Мексико - Лига МХ (2017 - Клаусура)
05:00
Веракрус
Тигрес УАНЛ Монтерей
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 3.30 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.34 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Веракрус, а гостите от Сан Николас де лос Гарса. Разстоянието между двата града е 846.5 км. Мачът ще се играе на стадион Луис де ла Фуенте, който има капацитет от 30 000 места. Размерите на терена са 105 x 70 m. Снимки от Google карта стадион Луис де ла Фуенте. Мачът ще се играе в 21:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Веракрус - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.02.2017 | Копа Мексико | Депортиво Толука | 1 - 1 | Веракрус | 1.56 | 3.68 | 5.23 |
| 12.02.2017 | Лига МХ | Депортиво Толука | 1 - 0 | Веракрус | 1.52 | 3.88 | 5.66 |
| 04.02.2017 | Лига МХ | Веракрус | 2 - 0 | Хагуарес де Чиапас | 2.19 | 3.12 | 3.19 |
| 01.02.2017 | Копа Мексико | Веракрус | 0 - 1 | Депортиво Толука | 2.91 | 3.23 | 2.21 |
| 29.01.2017 | Лига МХ | Америка Мексико | 1 - 0 | Веракрус | 1.42 | 4.24 | 6.65 |
| 25.01.2017 | Копа Мексико | Веракрус | 1 - 1 | Селая | 1.66 | 3.55 | 4.61 |
| 21.01.2017 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 0 | Атлас Гуадалахара | 2.60 | 3.11 | 2.58 |
| 16.01.2017 | Лига МХ | Сантос Лагуна | 2 - 1 | Веракрус | 1.56 | 3.77 | 5.47 |
| 07.01.2017 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 0 | Керетаро | 2.78 | 3.14 | 2.42 |
| 19.11.2016 | Лига МХ | Веракрус | 2 - 1 | Тихуана | 3.24 | 3.33 | 2.07 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Тигрес УАНЛ Монтерей - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.02.2017 | Лига МХ | Пачука | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.09 | 3.22 | 3.31 |
| 05.02.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 1 | Депортиво Толука | 1.74 | 3.39 | 4.60 |
| 30.01.2017 | Лига МХ | Хагуарес де Чиапас | 1 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.89 | 3.27 | 1.89 |
| 22.01.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 4 - 2 | Америка Мексико | 1.91 | 3.27 | 3.86 |
| 15.01.2017 | Лига МХ | Атлас Гуадалахара | 2 - 0 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.25 | 3.15 | 2.13 |
| 08.01.2017 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | Сантос Лагуна | 2.40 | 3.20 | 2.78 |
| 26.12.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | Америка Мексико | 1.93 | 3.21 | 3.77 |
| 23.12.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Америка Мексико | 1 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.54 | 2.99 | 2.75 |
| 04.12.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2 - 1 | Леон | 1.76 | 3.55 | 4.04 |
| 01.12.2016 | ПД Аперт. Плейоф | Леон | 0 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.57 | 3.08 | 2.66 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2016 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 1 | Веракрус | 1.33 | 4.51 | 8.31 |
| 01.05.2016 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 0 - 0 | Веракрус | 1.32 | 4.69 | 8.53 |
| 07.11.2015 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 3 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.29 | 3.29 | 2.07 |
| 05.04.2015 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 1 | Веракрус | 1.80 | 3.29 | 4.21 |
| 05.10.2014 | Лига МХ | Веракрус | 0 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3.26 | 3.15 | 2.12 |
| 26.03.2014 | Копа Мексико | Тигрес УАНЛ Монтерей | 3 - 0 | Веракрус | 1.32 | 4.20 | 8.00 |
| 23.02.2014 | Лига МХ | Тигрес УАНЛ Монтерей | 1 - 0 | Веракрус | 1.51 | 3.78 | 5.89 |
| 01.09.2013 | Лига МХ | Веракрус | 1 - 1 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 2.90 | 3.25 | 2.30 |
В последните 8 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Веракрус имат изиграни 3 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Лига МХ класиране към 18.02.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Депортиво Толука | 6 | +5 | 13 |
| 2 | Тихуана | 6 | +5 | 12 |
| 3 | Пачука | 6 | +3 | 11 |
| 4 | Чивас Гуадалахара | 6 | +2 | 11 |
| 5 | Монтерей | 6 | +3 | 10 |
| 6 | Сантос Лагуна | 6 | +3 | 10 |
| 7 | Пумас УНАМ Мексико | 6 | +1 | 10 |
| 8 | Веракрус | 6 | +1 | 9 |
| 9 | Хагуарес де Чиапас | 6 | 0 | 9 |
| 10 | Атлетико Морелия | 6 | -1 | 8 |
| 11 | Атлас Гуадалахара | 6 | -1 | 7 |
| 12 | Америка Мексико | 6 | -2 | 7 |
| 13 | Некакса Агуаскалиентес | 6 | -2 | 7 |
| 14 | Крус Асул | 6 | -1 | 6 |
| 15 | Керетаро | 6 | -1 | 6 |
| 16 | Тигрес УАНЛ Монтерей | 6 | -3 | 4 |
| 17 | Леон | 6 | -5 | 4 |
| 18 | Пуебла | 6 | -7 | 3 |
Хронология в първенството
| Веракрус | |
| Тигрес УАНЛ Монтерей | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Веракрус | Веракрус | Тигрес УАНЛ Монтерей | Тигрес УАНЛ Монтерей | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Депортиво Толука | 1 - 0 | 0 - 1 | |||||
| 2 | Тихуана | |||||||
| 3 | Пачука | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 4 | Чивас Гуадалахара | |||||||
| 5 | Монтерей | |||||||
| 6 | Сантос Лагуна | 2 - 1 | 0 - 0 | |||||
| 7 | Пумас УНАМ Мексико | |||||||
| 8 | Веракрус | - | - | - | ||||
| 9 | Хагуарес де Чиапас | 2 - 0 | 2 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | |||
| 10 | Атлетико Морелия | |||||||
| 11 | Атлас Гуадалахара | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 12 | Америка Мексико | 1 - 0 | 4 - 2 | |||||
| 13 | Некакса Агуаскалиентес | |||||||
| 14 | Крус Асул | |||||||
| 15 | Керетаро | 1 - 0 | 1 - 0 | |||||
| 16 | Тигрес УАНЛ Монтерей | - | - | - | ||||
| 17 | Леон | |||||||
| 18 | Пуебла | |||||||
*** По 1 мач в Апертура и Клаусура
Класиране в шампионата
| Веракрус | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
| Позиция | 8 | 16 |
| Точки | 9 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 2 | 18 |
| Точки | 9 | 0 |
Форма в шампионата
| Веракрус | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 3 |
1
1 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
0 0 |
0
0 3 |
Голове в шампионата
| Веракрус | Тигрес УАНЛ Монтерей | |
|
Вкарани
Получени |
5
4 |
4
7 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
4
0 |
0
4 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.80 | 3.30 | 2.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.34 | 1.29 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.63 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.00 | 1.36 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.67 | 2.15 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.22 | 4.00 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.95 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 18.02.2017 04:04. Възможни са промени към настоящия момент!
