Белгия - Про Лига (2026 - 2027)
събота, 7 ноември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.60 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вестерло, а гостите от Шарлероа.
Разстоянието между двата града е 82.5 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хет Куйпие,
който има капацитет от
7 982 места, от които седящи 3 240.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Хет Куйпие.
Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вестерло - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Про Лига |
Андерлехт |
4 - 1 |
Вестерло |
1.56 |
4.35 |
4.88 |
| 24.10.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
4 - 4 |
СК Беверен |
2.03 |
3.72 |
3.17 |
| 16.10.2026 |
Купа на Белгия |
Вестерло |
2 - 0 |
Патро Ейсден Маас. |
1.45 |
4.33 |
5.34 |
| 11.10.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
5 - 1 |
Роял Антверпен |
2.06 |
3.73 |
3.11 |
| 20.09.2026 |
Про Лига |
Сент Трюиден |
0 - 2 |
Вестерло |
1.69 |
4.08 |
4.24 |
| 12.09.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
4 - 2 |
Стандарт Лиеж |
2.56 |
3.58 |
2.48 |
| 05.09.2026 |
Про Лига |
Мехелен |
0 - 4 |
Вестерло |
2.05 |
3.58 |
3.24 |
| 30.08.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
2 - 2 |
Зулте Варегем |
2.93 |
3.67 |
2.17 |
| 23.08.2026 |
Про Лига |
Ломел |
4 - 0 |
Вестерло |
2.78 |
3.50 |
2.32 |
| 15.08.2026 |
Про Лига |
Генк |
3 - 2 |
Вестерло |
1.53 |
4.34 |
5.37 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 3 победи и 2 равенства
в последните 5 домакинства.
Шарлероа - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
5 - 2 |
РААЛ Лувиер |
1.49 |
4.24 |
5.86 |
| 24.10.2026 |
Про Лига |
Роял Антверпен |
3 - 0 |
Шарлероа |
4.04 |
3.80 |
1.77 |
| 17.10.2026 |
Купа на Белгия |
РАЕК Монс |
0 - 0 |
Шарлероа |
10.12 |
6.36 |
1.19 |
| 11.10.2026 |
Про Лига |
Стандарт Лиеж |
0 - 1 |
Шарлероа |
2.88 |
3.43 |
2.30 |
| 19.09.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
3 - 2 |
Серкъл Брюж |
1.68 |
3.90 |
4.50 |
| 13.09.2026 |
Про Лига |
Зулте Варегем |
0 - 1 |
Шарлероа |
2.56 |
3.34 |
2.58 |
| 05.09.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
2 - 3 |
Унион Сент Жилоаз |
3.47 |
3.50 |
1.99 |
| 29.08.2026 |
Про Лига |
Кортрийк |
1 - 3 |
Шарлероа |
3.64 |
3.53 |
1.93 |
| 22.08.2026 |
Про Лига |
Шарлероа |
2 - 0 |
Мехелен |
1.72 |
3.74 |
4.38 |
| 16.08.2026 |
Про Лига |
Ломел |
0 - 1 |
Шарлероа |
3.20 |
3.37 |
2.15 |
Общо 7 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 4 победи, 1 равенство и 1 загуба
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 16.05.2026 |
Група Европа |
Шарлероа |
0 - 1 |
Вестерло |
1.74 |
3.89 |
3.99 |
| 05.04.2026 |
Група Европа |
Вестерло |
2 - 0 |
Шарлероа |
2.44 |
3.35 |
2.70 |
| 22.02.2026 |
Про Лига |
Вестерло |
2 - 1 |
Шарлероа |
2.40 |
3.36 |
2.76 |
| 08.11.2025 |
Про Лига |
Шарлероа |
2 - 0 |
Вестерло |
1.94 |
3.52 |
3.64 |
| 09.05.2025 |
Група Европа |
Шарлероа |
4 - 3 |
Вестерло |
1.60 |
4.35 |
4.65 |
| 11.04.2025 |
Група Европа |
Вестерло |
2 - 2 |
Шарлероа |
2.85 |
3.46 |
2.30 |
| 22.02.2025 |
Про Лига |
Вестерло |
1 - 3 |
Шарлероа |
2.45 |
3.40 |
2.69 |
| 09.11.2024 |
Про Лига |
Шарлероа |
1 - 0 |
Вестерло |
2.12 |
3.47 |
3.11 |
| 01.03.2024 |
Про Лига |
Вестерло |
0 - 1 |
Шарлероа |
1.88 |
3.43 |
3.98 |
| 25.11.2023 |
Про Лига |
Шарлероа |
3 - 2 |
Вестерло |
1.84 |
3.60 |
3.98 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 6 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Вестерло имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 2 победи,
гостите имат 2 победи
и 1 път са завършили наравно.
