Исландия - Първа Дивизия (2026)
събота, 5 септември, 2026
17:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.85 |
4.27 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.32 |
1.17 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.55 |
1.24 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.02 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.87 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.78 |
1.92 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Исафярдарбаер, а гостите от Рейкявик.
Мачът ще се играе в Исафьордур,
разстоянието от Исафьордур до Исафярдарбаер е
1.4 км.,
а от Исафьордур до Рейкявик е
223.3 км.
Мачът ще се играе на стадион
Торфнесвьолур,
който има капацитет от
2 000 места.
Размерите на терена са 105 x 70 m.
Снимки от Google карта
стадион Торфнесвьолур.
Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вестри - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 29.08.2026 |
Първа Дивизия |
Афт. Мосфелсбаер |
2 - 0 |
Вестри |
1.26 |
5.81 |
7.60 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вестри |
2 - 0 |
Лейкнир Рейкявик |
2.07 |
3.61 |
2.87 |
| 17.08.2026 |
Първа Дивизия |
Волсунгур Хусавик |
2 - 0 |
Вестри |
2.26 |
3.76 |
2.51 |
| 13.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вестри |
1 - 0 |
ИР Рейкявик |
2.50 |
3.60 |
2.35 |
| 08.08.2026 |
Първа Дивизия |
Нярдвик |
3 - 1 |
Вестри |
1.51 |
4.20 |
4.91 |
| 03.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вестри |
0 - 3 |
Грота Селтярнарнес |
2.18 |
3.90 |
2.54 |
| 30.07.2026 |
ЛК Квалификации |
Вестри |
1 - 1 |
РФШ Рига |
9.55 |
5.89 |
1.23 |
| 23.07.2026 |
ЛК Квалификации |
РФШ Рига |
4 - 1 |
Вестри |
1.05 |
11.14 |
27.32 |
| 20.07.2026 |
Първа Дивизия |
ХК Коупавогюр |
6 - 2 |
Вестри |
1.47 |
4.69 |
4.75 |
| 16.07.2026 |
ЛЕ Квалификации |
Вестри |
0 - 3 |
Карабах Агдам |
15.15 |
7.99 |
1.13 |
Общо 2 победи, 1 равенство и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби
в последните 5 домакинства.
Тротур Рейкявик - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 28.08.2026 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
7 - 2 |
Аегир |
1.09 |
9.23 |
14.75 |
| 22.08.2026 |
Първа Дивизия |
ХК Коупавогюр |
3 - 0 |
Тротур Рейкявик |
2.79 |
3.88 |
2.05 |
| 17.08.2026 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
3 - 1 |
Филкир Рейкявик |
1.93 |
3.63 |
3.20 |
| 13.08.2026 |
Първа Дивизия |
Гриндавик |
2 - 1 |
Тротур Рейкявик |
4.87 |
4.15 |
1.52 |
| 08.08.2026 |
Първа Дивизия |
Грота Селтярнарнес |
1 - 1 |
Тротур Рейкявик |
3.86 |
4.04 |
1.67 |
| 29.07.2026 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
4 - 1 |
Афт. Мосфелсбаер |
2.18 |
3.70 |
2.64 |
| 23.07.2026 |
Първа Дивизия |
Лейкнир Рейкявик |
1 - 5 |
Тротур Рейкявик |
4.07 |
3.99 |
1.65 |
| 18.07.2026 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
1 - 0 |
Волсунгур Хусавик |
1.16 |
6.93 |
10.47 |
| 10.07.2026 |
Първа Дивизия |
ИР Рейкявик |
1 - 1 |
Тротур Рейкявик |
3.74 |
3.95 |
1.71 |
| 03.07.2026 |
Първа Дивизия |
Нярдвик |
1 - 0 |
Тротур Рейкявик |
2.50 |
3.50 |
2.38 |
Общо 5 победи, 2 равенства и 3 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 3 загуби
в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 27.06.2026 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
1 - 1 |
Вестри |
1.56 |
4.23 |
4.45 |
| 25.03.2025 |
Купа на Лигата |
Тротур Рейкявик |
0 - 1 |
Вестри |
2.29 |
3.87 |
2.35 |
| 09.09.2023 |
Първа Дивизия |
Вестри |
2 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.72 |
3.89 |
3.81 |
| 08.07.2023 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
1 - 2 |
Вестри |
2.21 |
3.47 |
2.66 |
| 17.07.2021 |
Първа Дивизия |
Вестри |
2 - 1 |
Тротур Рейкявик |
1.58 |
4.22 |
4.37 |
| 15.05.2021 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
1 - 3 |
Вестри |
3.33 |
3.80 |
1.87 |
| 06.09.2020 |
Първа Дивизия |
Тротур Рейкявик |
2 - 1 |
Вестри |
4.21 |
3.98 |
1.65 |
| 12.07.2020 |
Първа Дивизия |
Вестри |
1 - 0 |
Тротур Рейкявик |
1.89 |
3.57 |
3.49 |
| 13.06.2020 |
Купа на Исландия |
Тротур Рейкявик |
3 - 1 |
Вестри |
2.27 |
3.69 |
2.52 |
| 25.07.2015 |
Първа Дивизия |
Вестри |
1 - 4 |
Тротур Рейкявик |
4.48 |
4.09 |
1.55 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 6 победи,
гостите
имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
На домашния терен на Вестри имат изиграни 4 срещи,
като домакините имат 3 победи,
гостите имат 1 победа
и нямат равен мач.
