Япония - Джей2 Лига (2026 - 2027)
сряда, 21 октомври, 2026
13:00
Вентфорет Кофу
Йокохама ФК
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.20 |
3.50 |
1.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.25 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Кофу, а гостите от Йокохама.
Разстоянието между двата града е 99.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Яманаши Туо Банк,
който има капацитет от
17 000 места.
Размерите на терена са 106 x 69 m.
Снимки от Google карта
стадион Яманаши Туо Банк.
Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вентфорет Кофу - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 18.10.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
5 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.74 |
3.55 |
4.17 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Точиги Сити |
2.89 |
3.41 |
2.17 |
| 03.10.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Каталер Тояма |
4.04 |
3.62 |
1.75 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Омия Ардижа |
5 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.58 |
3.87 |
4.86 |
| 23.09.2026 |
Купа на Имп. |
Кашима Антлърс |
3 - 1 |
Вентфорет Кофу |
1.26 |
5.03 |
9.26 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Токушима Вортис |
3.11 |
3.06 |
2.23 |
| 12.09.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Джубило Ивата |
3.67 |
3.18 |
1.96 |
| 05.09.2026 |
Джей2 Лига |
Монтедио Ямагата |
1 - 2 |
Вентфорет Кофу |
1.91 |
3.30 |
3.71 |
| 02.09.2026 |
Купа на Лигата |
Осака |
3 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.42 |
3.15 |
2.68 |
| 29.08.2026 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Консадол Сапоро |
2.96 |
3.03 |
2.32 |
Общо 3 победи и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 загуби
в последните 5 домакинства.
Йокохама ФК - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 17.10.2026 |
Джей2 Лига |
Точиги Сити |
1 - 1 |
Йокохама ФК |
3.01 |
3.57 |
2.03 |
| 14.10.2026 |
Купа на Лигата |
Йокохама ФК |
0 - 4 |
Урава Ред Даймъндс |
3.45 |
3.56 |
1.88 |
| 10.10.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 2 |
Оита Тринита |
1.68 |
3.46 |
4.68 |
| 07.10.2026 |
Купа на Имп. |
Ависпа Фукуока |
0 - 1 |
Йокохама ФК |
2.20 |
3.00 |
3.19 |
| 04.10.2026 |
Джей2 Лига |
Ванрауре Х. |
0 - 2 |
Йокохама ФК |
4.18 |
3.49 |
1.75 |
| 29.09.2026 |
Купа на Лигата |
Гифу |
1 - 2 |
Йокохама ФК |
3.17 |
3.48 |
1.99 |
| 26.09.2026 |
Джей2 Лига |
Каталер Тояма |
3 - 3 |
Йокохама ФК |
2.57 |
3.48 |
2.36 |
| 19.09.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
2 - 1 |
Имабари |
1.61 |
3.79 |
4.70 |
| 12.09.2026 |
Джей2 Лига |
Иваки |
2 - 0 |
Йокохама ФК |
3.01 |
3.26 |
2.19 |
| 06.09.2026 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
5 - 0 |
Албирекс Ниигата |
1.86 |
3.35 |
3.84 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 15.09.2024 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
1.54 |
3.81 |
5.41 |
| 25.05.2024 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Йокохама ФК |
3.41 |
3.25 |
2.02 |
| 18.09.2022 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.66 |
3.09 |
2.61 |
| 26.03.2022 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
1 - 2 |
Йокохама ФК |
2.46 |
2.97 |
2.79 |
| 07.09.2019 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
3 - 2 |
Вентфорет Кофу |
2.39 |
3.25 |
2.77 |
| 25.05.2019 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Йокохама ФК |
1.99 |
3.16 |
3.76 |
| 17.11.2018 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
0 - 1 |
Йокохама ФК |
2.84 |
3.20 |
2.36 |
| 24.06.2018 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
1 - 0 |
Вентфорет Кофу |
2.64 |
3.26 |
2.46 |
| 26.08.2012 |
Джей2 Лига |
Вентфорет Кофу |
2 - 1 |
Йокохама ФК |
1.84 |
3.22 |
3.97 |
| 25.03.2012 |
Джей2 Лига |
Йокохама ФК |
0 - 2 |
Вентфорет Кофу |
3.61 |
3.21 |
1.94 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 7 победи
и нямат равен мач.
На домашния терен на Вентфорет Кофу имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 3 победи
и нямат равен мач.
Джей2 Лига класиране към 21.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вегалта Сендай |
11 |
7 |
3 |
1 |
18 |
8 |
+10 |
24 |
| 2 |
Омия Ардижа |
11 |
5 |
5 |
1 |
21 |
11 |
+10 |
20 |
| 3 |
Албирекс Ниигата |
11 |
6 |
2 |
3 |
15 |
19 |
-4 |
20 |
| 4 |
Каталер Тояма |
11 |
5 |
4 |
2 |
20 |
11 |
+9 |
19 |
| 5 |
Йокохама ФК |
11 |
5 |
3 |
3 |
20 |
14 |
+6 |
18 |
| 6 |
Шонан Белмар |
11 |
4 |
6 |
1 |
12 |
10 |
+2 |
18 |
| 7 |
Оита Тринита |
11 |
4 |
5 |
2 |
16 |
9 |
+7 |
17 |
| 8 |
Иваки |
11 |
5 |
0 |
6 |
18 |
17 |
+1 |
15 |
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
11 |
3 |
5 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
14 |
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
11 |
3 |
5 |
3 |
15 |
15 |
0 |
14 |
| 11 |
Джубило Ивата |
11 |
4 |
2 |
5 |
13 |
14 |
-1 |
14 |
| 12 |
Саган Тошу |
11 |
4 |
2 |
5 |
11 |
13 |
-2 |
14 |
| 13 |
Токушима Вортис |
11 |
4 |
2 |
5 |
10 |
12 |
-2 |
14 |
| 14 |
Монтедио Ямагата |
11 |
4 |
1 |
6 |
11 |
9 |
+2 |
13 |
| 15 |
Блаублиц Акита |
11 |
3 |
4 |
4 |
12 |
12 |
0 |
13 |
| 16 |
Точиги Сити |
11 |
3 |
2 |
6 |
17 |
18 |
-1 |
11 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
11 |
3 |
2 |
6 |
13 |
19 |
-6 |
11 |
| 18 |
Имабари |
11 |
3 |
2 |
6 |
14 |
22 |
-8 |
11 |
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
11 |
3 |
2 |
6 |
9 |
20 |
-11 |
11 |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
11 |
3 |
1 |
7 |
9 |
23 |
-14 |
10 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вентфорет Кофу |
|
| Йокохама ФК |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вентфорет Кофу |
Вентфорет Кофу |
|
Йокохама ФК |
Йокохама ФК |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Вегалта Сендай |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Омия Ардижа |
|
5 - 1 |
|
|
|
|
|
| 3 |
Албирекс Ниигата |
|
|
|
|
5 - 0 |
|
|
| 4 |
Каталер Тояма |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
3 - 3 |
3 - 3 |
| 5 |
Йокохама ФК |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 6 |
Шонан Белмар |
|
|
|
|
|
|
|
| 7 |
Оита Тринита |
|
|
|
|
1 - 2 |
|
|
| 8 |
Иваки |
|
5 - 0 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 9 |
Фуджиеда МИФК |
|
|
|
|
|
|
|
| 10 |
Тегеваджаро Миядзаки |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 11 |
Джубило Ивата |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
3 - 1 |
|
|
| 12 |
Саган Тошу |
|
2 - 0 |
|
|
2 - 2 |
|
|
| 13 |
Токушима Вортис |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 14 |
Монтедио Ямагата |
|
1 - 2 |
|
|
|
2 - 0 |
2 - 0 |
| 15 |
Блаублиц Акита |
|
3 - 0 |
|
|
|
|
|
| 16 |
Точиги Сити |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 17 |
Консадол Сапоро |
2 - 1 |
|
2 - 1 |
|
|
|
|
| 18 |
Имабари |
|
|
|
|
2 - 1 |
|
|
| 19 |
Ванрауре Хачинохе |
|
|
|
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 20 |
Вентфорет Кофу |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вентфорет Кофу |
Йокохама ФК |
| Победи |
3 |
5 |
| Равни |
1 |
3 |
| Загуби |
7 |
3 |
| Вкарани Голове |
9 |
20 |
| Получени Голове |
23 |
14 |
| Средно Вкарани |
0.82 |
1.82 |
| Средно Получени |
2.09 |
1.27 |
| Мачове Вкарал |
55% |
82% |
| Мачове Получил |
100% |
73% |
| Гол/Гол |
55% |
55% |
| Над 1.5 |
82% |
91% |
| Над 2.5 |
64% |
55% |
| Над 3.5 |
18% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
2 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
2 |
| Вкарани Голове |
6 |
7 |
| Получени Голове |
7 |
8 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
1.17 |
| Средно Получени |
1.17 |
1.33 |
| Мачове Вкарал |
67% |
67% |
| Мачове Получил |
100% |
67% |
| Гол/Гол |
67% |
33% |
| Над 1.5 |
67% |
83% |
| Над 2.5 |
50% |
17% |
| Над 3.5 |
0% |
17% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.20 |
3.50 |
1.71 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.91 |
1.25 |
1.20 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.25 |
1.33 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.00 |
1.22 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.00 |
1.80 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.40 |
2.75 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.67 |
2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
18.10.2026 20:00.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака