Дания - Купа на Дания (2026 - 2027)
четвъртък, 27 август, 2026
20:30
3 - 0
(1 - 0, 2 - 0)
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.50 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вейле, а гостите от Силкеборг.
Разстоянието между двата града е 51.2 км.
Мачът ще се играе на стадион
Вейле,
който има капацитет от
10 418 места, от които седящи 7 567.
Размерите на терена са 108 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Вейле.
Мачът ще се играе в 19:30 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вейле - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 21.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
4 - 2 |
Есберг |
1.55 |
4.28 |
4.66 |
| 14.08.2026 |
Първа Дивизия |
Колдинг |
2 - 3 |
Вейле |
3.07 |
3.47 |
2.08 |
| 09.08.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
5 - 4 |
Хилерьод |
1.56 |
3.91 |
5.07 |
| 31.07.2026 |
Първа Дивизия |
Кьоге |
0 - 2 |
Вейле |
4.03 |
3.72 |
1.73 |
| 24.07.2026 |
Първа Дивизия |
Вейле |
2 - 2 |
АБ Гладсаксе |
1.58 |
4.07 |
4.63 |
| 18.07.2026 |
Приятелски срещи |
Хвидовре |
1 - 1 |
Вейле |
2.78 |
3.58 |
2.08 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вейле |
1 - 1 |
Хилерьод |
1.92 |
3.50 |
3.34 |
| 03.07.2026 |
Приятелски срещи |
Вейле |
2 - 2 |
Рандерс |
3.04 |
3.43 |
2.01 |
| 27.06.2026 |
Приятелски срещи |
Есберг |
3 - 3 |
Вейле |
2.65 |
3.68 |
2.16 |
| 17.05.2026 |
Група за Изпадане |
Одензе |
0 - 1 |
Вейле |
1.60 |
4.19 |
4.44 |
Общо 5 победи и 5 равенства
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 2 победи и 3 равенства
в последните 5 домакинства.
Силкеборг - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 24.08.2026 |
Суперлига |
Брьондби |
3 - 1 |
Силкеборг |
1.41 |
4.61 |
6.18 |
| 16.08.2026 |
Суперлига |
Нордселанд |
1 - 0 |
Силкеборг |
1.38 |
4.94 |
6.35 |
| 10.08.2026 |
Суперлига |
Силкеборг |
1 - 0 |
Одензе |
2.48 |
3.63 |
2.46 |
| 02.08.2026 |
Суперлига |
Силкеборг |
1 - 3 |
ФК Копенхаген |
4.45 |
3.99 |
1.63 |
| 27.07.2026 |
Суперлига |
Рандерс |
1 - 1 |
Силкеборг |
1.66 |
3.88 |
4.39 |
| 17.07.2026 |
Приятелски срещи |
Олборг |
1 - 2 |
Силкеборг |
2.76 |
3.64 |
2.12 |
| 11.07.2026 |
Приятелски срещи |
Силкеборг |
6 - 0 |
Тистед |
- |
- |
- |
| 08.07.2026 |
Приятелски срещи |
Орхус Фремад |
1 - 0 |
Силкеборг |
2.54 |
3.58 |
2.29 |
| 04.07.2026 |
Приятелски срещи |
Мидтиланд |
4 - 2 |
Силкеборг |
1.45 |
4.32 |
5.23 |
| 17.05.2026 |
Група за Изпадане |
Фредериция |
4 - 1 |
Силкеборг |
2.10 |
3.79 |
2.86 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 1 равенство и 5 загуби
в последните 7 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 22.04.2026 |
Група за Изпадане |
Вейле |
1 - 2 |
Силкеборг |
2.34 |
3.54 |
2.66 |
| 16.03.2026 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
1 - 1 |
Вейле |
2.26 |
3.50 |
2.78 |
| 26.10.2025 |
Суперлига |
Вейле |
1 - 2 |
Силкеборг |
2.80 |
3.42 |
