Франция - Лига 3 (2026 - 2027)
събота, 5 септември, 2026
15:45
15:45
Версай 78
Кан
Прогнози на потребителите
1 0% за Версай 78
X 0% за равен
2 0% за Кан
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.16 | 2.76 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.29 | 1.51 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.44 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.84 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.32 | 3.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Версай, а гостите от Кан. Разстоянието между двата града е 694.1 км. Мачът ще се играе в 14:45 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Версай 78 - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Лига 3 | Амиен | 3 - 0 | Версай 78 | 2.79 | 3.14 | 2.28 |
| 20.08.2026 | Лига 3 | Бастия | 2 - 3 | Версай 78 | 2.21 | 3.07 | 2.94 |
| 14.08.2026 | Лига 3 | Версай 78 | 1 - 0 | Льо Пюи Фут | 2.09 | 3.22 | 3.06 |
| 07.08.2026 | Лига 3 | Ла Рош сюр Йон | 3 - 2 | Версай 78 | 2.41 | 3.19 | 2.60 |
| 22.07.2026 | Приятелски срещи | Льо Ман | 3 - 1 | Версай 78 | 1.54 | 3.84 | 5.04 |
| 11.07.2026 | Приятелски срещи | Метц | 1 - 1 | Версай 78 | 1.85 | 3.31 | 3.74 |
| 15.05.2026 | Лига 3 | Версай 78 | 2 - 2 | Стад Бриошен | 1.36 | 4.38 | 6.75 |
| 09.05.2026 | Лига 3 | Руан | 1 - 3 | Версай 78 | 2.01 | 3.12 | 3.38 |
| 01.05.2026 | Лига 3 | Версай 78 | 0 - 0 | Орлеан | 2.37 | 3.29 | 2.58 |
| 24.04.2026 | Лига 3 | Льо Пюи Фут | 2 - 2 | Версай 78 | 2.21 | 3.08 | 2.94 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа и 2 равенства в последните 3 домакинства.
Кан - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 29.08.2026 | Лига 3 | Кан | 2 - 0 | Льо Пюи Фут | 2.13 | 3.11 | 3.09 |
| 20.08.2026 | Лига 3 | Ла Рош сюр Йон | 1 - 1 | Кан | 2.24 | 3.15 | 2.82 |
| 14.08.2026 | Лига 3 | Кан | 1 - 1 | Фльори 91 | 1.85 | 3.27 | 3.80 |
| 07.08.2026 | Лига 3 | Руан | 0 - 0 | Кан | 1.74 | 3.49 | 4.09 |
| 26.07.2026 | Приятелски срещи | Рома | 3 - 3 | Кан | 1.11 | 7.46 | 15.42 |
Общо 1 победа и 4 равенства в последните 5 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства в последните 3 гостувания.
Директни срещи
Няма данни в системата
Лига 3 класиране към 05.09.2026
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Тионвил Лузитанос | 4 | +6 | 10 |
| 2 | Руан | 4 | +6 | 10 |
| 3 | Ла Рош сюр Йон | 4 | +3 | 10 |
| 4 | Париж 13 Атлетико | 4 | 0 | 7 |
| 5 | Версай 78 | 4 | -2 | 6 |
| 6 | Кан | 4 | +2 | 6 |
| 7 | Льо Пюи Фут 43 Оверн | 4 | 0 | 6 |
| 8 | Бастия | 4 | -1 | 6 |
| 9 | Орлеан | 4 | +2 | 6 |
| 10 | Каен | 4 | +3 | 6 |
| 11 | Конкарно | 4 | 0 | 5 |
| 12 | Амиен | 4 | +1 | 4 |
| 13 | Валансиен | 4 | -3 | 4 |
| 14 | Кювили-Руан | 4 | -3 | 4 |
| 15 | Обан Еър Бел | 4 | -3 | 3 |
| 16 | Бурж-Перона | 4 | -5 | 3 |
| 17 | Вилфранш-Божоле | 4 | -3 | 3 |
| 18 | Фльори 91 | 4 | -3 | 2 |
Хронология в първенството
| Версай 78 | |
| Кан | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Версай 78 | Версай 78 | Кан | Кан | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Тионвил Лузитанос | |||||||
| 2 | Руан | 0 - 0 | 0 - 0 | |||||
| 3 | Ла Рош сюр Йон | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | ||||
| 4 | Париж 13 Атлетико | |||||||
| 5 | Версай 78 | - | - | - | ||||
| 6 | Кан | - | - | - | ||||
| 7 | Льо Пюи Фут 43 Оверн | 1 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | ||||
| 8 | Бастия | 2 - 3 | ||||||
| 9 | Орлеан | |||||||
| 10 | Каен | |||||||
| 11 | Конкарно | |||||||
| 12 | Амиен | 3 - 0 | ||||||
| 13 | Валансиен | |||||||
| 14 | Кювили-Руан | |||||||
| 15 | Обан Еър Бел | |||||||
| 16 | Бурж-Перона | |||||||
| 17 | Вилфранш-Божоле | |||||||
| 18 | Фльори 91 | 1 - 1 | ||||||
Представяне в Шампионата
| Версай 78 | Кан | |
| Победи | 2 | 1 |
| Равни | 0 | 3 |
| Загуби | 2 | 0 |
| Вкарани Голове | 6 | 4 |
| Получени Голове | 8 | 2 |
| Средно Вкарани | 1.50 | 1.00 |
| Средно Получени | 2.00 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 75% | 75% |
| Мачове Получил | 75% | 50% |
| Гол/Гол | 50% | 50% |
| Над 1.5 | 75% | 75% |
| Над 2.5 | 75% | 0% |
| Над 3.5 | 50% | 0% |
| Домакин | Гост | |
| Победи | 1 | 0 |
| Равни | 0 | 2 |
| Загуби | 0 | 0 |
| Вкарани Голове | 1 | 1 |
| Получени Голове | 0 | 1 |
| Средно Вкарани | 1.00 | 0.50 |
| Средно Получени | 0.00 | 0.50 |
| Мачове Вкарал | 100% | 50% |
| Мачове Получил | 0% | 50% |
| Гол/Гол | 0% | 50% |
| Над 1.5 | 0% | 50% |
| Над 2.5 | 0% | 0% |
| Над 3.5 | 0% | 0% |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.29 | 3.16 | 2.76 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.37 | 1.29 | 1.51 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.69 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.44 | 1.25 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.84 | 1.85 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.32 | 3.05 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.05 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 03.09.2026 08:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Прогнози на потребителите
1 0% за Версай 78
X 0% за равен
2 0% за Кан
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
