Исландия - Група за Изпадане (2026)
събота, 17 октомври, 2026
17:00
Вестманаейяр
ФХ Хафнарфьордур
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.39 |
3.61 |
2.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
1.20 |
1.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.79 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.06 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.62 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
1.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.35 |
2.71 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вестманаейяр, а гостите от Хафнарфьордур.
Разстоянието между двата града е 108.9 км.
Мачът ще се играе на стадион
Хастейнсвьолур,
който има капацитет от
2 300 места, от които седящи 534.
Снимки от Google карта
стадион Хастейнсвьолур.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вестманаейяр - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Група за Изпадане |
Тор Акурейри |
1 - 0 |
Вестманаейяр |
2.66 |
3.45 |
2.19 |
| 20.09.2026 |
Група за Изпадане |
Вестманаейяр |
1 - 1 |
Валур Рейкявик |
2.21 |
3.67 |
2.54 |
| 13.09.2026 |
Група за Изпадане |
Стярнан Гардабаер |
2 - 0 |
Вестманаейяр |
1.81 |
3.92 |
3.19 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Стярнан Гардабаер |
2 - 2 |
Вестманаейяр |
1.71 |
3.98 |
3.53 |
| 29.08.2026 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
0 - 1 |
Тор Акурейри |
1.66 |
3.93 |
3.86 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Кефлавик |
1 - 0 |
Вестманаейяр |
1.93 |
3.80 |
2.95 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
1 - 3 |
Акранес |
2.32 |
3.58 |
2.44 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
Викингур Рейкявик |
2 - 2 |
Вестманаейяр |
1.29 |
5.13 |
6.80 |
| 01.08.2026 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
1 - 2 |
Фрам Рейкявик |
3.43 |
3.80 |
1.77 |
| 27.07.2026 |
Висша Лига |
Брейдаблик Коупавогюр |
1 - 0 |
Вестманаейяр |
1.61 |
4.05 |
3.97 |
Общо 3 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
ФХ Хафнарфьордур - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 10.10.2026 |
Група за Изпадане |
Валур Рейкявик |
3 - 5 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.11 |
3.83 |
2.60 |
| 20.09.2026 |
Група за Изпадане |
ФХ Хафнарфьордур |
5 - 2 |
Стярнан Гардабаер |
2.43 |
3.68 |
2.28 |
| 13.09.2026 |
Група за Изпадане |
ФХ Хафнарфьордур |
3 - 0 |
КА Акурейри |
1.91 |
3.73 |
3.05 |
| 06.09.2026 |
Висша Лига |
Тор Акурейри |
1 - 0 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.91 |
3.61 |
2.00 |
| 30.08.2026 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
2 - 1 |
Кефлавик |
2.16 |
3.66 |
2.60 |
| 23.08.2026 |
Висша Лига |
Акранес |
1 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
1.91 |
3.81 |
3.00 |
| 16.08.2026 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
2 - 4 |
Викингур Рейкявик |
4.53 |
4.17 |
1.52 |
| 09.08.2026 |
Висша Лига |
КА Акурейри |
0 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.03 |
3.74 |
2.77 |
| 05.08.2026 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
1 - 1 |
КР Рейкявик |
3.50 |
4.21 |
1.68 |
| 26.07.2026 |
Висша Лига |
Фрам Рейкявик |
0 - 0 |
ФХ Хафнарфьордур |
1.42 |
4.67 |
4.89 |
Общо 5 победи, 3 равенства и 2 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 2 равенства и 1 загуба
в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.06.2026 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
1 - 1 |
Вестманаейяр |
2.07 |
3.65 |
2.73 |
| 12.04.2026 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
1 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.40 |
3.44 |
2.39 |
| 12.02.2026 |
Купа на Лигата |
ФХ Хафнарфьордур |
0 - 0 |
Вестманаейяр |
1.65 |
3.93 |
3.95 |
| 24.08.2025 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
1 - 1 |
Вестманаейяр |
1.63 |
3.80 |
4.12 |
| 29.05.2025 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
2 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.57 |
3.43 |
2.26 |
| 13.08.2023 |
Висша Лига |
ФХ Хафнарфьордур |
2 - 1 |
Вестманаейяр |
1.85 |
3.64 |
3.47 |
| 22.05.2023 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
2 - 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.76 |
3.41 |
2.28 |
| 05.03.2023 |
Купа на Лигата |
ФХ Хафнарфьордур |
1 - 5 |
Вестманаейяр |
1.47 |
4.36 |
5.09 |
| 05.10.2022 |
Група за Изпадане |
Вестманаейяр |
2 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.44 |
3.49 |
2.57 |
| 14.08.2022 |
Висша Лига |
Вестманаейяр |
4 - 1 |
ФХ Хафнарфьордур |
2.76 |
3.45 |
2.31 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 4 победи,
гостите
имат 2 победи
и 4 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вестманаейяр имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и 1 път са завършили наравно.
Група за Изпадане класиране към 17.10.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Валур Рейкявик |
25 |
9 |
4 |
12 |
47 |
52 |
-5 |
31 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
25 |
9 |
4 |
12 |
46 |
58 |
-12 |
31 |
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
25 |
7 |
9 |
9 |
40 |
44 |
-4 |
30 |
| 4 |
КА Акурейри |
25 |
7 |
5 |
13 |
41 |
51 |
-10 |
26 |
| 5 |
Тор Акурейри |
25 |
7 |
3 |
15 |
24 |
57 |
-33 |
24 |
| 6 |
Вестманаейяр |
25 |
4 |
7 |
14 |
33 |
49 |
-16 |
19 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вестманаейяр |
|
| ФХ Хафнарфьордур |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
*** Хронологията е на база изиграните мачове само в групата
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вестманаейяр |
Вестманаейяр |
|
ФХ Хафнарфьордур |
ФХ Хафнарфьордур |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Валур Рейкявик |
1 - 1 |
|
1 - 1 |
|
|
3 - 5 |
3 - 5 |
| 2 |
Стярнан Гардабаер |
|
2 - 0 |
|
|
5 - 2 |
|
|
| 3 |
ФХ Хафнарфьордур |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 4 |
КА Акурейри |
|
|
|
|
3 - 0 |
|
|
| 5 |
Тор Акурейри |
|
1 - 0 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Вестманаейяр |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вестманаейяр |
ФХ Хафнарфьордур |
| Победи |
4 |
7 |
| Равни |
7 |
9 |
| Загуби |
14 |
9 |
| Вкарани Голове |
33 |
40 |
| Получени Голове |
49 |
44 |
| Средно Вкарани |
1.32 |
1.60 |
| Средно Получени |
1.96 |
1.76 |
| Мачове Вкарал |
72% |
76% |
| Мачове Получил |
96% |
80% |
| Гол/Гол |
68% |
64% |
| Над 1.5 |
80% |
80% |
| Над 2.5 |
56% |
56% |
| Над 3.5 |
40% |
36% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
3 |
3 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
6 |
5 |
| Вкарани Голове |
18 |
17 |
| Получени Голове |
22 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.50 |
1.42 |
| Средно Получени |
1.83 |
2.08 |
| Мачове Вкарал |
83% |
67% |
| Мачове Получил |
92% |
83% |
| Гол/Гол |
75% |
58% |
| Над 1.5 |
83% |
75% |
| Над 2.5 |
58% |
58% |
| Над 3.5 |
33% |
42% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.39 |
3.61 |
2.35 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.49 |
1.20 |
1.49 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.81 |
1.79 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.06 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.62 |
1.38 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.67 |
1.98 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.35 |
2.71 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
15.10.2026 20:02.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака