Япония - Джей1 Лига (2017)
07:00
Вентфорет Кофу
Кашима Антлърс
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 3.60 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 1.29 | 1.13 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.17 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кофу, а гостите от Кашима. Разстоянието между двата града е 190.2 км. Мачът ще се играе на стадион Яманаши Туо Банк, който има капацитет от 17 000 места. Размерите на терена са 106 x 69 m. Снимки от Google карта стадион Яманаши Туо Банк. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.02.2017 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 1 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.56 | 3.74 | 5.52 |
| 03.11.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Саган Тошу | 2.30 | 3.14 | 2.98 |
| 29.10.2016 | Джей1 Лига | Шонан Белмар | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 3.14 | 3.17 | 2.20 |
| 22.10.2016 | Джей1 Лига | Ависпа Фукуока | 1 - 2 | Вентфорет Кофу | 3.30 | 3.08 | 2.18 |
| 01.10.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 4 | Йокохама Ф-Маринос | 4.03 | 3.29 | 1.84 |
| 25.09.2016 | Джей1 Лига | Кашива Рейсол | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.52 | 3.77 | 5.78 |
| 17.09.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 1 | Вегалта Сендай | 2.87 | 3.04 | 2.40 |
| 10.09.2016 | Джей1 Лига | Гамба Осака | 2 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.50 | 3.85 | 6.03 |
| 03.09.2016 | Купа на Имп. | Вентфорет Кофу | 0 - 0 | Оита Тринита | 1.73 | 3.36 | 4.31 |
| 27.08.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 2 - 2 | Омия Ардижа | 3.05 | 2.99 | 2.33 |
Общо 1 победа, 4 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Кашима Антлърс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.02.2017 | ШЛ Азия | Муангтонг Юнайтед | 2 - 1 | Кашима Антлърс | 4.51 | 3.55 | 1.69 |
| 25.02.2017 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Токио | 1.83 | 3.41 | 3.99 |
| 21.02.2017 | ШЛ Азия | Кашима Антлърс | 2 - 0 | Улсан ХД | 1.66 | 3.51 | 4.83 |
| 18.02.2017 | Суперкупа | Кашима Антлърс | 3 - 2 | Урава Ред Даймъндс | 2.80 | 3.19 | 2.36 |
| 06.02.2017 | Япония | Кашима Антлърс | 1 - 0 | Ависпа Фукуока | 1.30 | 4.75 | 7.25 |
| 04.02.2017 | Япония | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Йокохама ФК | 1.33 | 4.33 | 7.25 |
| 02.02.2017 | Япония | В-Варен Нагазаки | 0 - 2 | Кашима Антлърс | 5.36 | 3.81 | 1.50 |
| 01.01.2017 | Купа на Имп. | Кашима Антлърс | 1 - 1 | Кавазаки Фронтале | 2.38 | 3.27 | 2.74 |
| 29.12.2016 | Купа на Имп. | Йокохама Ф-Маринос | 0 - 2 | Кашима Антлърс | 3.40 | 3.25 | 2.01 |
| 24.12.2016 | Купа на Имп. | Кашима Антлърс | 1 - 0 | Санфрече Хирошима | 1.92 | 3.30 | 3.59 |
Общо 6 победи, 1 равенство и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2016 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 3 - 3 | Кашима Антлърс | 7.89 | 4.48 | 1.34 |
| 29.05.2016 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 4 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.33 | 4.58 | 7.95 |
| 23.03.2016 | Купа на Лигата | Кашима Антлърс | 1 - 2 | Вентфорет Кофу | 1.46 | 3.83 | 6.43 |
| 19.09.2015 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 1 | Кашима Антлърс | 4.88 | 3.53 | 1.64 |
| 02.05.2015 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 1 | Вентфорет Кофу | 1.38 | 4.18 | 7.50 |
| 16.08.2014 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 1 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.72 | 3.53 | 4.30 |
| 01.03.2014 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 0 - 4 | Кашима Антлърс | 3.55 | 3.42 | 1.92 |
| 14.09.2013 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 3 - 0 | Кашима Антлърс | 3.64 | 3.35 | 1.91 |
| 20.04.2013 | Джей1 Лига | Кашима Антлърс | 0 - 0 | Вентфорет Кофу | 1.63 | 3.59 | 4.85 |
| 24.08.2011 | Джей1 Лига | Вентфорет Кофу | 1 - 1 | Кашима Антлърс | 4.06 | 3.52 | 1.77 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вентфорет Кофу имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 2 пъти са завършили наравно.
Джей1 Лига класиране към 04.03.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Кашива Рейсол | 1 | +2 | 3 |
| 2 | Кавазаки Фронтале | 1 | +2 | 3 |
| 3 | Йокохама Ф-Маринос | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Вегалта Сендай | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Висел Кобе | 1 | +1 | 3 |
| 4 | Токио | 1 | +1 | 3 |
| 7 | Албирекс Ниигата | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Вентфорет Кофу | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Гамба Осака | 1 | 0 | 1 |
| 7 | Санфрече Хирошима | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Джубило Ивата | 1 | 0 | 1 |
| 11 | Серезо Осака | 1 | 0 | 1 |
| 13 | Урава Ред Даймъндс | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Кашима Антлърс | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Консадол Сапоро | 1 | -1 | 0 |
| 14 | Шимизу Ес-Пулс | 1 | -1 | 0 |
| 17 | Саган Тошу | 1 | -2 | 0 |
| 18 | Омия Ардижа | 1 | -2 | 0 |
Хронология в първенството
| Вентфорет Кофу | |
| Кашима Антлърс | |
| Домакин | |
| Гост |
Класиране в шампионата
| Вентфорет Кофу | Кашима Антлърс | |
| Позиция | 7 | 14 |
| Точки | 1 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 10 | 10 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Вентфорет Кофу | Кашима Антлърс | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
1 0 |
0
0 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Вентфорет Кофу | Кашима Антлърс | |
|
Вкарани
Получени |
1
1 |
0
1 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 6.50 | 3.60 | 1.57 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.40 | 1.29 | 1.13 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.00 | 1.17 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.70 | 2.10 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.10 | 1.67 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 04.03.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
