Приятелски Срещи - Клубни

събота, 26 септември, 2026
15:00
Видзев Лодз

Видзев Лодз
(Полша)

Гурник Ленчна

Гурник Ленчна
(Полша)

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Видзев Лодз
X 0% за равен
2 0% за Гурник Ленчна
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Обща информация за мача

Домакините са от Лодз, а гостите от Ленчна. Разстоянието между двата града е 241.4 км.

Реклама
Спортно Колело на Късмета


Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Видзев Лодз - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
18.09.2026 Екстракласа Видзев Лодз 2 - 2 Виечиста Крак. 1.89 3.72 3.44
13.09.2026 Екстракласа Легия Варшава 1 - 1 Видзев Лодз 1.81 3.44 4.06
05.09.2026 Екстракласа Видзев Лодз 0 - 0 Радомяк Радом 1.68 3.79 4.40
02.09.2026 Купа на Полша Видзев Лодз 0 - 1 Корона Келце 2.66 3.09 2.43
30.08.2026 Екстракласа Видзев Лодз 2 - 3 Лех Познан 2.94 3.57 2.14
22.08.2026 Екстракласа Шльонск Вроцлав 3 - 3 Видзев Лодз 2.73 3.37 2.35
15.08.2026 Екстракласа Видзев Лодз 1 - 2 Корона Келце 1.95 3.20 3.81
09.08.2026 Екстракласа Ягиелония Бялисток 0 - 2 Видзев Лодз 2.30 3.22 2.91
31.07.2026 Екстракласа Висла Плоцк 0 - 0 Видзев Лодз 2.93 2.98 2.41
26.07.2026 Екстракласа Видзев Лодз 2 - 2 Мотор Люблин 1.69 3.65 4.47

Общо 1 победа, 6 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 равенства и 3 загуби в последните 6 домакинства.

Гурник Ленчна - последни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
02.09.2026 Купа на Полша Гурник Ленчна 2 - 2 Стал Мелец 2.73 3.44 2.21
04.07.2026 Приятелски срещи Стал Жешов 4 - 2 Гурник Ленчна 2.08 3.55 2.84
20.06.2026 Приятелски срещи Гурник Ленчна 1 - 2 Динамо Букурещ 5.75 4.90 1.37
24.05.2026 Първа Лига ЛКС Лодз 3 - 1 Гурник Ленчна 1.33 4.60 7.26
16.05.2026 Първа Лига Гурник Ленчна 0 - 2 Одра Ополе 1.79 3.45 3.86
10.05.2026 Първа Лига Полония Варшава 2 - 1 Гурник Ленчна 1.57 3.91 4.66
01.05.2026 Първа Лига Гурник Ленчна 0 - 4 Шльонск Вроцлав 3.60 3.52 1.83
24.04.2026 Първа Лига Знич Прушков 2 - 2 Гурник Ленчна 2.04 3.32 3.16
20.04.2026 Първа Лига Миедж Легница 0 - 2 Гурник Ленчна 1.60 3.87 4.58
11.04.2026 Първа Лига Гурник Ленчна 1 - 0 Хробри Глогов 2.57 3.22 2.43

Общо 2 победи, 2 равенства и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 3 загуби в последните 5 гостувания.

Директни срещи

Дата Турнир Домакин Рез. Гост 1 X 2
22.03.2024 Приятелски срещи Видзев Лодз 4 - 2 Гурник Ленчна - - -
23.04.2021 Първа Лига Видзев Лодз 0 - 0 Гурник Ленчна 2.32 3.01 3.03
17.10.2020 Първа Лига Гурник Ленчна 0 - 0 Видзев Лодз 2.60 3.23 2.52
06.11.2009 Първа Лига Видзев Лодз 0 - 0 Гурник Ленчна 1.32 4.21 8.41
02.08.2009 Първа Лига Гурник Ленчна 0 - 2 Видзев Лодз 2.61 3.09 2.47
18.04.2009 Първа Лига Видзев Лодз 2 - 1 Гурник Ленчна 1.49 3.61 5.98
03.09.2008 Първа Лига Гурник Ленчна 0 - 0 Видзев Лодз 2.83 3.13 2.25
06.05.2007 Екстракласа Видзев Лодз 3 - 0 Гурник Ленчна 1.78 3.26 4.12
14.10.2006 Екстракласа Гурник Ленчна 1 - 5 Видзев Лодз 2.27 3.10 2.90
03.04.2004 Екстракласа Гурник Ленчна 2 - 1 Видзев Лодз - - -

В последните 10 директни срещи домакините имат 5 победи, гостите имат 1 победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Видзев Лодз имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и 2 пъти са завършили наравно.

Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Реклама
bet365
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра

Прогнози на потребителите

1 0% за Видзев Лодз
X 0% за равен
2 0% за Гурник Ленчна
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака