Белгия - Купа на Белгия (2026 - 2027)
петък, 16 октомври, 2026
21:30
Вестерло
Патро Ейсден Маасмехелен
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Патро Ейсден Маасмехелен
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.33 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вестерло, а гостите от Маасмехелен.
Разстоянието между двата града е 56.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хет Куйпие,
който има капацитет от
7 982 места, от които седящи 3 240.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хет Куйпие.
Мачът ще се играе в 20:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вестерло - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
5 - 1 |
Роял Антверпен |
2.06 |
3.73 |
3.11 |
| 20.09.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
0 - 2 |
Вестерло |
1.69 |
4.08 |
4.24 |
| 12.09.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
4 - 2 |
Стандарт Лиеж |
2.56 |
3.58 |
2.48 |
| 05.09.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
0 - 4 |
Вестерло |
2.05 |
3.58 |
3.24 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
2 - 2 |
Зулте Варегем |
2.93 |
3.67 |
2.17 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Ломел |
4 - 0 |
Вестерло |
2.78 |
3.50 |
2.32 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Генк |
3 - 2 |
Вестерло |
1.53 |
4.34 |
5.37 |
| 08.08.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
1 - 5 |
Унион Сент Жилоаз |
4.31 |
3.72 |
1.73 |
| 01.08.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
1 - 2 |
Самсунспор |
- |
- |
- |
| 29.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
1 - 1 |
Кифисия |
- |
- |
- |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби
в последните 6 домакинства.
Патро Ейсден Маасмехелен - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.10.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 0 |
Генк Б |
1.63 |
3.86 |
4.24 |
| 20.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Дендер |
1 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
1.75 |
3.52 |
4.06 |
| 13.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 2 |
Ойпен |
2.33 |
3.26 |
2.74 |
| 04.09.2026 |
Чалънджър Лига |
Беершот |
4 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.79 |
3.38 |
4.00 |
| 29.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
1 - 2 |
Клуб Брюж Б |
1.82 |
3.41 |
3.83 |
| 22.08.2026 |
Чалънджър Лига |
К. Лиерс С.К. |
2 - 1 |
Патро Ейсден Маас. |
2.95 |
3.31 |
2.16 |
| 15.08.2026 |
Чалънджър Лига |
Патро Ейсден Маас. |
2 - 1 |
Андерлехт Б |
1.59 |
3.84 |
4.73 |
| 22.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хейст |
0 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
3.97 |
3.88 |
1.66 |
| 15.07.2026 |
Приятелски срещи |
Патро Ейсден Маас. |
0 - 4 |
Сент Трюиден |
4.21 |
4.18 |
1.58 |
| 27.04.2026 |
Д1 Плейоф |
Беершот |
2 - 2 |
Патро Ейсден Маас. |
1.75 |
3.48 |
4.28 |
Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 равенства и 3 загуби
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 11.07.2025 |
Приятелски срещи |
Вестерло |
2 - 1 |
Патро Ейсден Маас. |
1.36 |
4.64 |
6.38 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вестерло класиране в Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
КАА Гент |
8 |
7 |
1 |
0 |
15 |
4 |
+11 |
22 |
| 2 |
Клуб Брюж |
8 |
7 |
0 |
1 |
19 |
4 |
+15 |
21 |
| 3 |
Шарлероа |
8 |
7 |
0 |
1 |
16 |
7 |
+9 |
21 |
| 4 |
Унион Сент Жилоаз |
8 |
6 |
2 |
0 |
22 |
4 |
+18 |
20 |
| 5 |
Андерлехт |
8 |
5 |
1 |
2 |
9 |
6 |
+3 |
16 |
| 6 |
Вестерло |
8 |
4 |
1 |
3 |
20 |
17 |
+3 |
13 |
| 7 |
Генк |
8 |
3 |
3 |
2 |
16 |
12 |
+4 |
12 |
| 8 |
Зулте Варегем |
8 |
3 |
2 |
3 |
10 |
9 |
+1 |
11 |
| 9 |
Стандарт Лиеж |
8 |
3 |
2 |
3 |
13 |
13 |
0 |
11 |
| 10 |
Ломел |
8 |
3 |
2 |
3 |
9 |
9 |
0 |
11 |
| 11 |
СК Беверен |
8 |
3 |
0 |
5 |
8 |
14 |
-6 |
9 |
| 12 |
Сент Трюиден |
8 |
2 |
2 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
8 |
| 13 |
Роял Антверпен |
8 |
2 |
1 |
5 |
12 |
20 |
-8 |
7 |
| 14 |
Мехелен |
8 |
1 |
3 |
4 |
9 |
17 |
-8 |
6 |
| 15 |
Оуд Хеверле Льовен |
8 |
1 |
2 |
5 |
6 |
14 |
-8 |
5 |
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
8 |
1 |
1 |
6 |
8 |
18 |
-10 |
4 |
| 17 |
Кортрийк |
8 |
1 |
0 |
7 |
2 |
18 |
-16 |
3 |
| 18 |
Серкъл Брюж |
8 |
0 |
3 |
5 |
9 |
16 |
-7 |
3 |
Патро Ейсден Маасмехелен класиране в Чалънджър Про Лига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Беершот |
7 |
6 |
0 |
1 |
18 |
6 |
+12 |
18 |
| 2 |
Дендер |
7 |
6 |
0 |
1 |
11 |
2 |
+9 |
18 |
| 3 |
Ойпен |
6 |
5 |
0 |
1 |
13 |
5 |
+8 |
15 |
| 4 |
Франк Боран |
6 |
4 |
0 |
2 |
9 |
7 |
+2 |
12 |
| 5 |
Спортинг Хаселт |
7 |
4 |
0 |
3 |
8 |
10 |
-2 |
12 |
| 6 |
Виртон |
6 |
3 |
1 |
2 |
11 |
6 |
+5 |
10 |
| 7 |
Локерен |
6 |
3 |
1 |
2 |
13 |
11 |
+2 |
10 |
| 8 |
К. Лиерс С.К. |
6 |
2 |
2 |
2 |
7 |
8 |
-1 |
8 |
| 9 |
Клуб Брюж Б |
6 |
2 |
2 |
2 |
11 |
13 |
-2 |
8 |
| 10 |
Гент Б |
6 |
2 |
2 |
2 |
9 |
11 |
-2 |
8 |
| 11 |
Генк Б |
7 |
2 |
1 |
4 |
12 |
15 |
-3 |
7 |
| 12 |
Патро Ейсден Маасмехелен |
7 |
2 |
0 |
5 |
8 |
12 |
-4 |
6 |
| 13 |
РФК Лиеж |
7 |
1 |
2 |
4 |
11 |
18 |
-7 |
5 |
| 14 |
Серен |
7 |
0 |
2 |
5 |
8 |
15 |
-7 |
2 |
| 15 |
Андерлехт Б |
7 |
0 |
1 |
6 |
7 |
17 |
-10 |
1 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
1.44 |
4.33 |
5.25 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.14 |
1.18 |
2.50 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.18 |
4.50 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.73 |
2.00 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
2 0% за Патро Ейсден Маасмехелен
Общо гласували: 2
За да гласувате, щракнете на знака