Япония - Джей2 Лига (2026)
събота, 16 май, 2026
10:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.23 |
3.10 |
3.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.30 |
1.58 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.94 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
3.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кофу, а гостите от Гифу.
Разстоянието между двата града е 165.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Яманаши Туо Банк,
който има капацитет от
17 000 места.
Размерите на терена са 106 x 69 m.
Снимки от Google карта
стадион Яманаши Туо Банк.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.91 |
3.23 |
3.78 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Джубило Ивата |
2.60 |
2.98 |
2.66 |
| 03.05.2026 |
Джей2 Лига |
Мацумото Ямага |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.26 |
3.10 |
3.01 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
1 - 2 |
Вентфорет Кофу |
1.72 |
3.53 |
4.30 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Фукушима Юн. |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
3.72 |
3.53 |
1.84 |
| 18.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Фуджиеда МИФК |
2.07 |
3.20 |
3.33 |
| 11.04.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.22 |
3.16 |
3.00 |
| 04.04.2026 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.21 |
3.24 |
2.93 |
| 28.03.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Омия Ардижа |
3.38 |
3.38 |
1.97 |
| 21.03.2026 |
Джей2 Лига |
Консадол Сапоро |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.15 |
3.23 |
3.07 |
Общо 6 победи и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 2 загуби
в последните 4 домакинства.
Гифу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 09.05.2026 |
Джей2 Лига |
Нагано Парсейро |
2 - 3 |
Гифу |
4.55 |
3.81 |
1.63 |
| 06.05.2026 |
Джей2 Лига |
Гифу |
0 - 3 |
Мацумото Ямага |
2.21 |
3.21 |
2.98 |
| 02.05.2026 |
Джей2 Лига |
Гифу |
0 - 3 |
Консадол Сапоро |
2.16 |
3.25 |
3.06 |
| 29.04.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
0 - 1 |
Гифу |
1.77 |
3.55 |
4.00 |
| 25.04.2026 |
Джей2 Лига |
Джубило Ивата |
1 - 0 |
Гифу |
2.42 |
3.16 |
2.70 |
| 19.04.2026 |
Джей2 Лига |
Фукушима Юн. |
1 - 2 |
Гифу |
3.86 |
3.67 |
1.77 |
| 11.04.2026 |
Джей2 Лига |
Гифу |
1 - 2 |
Фуджиеда МИФК |
2.25 |
3.40 |
2.78 |
| 04.04.2026 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
3 - 0 |
Гифу |
1.59 |
3.87 |
4.71 |
| 28.03.2026 |
Джей2 Лига |
Гифу |
5 - 1 |
Нагано Парсейро |
1.47 |
4.16 |
5.60 |
| 21.03.2026 |
Джей2 Лига |
Мацумото Ямага |
2 - 2 |
Гифу |
2.63 |
3.19 |
2.45 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 08.03.2026 |
Джей2 Лига |
Гифу |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
2.69 |
3.13 |
2.43 |
| 16.11.2019 |
Джей2 Лига |
Гифу |
1 - 3 |
Вентфорет Кофу |
6.76 |
4.18 |
1.43 |
| 03.07.2019 |
Купа на Имп. |
Вентфорет Кофу |
2 - 2 |
Гифу |
1.39 |
4.36 |
6.99 |
| 03.04.2019 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 0 |
Гифу |
1.59 |
3.70 |
5.40 |
| 15.07.2018 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 3 |
Гифу |
1.71 |
3.54 |
4.50 |
| 01.04.2018 |
Джей2 Лига |
Гифу |
3 - 4 |
Вентфорет Кофу |
3.14 |
3.02 |
2.24 |
| 01.07.2012 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Гифу |
1.34 |
4.35 |
8.00 |
| 27.05.2012 |
Джей2 Лига |
Гифу |
0 - 3 |
Вентфорет Кофу |
5.33 |
3.48 |
1.60 |
| 04.12.2010 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 0 |
Гифу |
1.50 |
3.55 |
5.66 |
| 20.03.2010 |
Джей2 Лига |
Гифу |
0 - 1 |
Вентфорет Кофу |
- |
- |
- |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вентфорет Кофу имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 1 победа
и 3 пъти са завършили наравно.
Джей2 Лига класиране към 16.05.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
16 |
10 |
5 |
1 |
30 |
12 |
+18 |
40 |
| 2 |
Шонан Белмар |
16 |
8 |
4 |
4 |
24 |
14 |
+10 |
31 |
| 3 |
Блаублиц Акита |
16 |
9 |
2 |
5 |
19 |
13 |
+6 |
29 |
| 4 |
Сагамихара |
16 |
7 |
4 |
5 |
28 |
25 |
+3 |
27 |
| 5 |
Йокохама ФК |
16 |
6 |
3 |
7 |
30 |
27 |
+3 |
23 |
| 6 |
Теспа Гунма |
16 |
5 |
4 |
7 |
18 |
31 |
-13 |
20 |
| 7 |
Монтедио Ямагата |
16 |
5 |
2 |
9 |
17 |
21 |
-4 |
19 |
| 8 |
Точиги Сити |
16 |
4 |
4 |
8 |
17 |
32 |
-15 |
18 |
| 9 |
Точиги СК |
16 |
4 |
4 |
8 |
23 |
27 |
-4 |
17 |
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
16 |
4 |
4 |
8 |
14 |
18 |
-4 |
16 |
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
16 |
10 |
1 |
5 |
19 |
11 |
+8 |
32 |
| 2 |
Иваки |
16 |
7 |
4 |
5 |
21 |
17 |
+4 |
28 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
16 |
8 |
2 |
6 |
23 |
21 |
+2 |
28 |
| 4 |
Омия Ардижа |
16 |
8 |
2 |
6 |
35 |
26 |
+9 |
27 |
| 5 |
Гифу |
16 |
8 |
2 |
6 |
22 |
22 |
0 |
27 |
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
16 |
5 |
8 |
3 |
18 |
17 |
+1 |
26 |
| 7 |
Мацумото Ямага |
16 |
6 |
4 |
6 |
27 |
17 |
+10 |
23 |
| 8 |
Джубило Ивата |
16 |
4 |
6 |
6 |
15 |
20 |
-5 |
22 |
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
16 |
4 |
3 |
9 |
25 |
35 |
-10 |
16 |
| 10 |
Нагано Парсейро |
16 |
2 |
4 |
10 |
13 |
32 |
-19 |
11 |
|
| 1 |
Каталер Тояма |
16 |
10 |
4 |
2 |
34 |
17 |
+17 |
37 |
| 2 |
Кочи Юнайтед |
16 |
8 |
4 |
4 |
23 |
18 |
+5 |
30 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
16 |
7 |
5 |
4 |
17 |
15 |
+2 |
29 |
| 4 |
Токушима Вортис |
16 |
9 |
1 |
6 |
33 |
19 |
+14 |
28 |
| 5 |
Ехиме ФК |
16 |
7 |
3 |
6 |
23 |
16 |
+7 |
25 |
| 6 |
Звейген Канадзава |
16 |
4 |
6 |
6 |
12 |
20 |
-8 |
22 |
| 7 |
Имабари |
16 |
5 |
3 |
8 |
12 |
15 |
-3 |
19 |
| 8 |
Нара Клуб |
16 |
4 |
4 |
8 |
19 |
31 |
-12 |
18 |
| 9 |
Осака |
16 |
3 |
6 |
7 |
12 |
15 |
-3 |
17 |
| 10 |
Каматамаре Сануки |
16 |
4 |
2 |
10 |
10 |
29 |
-19 |
15 |
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
16 |
14 |
1 |
1 |
31 |
8 |
+23 |
43 |
| 2 |
Саган Тошу |
16 |
8 |
4 |
4 |
21 |
11 |
+10 |
30 |
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
16 |
6 |
5 |
5 |
16 |
13 |
+3 |
27 |
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
16 |
7 |
3 |
6 |
22 |
20 |
+2 |
26 |
| 5 |
Роасо Кумамото |
16 |
8 |
1 |
7 |
18 |
17 |
+1 |
25 |
| 6 |
Гайнаре Тотори |
16 |
5 |
4 |
7 |
17 |
23 |
-6 |
22 |
| 7 |
Оита Тринита |
16 |
6 |
2 |
8 |
17 |
16 |
+1 |
21 |
| 8 |
Рейлак Шига |
16 |
5 |
1 |
10 |
12 |
26 |
-14 |
16 |
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
16 |
4 |
3 |
9 |
16 |
26 |
-10 |
15 |
| 10 |
Рюкю |
16 |
2 |
6 |
8 |
10 |
20 |
-10 |
15 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вентфорет Кофу |
|
| Гифу |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вентфорет Кофу |
Вентфорет Кофу |
|
Гифу |
Гифу |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Шонан Белмар |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Блаублиц Акита |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Сагамихара |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Йокохама ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Теспа Гунма |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Монтедио Ямагата |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Точиги Сити |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Точиги СК |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Вентфорет Кофу |