Про Лига класиране към 07.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Клуб Брюж |
10 |
9 |
0 |
1 |
26 |
8 |
+18 |
27 |
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
10 |
8 |
2 |
0 |
29 |
7 |
+22 |
26 |
| 3 |
КАА Гент |
10 |
8 |
1 |
1 |
19 |
6 |
+13 |
25 |
| 4 |
Шарлероа |
10 |
8 |
0 |
2 |
21 |
12 |
+9 |
24 |
| 5 |
Андерлехт |
10 |
6 |
1 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
19 |
| 6 |
Генк |
10 |
4 |
3 |
3 |
18 |
14 |
+4 |
15 |
| 7 |
Ломел |
10 |
4 |
3 |
3 |
13 |
11 |
+2 |
15 |
| 8 |
Вестерло |
10 |
4 |
2 |
4 |
25 |
25 |
0 |
14 |
| 9 |
Стандарт Лиеж |
10 |
3 |
3 |
4 |
15 |
16 |
-1 |
12 |
| 10 |
Мехелен |
10 |
3 |
3 |
4 |
13 |
18 |
-5 |
12 |
| 11 |
Зулте Варегем |
10 |
3 |
2 |
5 |
12 |
16 |
-4 |
11 |
| 12 |
Роял Антверпен |
10 |
3 |
1 |
6 |
16 |
22 |
-6 |
10 |
| 13 |
СК Беверен |
10 |
3 |
1 |
6 |
13 |
20 |
-7 |
10 |
| 14 |
Оуд Хеверле Льовен |
10 |
2 |
3 |
5 |
10 |
17 |
-7 |
9 |
| 15 |
Сент Трюиден |
10 |
2 |
2 |
6 |
18 |
21 |
-3 |
8 |
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
10 |
2 |
1 |
7 |
13 |
23 |
-10 |
7 |
| 17 |
Серкъл Брюж |
10 |
1 |
3 |
6 |
13 |
22 |
-9 |
6 |
| 18 |
Кортрийк |
10 |
1 |
1 |
8 |
4 |
22 |
-18 |
4 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вестерло |
|
| Шарлероа |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вестерло |
Вестерло |
|
Шарлероа |
Шарлероа |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Клуб Брюж |
|
|
|
|
|
|
|
| 2 |
Унион Сент Жилоаз |
1 - 5 |
|
1 - 5 |
|
2 - 3 |
|
|
| 3 |
КАА Гент |
|
|
|
|
|
|
|
| 4 |
Шарлероа |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 5 |
Андерлехт |
|
4 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Генк |
|
3 - 2 |
|
|
|
|
|
| 7 |
Ломел |
|
4 - 0 |
|
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 8 |
Вестерло |
- |
- |
- |
|
|
|
|
| 9 |
Стандарт Лиеж |
4 - 2 |
|
4 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 10 |
Мехелен |
|
0 - 4 |
|
|
2 - 0 |
|
|
| 11 |
Зулте Варегем |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 1 |
0 - 1 |
| 12 |
Роял Антверпен |
5 - 1 |
|
5 - 1 |
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 13 |
СК Беверен |
4 - 4 |
|
4 - 4 |
|
|
|
|
| 14 |
Оуд Хеверле Льовен |
|
|
|
|
3 - 1 |
|
|
| 15 |
Сент Трюиден |
|
0 - 2 |
|
|
|
|
|
| 16 |
РААЛ Ла Лувиер |
|
|
|
|
5 - 2 |
|
|
| 17 |
Серкъл Брюж |
|
|
|
|
3 - 2 |
|
|
| 18 |
Кортрийк |
|
|
|
|
|
1 - 3 |
1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вестерло |
Шарлероа |
| Победи |
4 |
8 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
25 |
21 |
| Получени Голове |
25 |
12 |
| Средно Вкарани |
2.50 |
2.10 |
| Средно Получени |
2.50 |
1.20 |
| Мачове Вкарал |
90% |
90% |
| Мачове Получил |
80% |
60% |
| Гол/Гол |
70% |
50% |
| Над 1.5 |
100% |
70% |
| Над 2.5 |
90% |
60% |
| Над 3.5 |
90% |
50% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
2 |
4 |
| Равни |
2 |
0 |
| Загуби |
1 |
1 |
| Вкарани Голове |
16 |
6 |
| Получени Голове |
14 |
4 |
| Средно Вкарани |
3.20 |
1.20 |
| Средно Получени |
2.80 |
0.80 |
| Мачове Вкарал |
100% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
40% |
| Гол/Гол |
100% |
20% |
| Над 1.5 |
100% |
40% |
| Над 2.5 |
100% |
40% |
| Над 3.5 |
100% |
20% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.80 |
3.60 |
2.20 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.67 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.10 |
1.67 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.35 |
1.57 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.53 |
2.38 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
05.11.2026 20:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 1
За да гласувате, щракнете на знака