Първа Дивизия класиране към 05.09.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Афтурелдинг Мосфелсбаер |
21 |
14 |
3 |
4 |
64 |
31 |
+33 |
45 |
| 2 |
Тротур Рейкявик |
21 |
12 |
4 |
5 |
48 |
25 |
+23 |
40 |
| 3 |
Филкир Рейкявик |
21 |
13 |
1 |
7 |
48 |
34 |
+14 |
40 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
21 |
11 |
2 |
8 |
50 |
39 |
+11 |
35 |
| 5 |
Нярдвик |
21 |
11 |
2 |
8 |
36 |
28 |
+8 |
35 |
| 6 |
Лейкнир Рейкявик |
21 |
8 |
4 |
9 |
32 |
30 |
+2 |
28 |
| 7 |
Грота Селтярнарнес |
21 |
8 |
3 |
10 |
36 |
41 |
-5 |
27 |
| 8 |
Вестри |
21 |
8 |
3 |
10 |
30 |
41 |
-11 |
27 |
| 9 |
ИР Рейкявик |
21 |
7 |
4 |
10 |
37 |
44 |
-7 |
25 |
| 10 |
Гриндавик |
21 |
5 |
9 |
7 |
24 |
34 |
-10 |
24 |
| 11 |
Волсунгур Хусавик |
21 |
6 |
5 |
10 |
30 |
44 |
-14 |
23 |
| 12 |
Аегир |
21 |
2 |
2 |
17 |
24 |
68 |
-44 |
8 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вестри |
|
| Тротур Рейкявик |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вестри |
Вестри |
|
Тротур Рейкявик |
Тротур Рейкявик |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Афтурелдинг Мосфелсбаер |
2 - 0 |
2 - 0 |
2 - 0 |
|
4 - 1 |
4 - 3 |
4 - 3 |
| 2 |
Тротур Рейкявик |
|
1 - 1 |
|
|
- |
- |
- |
| 3 |
Филкир Рейкявик |
2 - 5 |
2 - 0 |
2 - 5 |
|
3 - 1 |
1 - 3 |
1 - 3 |
| 4 |
ХК Коупавогюр |
4 - 3 |
6 - 2 |
4 - 3 |
|
2 - 0 |
3 - 0 |
3 - 0 |
| 5 |
Нярдвик |
0 - 3 |
3 - 1 |
0 - 3 |
|
2 - 0 |
1 - 0 |
1 - 0 |
| 6 |
Лейкнир Рейкявик |
2 - 0 |
1 - 0 |
2 - 0 |
|
1 - 1 |
1 - 5 |
1 - 5 |
| 7 |
Грота Селтярнарнес |
0 - 3 |
5 - 3 |
0 - 3 |
|
2 - 3 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 8 |
Вестри |
- |
- |
- |
|
1 - 1 |
|
|
| 9 |
ИР Рейкявик |
1 - 0 |
0 - 1 |
1 - 0 |
|
3 - 1 |
1 - 1 |
1 - 1 |
| 10 |
Гриндавик |
1 - 1 |
0 - 0 |
1 - 1 |
|
2 - 0 |
2 - 1 |
2 - 1 |
| 11 |
Волсунгур Хусавик |
5 - 1 |
2 - 0 |
5 - 1 |
|
1 - 0 |
0 - 3 |
0 - 3 |
| 12 |
Аегир |
3 - 2 |
1 - 2 |
3 - 2 |
|
7 - 2 |
1 - 3 |
1 - 3 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вестри |
Тротур Рейкявик |
| Победи |
8 |
12 |
| Равни |
3 |
4 |
| Загуби |
10 |
5 |
| Вкарани Голове |
30 |
48 |
| Получени Голове |
41 |
25 |
| Средно Вкарани |
1.43 |
2.29 |
| Средно Получени |
1.95 |
1.19 |
| Мачове Вкарал |
67% |
90% |
| Мачове Получил |
76% |
76% |
| Гол/Гол |
48% |
67% |
| Над 1.5 |
81% |
90% |
| Над 2.5 |
48% |
57% |
| Над 3.5 |
33% |
43% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
6 |
4 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
3 |
4 |
| Вкарани Голове |
20 |
20 |
| Получени Голове |
18 |
15 |
| Средно Вкарани |
2.00 |
2.00 |
| Средно Получени |
1.80 |
1.50 |
| Мачове Вкарал |
80% |
80% |
| Мачове Получил |
70% |
90% |
| Гол/Гол |
50% |
70% |
| Над 1.5 |
90% |
90% |
| Над 2.5 |
60% |
70% |
| Над 3.5 |
40% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
4.85 |
4.27 |
1.48 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
2.32 |
1.17 |
1.13 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
3.55 |
1.24 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
6.02 |
1.09 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.87 |
1.34 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.78 |
1.92 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.45 |
2.53 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.09.2026 08:03.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака