Италия - Серия Б (2026 - 2027)
неделя, 6 септември, 2026
18:15
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.60 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.29 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Верона, а гостите от Арецо.
Разстоянието между двата града е 229.8 км.
Мачът ще се играе на стадион
Марк Антонио Бентегоди,
който има капацитет от
42 160 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Марк Антонио Бентегоди.
Мачът ще се играе в 17:15 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Верона - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Серия Б |
Падуа |
1 - 1 |
Верона |
2.81 |
3.02 |
2.48 |
| 23.08.2026 |
Серия Б |
Верона |
1 - 2 |
Асколи |
1.63 |
3.66 |
5.10 |
| 16.08.2026 |
Купа на Италия |
Верона |
2 - 2 |
Виртус Ентела |
1.63 |
3.70 |
5.21 |
| 07.08.2026 |
Приятелски срещи |
Верона |
0 - 1 |
Кремонезе |
- |
- |
- |
| 02.08.2026 |
Приятелски срещи |
Верона |
3 - 0 |
Леко |
1.24 |
5.13 |
8.75 |
| 24.05.2026 |
Серия А |
Верона |
0 - 2 |
Рома |
9.12 |
4.92 |
1.33 |
| 17.05.2026 |
Серия А |
Интер |
1 - 1 |
Верона |
1.24 |
6.34 |
10.27 |
| 10.05.2026 |
Серия А |
Верона |
0 - 1 |
Комо |
7.94 |
4.57 |
1.39 |
| 03.05.2026 |
Серия А |
Ювентус |
1 - 1 |
Верона |
1.19 |
6.68 |
14.63 |
| 25.04.2026 |
Серия А |
Верона |
0 - 0 |
Лече |
2.58 |
2.92 |
2.98 |
Общо 1 победа, 5 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 4 загуби
в последните 7 домакинства.
Арецо - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 30.08.2026 |
Серия Б |
Арецо |
2 - 3 |
Палермо |
3.52 |
3.20 |
2.05 |
| 22.08.2026 |
Серия Б |
Авелино |
1 - 2 |
Арецо |
2.18 |
3.11 |
3.26 |
| 14.08.2026 |
Купа на Италия |
Каляри |
1 - 0 |
Арецо |
1.51 |
4.08 |
5.95 |
| 09.08.2026 |
Купа на Италия |
Арецо |
2 - 0 |
Унион Бреша |
2.07 |
3.24 |
3.47 |
| 30.07.2026 |
Приятелски срещи |
Парма |
1 - 1 |
Арецо |
1.67 |
3.72 |
4.18 |
| 26.07.2026 |
Приятелски срещи |
Аталанта |
3 - 2 |
Арецо |
- |
- |
- |
| 09.05.2026 |
Италия |
Беневенто |
1 - 0 |
Арецо |
1.94 |
3.26 |
3.52 |
| 02.05.2026 |
Италия |
Арецо |
2 - 5 |
Виченца |
2.39 |
2.93 |
2.83 |
| 26.04.2026 |
Серия С - В |
Арецо |
3 - 1 |
Торес |
1.38 |
4.11 |
7.52 |
| 18.04.2026 |
Серия С - В |
Пинето |
1 - 4 |
Арецо |
5.08 |
3.42 |
1.63 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
Серия Б класиране към 06.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Модена |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
1 |
+4 |
6 |
| 2 |
Мантова |
2 |
2 |
0 |
0 |
5 |
2 |
+3 |
6 |
| 3 |
Палермо |
2 |
2 |
0 |
0 |
4 |
2 |
+2 |
6 |
| 4 |
Асколи |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 4 |
Чезена |
2 |
1 |
1 |
0 |
3 |
2 |
+1 |
4 |
| 6 |
Падуа |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 6 |
Судтирол |
2 |
1 |
1 |
0 |
2 |
1 |
+1 |
4 |
| 8 |
Авелино |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
2 |
+2 |
3 |
| 9 |
Арецо |
2 |
1 |
0 |
1 |
4 |
4 |
0 |
3 |
| 10 |
Пиза |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
3 |
| 11 |
Емполи |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
3 |
| 12 |
Виченца |
2 |
1 |
0 |
1 |
3 |
5 |
-2 |
3 |
| 13 |
Юве Стабия |
2 |
1 |
0 |
1 |
2 |
2 |
0 |
1 |
| 14 |
Беневенто |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Верона |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Карарезе |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 14 |
Сампдория |
2 |
0 |
1 |
1 |
2 |
3 |
-1 |
1 |
| 18 |
Катанзаро |
2 |
0 |
0 |
2 |
3 |
5 |
-2 |
0 |
| 19 |
Виртус Ентела |
2 |
0 |
0 |
2 |
1 |
3 |
-2 |
0 |
| 20 |
Кремонезе |
2 |
0 |
0 |
2 |
0 |
4 |
-4 |
0 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Верона |
|
| Арецо |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Верона |
Верона |
|
Арецо |
Арецо |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Модена |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Мантова |
|
|
|
|
|
|
|
| 3 |
Палермо |
|
|
|
|
2 - 3 |
|
|
| 4 |
Асколи |
1 - 2 |
|
1 - 2 |
|
|
|
|
| 4 |
Чезена |
|
|
|
|
|
|
|
| 6 |
Падуа |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Судтирол |
|
|
|
|
|
|
|
| 8 |
Авелино |
|
|
|
|
|
1 - 2 |
1 - 2 |
| 9 |
Арецо |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 10 |
Пиза |
|
|
|
|
|
|
|
| 11 |
Емполи |
|
|
|
|
|
|
|
| 12 |
Виченца |
|
|
|
|
|
|
|
| 13 |
Юве Стабия |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Беневенто |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Верона |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 14 |
Карарезе |
|
|
|
|
|
|
|
| 14 |
Сампдория |
|
|
|
|
|
|
|
| 18 |
Катанзаро |
|
|
|
|
|
|
|
| 19 |
Виртус Ентела |
|
|
|
|
|
|
|
| 20 |
Кремонезе |
|
|
|
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Верона |
Арецо |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
2 |
4 |
| Получени Голове |
3 |
4 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.50 |
2.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
50% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
0 |
0 |
| Загуби |
1 |
0 |
| Вкарани Голове |
1 |
2 |
| Получени Голове |
2 |
1 |
| Средно Вкарани |
1.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
2.00 |
1.00 |
| Мачове Вкарал |
100% |
100% |
| Мачове Получил |
100% |
100% |
| Гол/Гол |
100% |
100% |
| Над 1.5 |
100% |
100% |
| Над 2.5 |
100% |
100% |
| Над 3.5 |
0% |
0% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.62 |
3.60 |
4.75 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.18 |
1.29 |
2.15 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.29 |
3.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
3.50 |
1.29 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
1.85 |
1.95 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.30 |
3.40 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.91 |
1.91 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака