Латвия - Вирслига (2018)
събота, 31 март, 2018
15:00
15:00
Вентспилс
Валмиера
3 - 1
(2 - 0, 1 - 1)
Прогнози на потребителите
1 67% за Вентспилс
X 33% за равен
2 0% за Валмиера
Общо гласували: 3
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 6.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.42 | 1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вентспилс, а гостите от Валмиера. Разстоянието между двата града е 231.4 км. Мачът ще се играе на стадион Олимпийски Център Вентспилс, който има капацитет от 3 200 места. Размерите на терена са 110 x 60 m. Снимки от Google карта стадион Олимпийски Център Вентспилс. Мачът ще се играе в 15:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вентспилс - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.02.2018 | Приятелски срещи | Уфа | 3 - 1 | Вентспилс | 1.41 | 4.28 | 6.15 |
| 04.11.2017 | Вирслига | Вентспилс | 2 - 3 | Спартакс Юрмала | 1.73 | 3.47 | 4.09 |
| 28.10.2017 | Вирслига | РФШ Рига | 2 - 4 | Вентспилс | 2.03 | 3.27 | 3.22 |
| 22.10.2017 | Вирслига | Лиепая | 1 - 1 | Вентспилс | 2.30 | 3.02 | 2.95 |
| 30.09.2017 | Вирслига | Йелгава | 0 - 1 | Вентспилс | 2.61 | 3.14 | 2.42 |
| 24.09.2017 | Вирслига | Вентспилс | 0 - 2 | Рига ФК | 2.08 | 3.12 | 3.21 |
| 17.09.2017 | Вирслига | Метта Рига | 2 - 2 | Вентспилс | 6.83 | 3.97 | 1.40 |
| 09.09.2017 | Вирслига | Спартакс Юрмала | 0 - 3 | Вентспилс | 1.97 | 3.26 | 3.35 |
| 26.08.2017 | Вирслига | Вентспилс | 1 - 2 | РФШ Рига | 1.73 | 3.37 | 4.20 |
| 21.08.2017 | Вирслига | Вентспилс | 0 - 0 | Лиепая | 2.26 | 3.03 | 2.93 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 3 загуби в последните 4 домакинства.
Валмиера - последни срещи
Няма данни в системата
Директни срещи
Няма данни в системата
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.16 | 6.00 | 11.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.02 | 1.11 | 4.50 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.05 | 8.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.42 | 1.52 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 31.03.2018 12:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 67% за Вентспилс
X 33% за равен
2 0% за Валмиера
Общо гласували: 3
