Дания - Първа Дивизия (2017 - 2018)
16:30
Виборг
Вейле
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.29 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.34 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виборг, а гостите от Вейле. Разстоянието между двата града е 83.1 км. Мачът ще се играе на стадион Виборг, който има капацитет от 9 566 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Виборг. Мачът ще се играе в 15:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виборг - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2018 | Първа Дивизия | Нюкьобинг | 3 - 3 | Виборг | 3.42 | 3.46 | 1.96 |
| 20.04.2018 | Първа Дивизия | Тистед | 0 - 3 | Виборг | 3.88 | 3.41 | 1.84 |
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Виборг | 2 - 0 | Фредериция | 2.14 | 3.21 | 3.16 |
| 11.04.2018 | Първа Дивизия | Фремад Амагер | 3 - 0 | Виборг | 3.82 | 3.13 | 1.95 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Виборг | 2 - 0 | Роскилде | 1.75 | 3.53 | 4.21 |
| 29.03.2018 | Първа Дивизия | Виборг | 1 - 0 | Скиве | 1.42 | 4.25 | 6.48 |
| 18.03.2018 | Първа Дивизия | Виборг | 1 - 0 | Кьоге | 2.00 | 3.34 | 3.37 |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Брабранд | 0 - 0 | Виборг | 5.84 | 4.03 | 1.48 |
| 04.03.2018 | Първа Дивизия | Виборг | 3 - 1 | Нюкьобинг | 1.79 | 3.50 | 3.99 |
| 27.01.2018 | Приятелски срещи | Виборг | 2 - 1 | Рандерс | 2.78 | 4.03 | 2.00 |
Общо 7 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 6 победи в последните 6 домакинства.
Вейле - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 24.04.2018 | Първа Дивизия | Есберг | 0 - 1 | Вейле | 2.02 | 3.30 | 3.40 |
| 20.04.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Роскилде | 1.56 | 3.70 | 5.52 |
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Вендсисел | 1 - 2 | Вейле | 2.36 | 3.17 | 2.79 |
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 1 | Брабранд | 1.38 | 4.31 | 7.32 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Кьоге | 1 - 1 | Вейле | 3.03 | 3.11 | 2.26 |
| 29.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Фремад Амагер | 1.59 | 3.55 | 5.54 |
| 16.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 0 | Скиве | 1.38 | 4.32 | 7.25 |
| 11.03.2018 | Първа Дивизия | Роскилде | 0 - 0 | Вейле | 3.56 | 3.30 | 1.96 |
| 02.03.2018 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 0 | Тистед | 1.71 | 3.55 | 4.37 |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Ахмат Грозни | 0 - 0 | Вейле | - | - | - |
Общо 2 победи, 7 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 3 равенства в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Вейле | 3 - 1 | Виборг | 2.24 | 3.31 | 2.95 |
| 13.09.2017 | Първа Дивизия | Виборг | 2 - 0 | Вейле | 2.33 | 3.30 | 2.77 |
| 29.01.2016 | Приятелски срещи | Виборг | 3 - 0 | Вейле | - | - | - |
| 30.04.2015 | Първа Дивизия | Виборг | 3 - 3 | Вейле | 1.42 | 3.98 | 7.28 |
| 15.11.2014 | Първа Дивизия | Вейле | 0 - 1 | Виборг | 4.02 | 3.49 | 1.80 |
| 06.10.2014 | Първа Дивизия | Виборг | 1 - 1 | Вейле | 1.56 | 3.76 | 5.31 |
| 05.05.2013 | Първа Дивизия | Виборг | 2 - 1 | Вейле | 2.42 | 3.21 | 2.68 |
| 02.05.2013 | Първа Дивизия | Вейле | 1 - 1 | Виборг | 2.09 | 3.21 | 3.24 |
| 19.08.2012 | Първа Дивизия | Вейле | 2 - 2 | Виборг | 1.77 | 3.49 | 4.04 |
| 20.04.2012 | Първа Дивизия | Вейле | 2 - 2 | Виборг | 2.17 | 3.51 | 4.12 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 4 победи, гостите имат 1 победа и 5 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Виборг имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.
Първа Дивизия класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Вейле | 28 | +15 | 50 |
| 2 | Есберг | 28 | +21 | 49 |
| 3 | Виборг | 28 | +15 | 48 |
| 4 | Вендсисел | 28 | +15 | 48 |
| 5 | Кьоге | 28 | +8 | 43 |
| 6 | Фредериция | 27 | +9 | 41 |
| 7 | Тистед | 28 | -4 | 39 |
| 8 | Нюкьобинг | 28 | -8 | 33 |
| 9 | Фремад Амагер | 28 | -15 | 33 |
| 10 | Роскилде | 27 | -8 | 31 |
| 11 | Брабранд | 28 | -30 | 23 |
| 12 | Скиве | 28 | -18 | 17 |
Хронология в първенството
| Виборг | |
| Вейле | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Виборг | Виборг | Вейле | Вейле | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Вейле | 2 - 0 | 3 - 1 | 2 - 0 | - | - | - | |
| 2 | Есберг | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 3 | Виборг | - | - | - | 3 - 1 | 2 - 0 | 2 - 0 | |
| 4 | Вендсисел | 2 - 0 | 1 - 2 | 2 - 0 | 4 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 5 | Кьоге | 1 - 0 | 3 - 0 | 1 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 6 | Фредериция | 2 - 0 | 2 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
| 7 | Тистед | 2 - 2 | 0 - 3 | 2 - 2 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 8 | Нюкьобинг | 3 - 1 | 3 - 3 | 3 - 1 | 4 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 9 | Фремад Амагер | 0 - 0 | 3 - 0 | 0 - 0 | 1 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | |
| 10 | Роскилде | 2 - 0 | 1 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 11 | Брабранд | 4 - 0 | 0 - 0 | 4 - 0 | 0 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 12 | Скиве | 1 - 0 | 1 - 3 | 1 - 0 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | |
Класиране в шампионата
| Виборг | Вейле | |
| Позиция | 3 | 1 |
| Точки | 48 | 50 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 1 | 3 |
| Точки | 32 | 24 |
Форма в шампионата
| Виборг | Вейле | |
|
Победи
Равни Загуби |
14
6 8 |
13
11 4 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
10
2 2 |
6
6 2 |
Голове в шампионата
| Виборг | Вейле | |
|
Вкарани
Получени |
51
36 |
38
23 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
28
13 |
17
13 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.45 | 3.29 | 2.87 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.34 | 1.57 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.66 | 2.14 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 12:00. Възможни са промени към настоящия момент!