2.28 |
| 28.09.2025 |
Суперлига |
Силкеборг |
1 - 1 |
Вейле |
1.97 |
3.60 |
3.33 |
| 04.05.2025 |
Група за Изпадане |
Силкеборг |
1 - 1 |
Вейле |
1.78 |
3.83 |
3.88 |
| 21.04.2025 |
Група за Изпадане |
Вейле |
0 - 4 |
Силкеборг |
3.05 |
3.70 |
2.06 |
| 16.02.2025 |
Суперлига |
Силкеборг |
0 - 1 |
Вейле |
1.69 |
3.66 |
4.63 |
| 25.08.2024 |
Суперлига |
Вейле |
1 - 3 |
Силкеборг |
3.25 |
3.44 |
2.06 |
| 25.02.2024 |
Суперлига |
Вейле |
2 - 0 |
Силкеборг |
2.91 |
3.20 |
2.36 |
| 04.08.2023 |
Суперлига |
Силкеборг |
2 - 1 |
Вейле |
1.65 |
3.88 |
4.79 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 2 победи,
гостите
имат 5 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вейле имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 4 победи
и нямат равен мач.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вейле класиране в Първа Дивизия
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Вейле |
5 |
4 |
1 |
0 |
16 |
10 |
+6 |
13 |
| 2 |
Хобро |
5 |
4 |
0 |
1 |
8 |
5 |
+3 |
12 |
| 3 |
Хвидовре |
5 |
3 |
2 |
0 |
8 |
4 |
+4 |
11 |
| 4 |
Фредериция |
5 |
2 |
3 |
0 |
8 |
2 |
+6 |
9 |
| 5 |
Орхус Фремад |
5 |
2 |
2 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
8 |
| 6 |
Олборг |
5 |
2 |
1 |
2 |
5 |
7 |
-2 |
7 |
| 7 |
АБ Гладсаксе |
5 |
1 |
3 |
1 |
7 |
5 |
+2 |
6 |
| 8 |
Вендсисел |
5 |
1 |
2 |
2 |
5 |
8 |
-3 |
5 |
| 9 |
Есберг |
5 |
1 |
1 |
3 |
8 |
11 |
-3 |
4 |
| 10 |
Колдинг |
5 |
0 |
3 |
2 |
6 |
8 |
-2 |
3 |
| 11 |
Хилерьод |
5 |
0 |
1 |
4 |
7 |
11 |
-4 |
1 |
| 12 |
Кьоге |
5 |
0 |
1 |
4 |
3 |
12 |
-9 |
1 |
Силкеборг класиране в Суперлига
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Брьондби |
5 |
4 |
1 |
0 |
10 |
4 |
+6 |
13 |
| 2 |
Виборг |
5 |
3 |
1 |
1 |
7 |
2 |
+5 |
10 |
| 3 |
Нордселанд |
4 |
3 |
1 |
0 |
6 |
1 |
+5 |
10 |
| 4 |
Мидтиланд |
4 |
3 |
1 |
0 |
7 |
4 |
+3 |
10 |
| 5 |
ФК Копенхаген |
4 |
3 |
0 |
1 |
10 |
7 |
+3 |
9 |
| 6 |
Хорсенс |
5 |
2 |
1 |
2 |
6 |
7 |
-1 |
7 |
| 7 |
Одензе |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
6 |
-2 |
4 |
| 8 |
Силкеборг |
5 |
1 |
1 |
3 |
4 |
8 |
-4 |
4 |
| 9 |
Рандерс |
5 |
1 |
1 |
3 |
3 |
7 |
-4 |
4 |
| 10 |
Орхус |
4 |
0 |
3 |
1 |
6 |
7 |
-1 |
3 |
| 11 |
Лингби |
5 |
0 |
2 |
3 |
6 |
10 |
-4 |
2 |
| 12 |
Сьондерийске |
5 |
0 |
1 |
4 |
4 |
10 |
-6 |
1 |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.20 |
3.50 |
3.00 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.36 |
1.29 |
1.62 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
1.62 |
2.20 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
4.33 |
1.20 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.15 |
1.67 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.44 |
2.63 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.53 |
2.38 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
27.08.2026 16:01.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите