -7 | 32 |
| 14 | Мантова | 30 | -13 | 31 |
| 15 | Форли | 30 | -20 | 30 |
| 16 | Модена | 30 | -8 | 29 |
| 17 | Алма Ювентус Фано | 30 | -14 | 29 |
| 18 | Лумецане | 31 | -15 | 28 |
| 19 | Терамо | 30 | -6 | 27 |
| 20 | Анкона | 30 | -18 | 23 |
Хронология в първенството
| Венеция | |
| Сантарканджело | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Венеция | Венеция | Сантарканджело | Сантарканджело | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Венеция | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 2 | Падуа | 1 - 3 | 1 - 3 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | ||
| 3 | Парма | 2 - 2 | 1 - 2 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 4 | Порденоне | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 3 | |
| 5 | Реджиана | 1 - 1 | 0 - 3 | 1 - 1 | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 6 | Губио | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 7 | Самбенедетезе | 2 - 2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 0 - 0 | |||
| 8 | Албинолефе | 0 - 1 | 2 - 0 | |||||
| 9 | Унион Бреша | 0 - 1 | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 10 | Басано Виртус | 1 - 1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 3 - 0 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 11 | Сантарканджело | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 12 | Мачератезе 1922 | 3 - 3 | 3 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||
| 13 | Судтирол | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 14 | Мантова | 3 - 1 | 0 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 15 | Форли | 1 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 16 | Модена | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 0 | |||
| 17 | Алма Ювентус Фано | 0 - 1 | 1 - 0 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
| 18 | Лумецане | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 19 | Терамо | 3 - 1 | 1 - 4 | 3 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 20 | Анкона | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
*** Римини - оттегляне от първенството
Класиране в шампионата
| Венеция | Сантарканджело | |
| Позиция | 1 | 11 |
| Точки | 67 | 37 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 17 |
| Точки | 32 | 10 |
Форма в шампионата
| Венеция | Сантарканджело | |
|
Победи
Равни Загуби |
20
7 3 |
9
12 9 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
9
5 1 |
1
7 7 |
Голове в шампионата
| Венеция | Сантарканджело | |
|
Вкарани
Получени |
49
24 |
30
28 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
26
15 |
9
20 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.40 | 4.20 | 7.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.08 | 1.22 | 2.75 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.75 | 2.05 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 26.03.2017 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