- |
- |
- |
|
0 - 1 |
|
|
| 2 |
Иваки |
0 - 1 |
0 - 1 |
0 - 1 |
|
0 - 0 |
0 - 1 |
0 - 1 |
| 3 |
Консадол Сапоро |
2 - 1 |
1 - 0 |
2 - 1 |
|
0 - 3 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 4 |
Омия Ардижа |
2 - 1 |
1 - 2 |
2 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Гифу |
|
0 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Фуджиеда МИФК |
0 - 1 |
1 - 1 |
0 - 1 |
|
1 - 2 |
0 - 2 |
0 - 2 |
| 7 |
Мацумото Ямага |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
0 - 3 |
2 - 2 |
2 - 2 |
| 8 |
Джубило Ивата |
1 - 2 |
1 - 0 |
1 - 2 |
|
2 - 1 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 9 |
Фукушима Юнайтед |
4 - 1 |
0 - 1 |
4 - 1 |
|
2 - 1 |
1 - 2 |
1 - 2 |
| 10 |
Нагано Парсейро |
2 - 0 |
|
2 - 0 |
|
5 - 1 |
2 - 3 |
2 - 3 |
|
| 1 |
Каталер Тояма |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Кочи Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Токушима Вортис |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Ехиме ФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Звейген Канадзава |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Имабари |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Нара Клуб |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Осака |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Каматамаре Сануки |
|
|
|
|
|
|
|
|
| 1 |
Тегеваджаро Миядзаки |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Саган Тошу |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Кагошима Юнайтед |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Ренофа Ямагучи |
|
|
|
|
|
|
|
| 5 |
Роасо Кумамото |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Гайнаре Тотори |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Оита Тринита |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Рейлак Шига |
|
|
|
|
|
|
|
| 9 |
Гираванц Китакюшу |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Рюкю |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вентфорет Кофу |
Гифу |
| Победи |
10 |
8 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
5 |
6 |
| Вкарани Голове |
19 |
22 |
| Получени Голове |
11 |
22 |
| Средно Вкарани |
1.19 |
1.38 |
| Средно Получени |
0.69 |
1.38 |
| Мачове Вкарал |
75% |
62% |
| Мачове Получил |
62% |
81% |
| Гол/Гол |
38% |
50% |
| Над 1.5 |
44% |
75% |
| Над 2.5 |
31% |
69% |
| Над 3.5 |
6% |
19% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
5 |
5 |
| Равни |
0 |
1 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
12 |
12 |
| Получени Голове |
7 |
10 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.50 |
| Средно Получени |
0.88 |
1.25 |
| Мачове Вкарал |
75% |
75% |
| Мачове Получил |
75% |
75% |
| Гол/Гол |
50% |
50% |
| Над 1.5 |
62% |
75% |
| Над 2.5 |
50% |
62% |
| Над 3.5 |
12% |
25% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.23 |
3.10 |
3.05 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.31 |
1.30 |
1.58 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.60 |
2.19 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
2.94 |
1.35 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.66 |
2.10 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.22 |
3.83 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.84 |
1.85 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.05.2026 12:04.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака