Норвегия - Първа Дивизия (2018)
19:00
Викинг Ставангер
Осане
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.19 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Ставангер, а гостите от Осане. Разстоянието между двата града е 167.7 км. Мачът ще се играе на стадион Викинг, който има капацитет от 15 900 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Викинг. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Викинг Ставангер - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Тромсдален | 0 - 2 | Викинг Ставангер | 3.29 | 3.22 | 2.07 |
| 10.04.2018 | Първа Дивизия | Викинг Ставангер | 0 - 2 | Мьондален | 1.74 | 3.51 | 4.23 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Конгсвингер | 0 - 2 | Викинг Ставангер | 2.63 | 3.27 | 2.43 |
| 24.03.2018 | Приятелски срещи | Старт Кристиансанд | 3 - 1 | Викинг Ставангер | - | - | - |
| 28.02.2018 | Приятелски срещи | Стабек | 2 - 1 | Викинг Ставангер | - | - | - |
| 16.02.2018 | Приятелски срещи | Хаугесунд | 1 - 2 | Викинг Ставангер | 1.66 | 4.04 | 4.17 |
| 08.02.2018 | Приятелски срещи | Бран Берген | 3 - 2 | Викинг Ставангер | 1.29 | 5.03 | 7.25 |
| 26.11.2017 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 0 | Стабек | 2.85 | 3.50 | 2.27 |
| 19.11.2017 | Елитсериен | Розенборг | 2 - 0 | Викинг Ставангер | 1.22 | 6.23 | 10.45 |
| 05.11.2017 | Елитсериен | Викинг Ставангер | 2 - 1 | Сарпсборг 08 | 4.97 | 3.83 | 1.62 |
Общо 5 победи и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 1 загуба в последните 3 домакинства.
Осане - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.04.2018 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 1 | ХамКам | 2.26 | 3.23 | 2.90 |
| 08.04.2018 | Първа Дивизия | Стрьомен | 3 - 0 | Осане | 1.97 | 3.32 | 3.46 |
| 02.04.2018 | Първа Дивизия | Осане | 3 - 1 | Йойгарден | 1.91 | 3.48 | 3.50 |
| 04.03.2018 | Приятелски срещи | Хаугесунд | 2 - 2 | Осане | 1.32 | 4.41 | 8.08 |
| 24.02.2018 | Приятелски срещи | Осане | 0 - 2 | Бран Берген | 5.25 | 4.50 | 1.42 |
| 05.11.2017 | Първа Дивизия | Осане | 3 - 2 | Старт Кристиансанд | 2.84 | 3.67 | 2.14 |
| 29.10.2017 | Първа Дивизия | Бодьо Глимт | 6 - 0 | Осане | 1.37 | 4.74 | 6.50 |
| 22.10.2017 | Първа Дивизия | Осане | 2 - 2 | Тромсдален | 1.95 | 3.44 | 3.47 |
| 15.10.2017 | Първа Дивизия | Флурьо | 1 - 1 | Осане | 1.77 | 3.68 | 3.89 |
| 01.10.2017 | Първа Дивизия | Осане | 1 - 0 | Елверум | 1.87 | 3.43 | 3.69 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 равенства и 2 загуби в последните 4 гостувания.
Директни срещи
Първа Дивизия класиране към 22.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Саннес Улф | 3 | +3 | 9 |
| 2 | Олесунд | 3 | +5 | 7 |
| 3 | Нутоден | 3 | +3 | 7 |
| 4 | Викинг Ставангер | 3 | +2 | 6 |
| 5 | Мьондален | 3 | +2 | 5 |
| 6 | Уленсакер Киса | 3 | +1 | 5 |
| 7 | Осане | 3 | -1 | 4 |
| 8 | Флурьо | 3 | -3 | 4 |
| 9 | Стрьомен | 3 | +1 | 3 |
| 10 | Согндал | 3 | 0 | 3 |
| 11 | Конгсвингер | 3 | -1 | 3 |
| 12 | ХамКам | 3 | -2 | 2 |
| 13 | Левангер | 3 | -2 | 1 |
| 14 | Йерв Гримстад | 2 | -2 | 1 |
| 14 | Тромсдален | 2 | -2 | 1 |
| 16 | Йойгарден | 3 | -4 | 0 |
Хронология в първенството
| Викинг Ставангер | |
| Осане | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Викинг Ставангер | Викинг Ставангер | Осане | Осане | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Саннес Улф | |||||||
| 2 | Олесунд | |||||||
| 3 | Нутоден | |||||||
| 4 | Викинг Ставангер | - | - | - | ||||
| 5 | Мьондален | 0 - 2 | 0 - 2 | |||||
| 6 | Уленсакер Киса | |||||||
| 7 | Осане | - | - | - | ||||
| 8 | Флурьо | |||||||
| 9 | Стрьомен | 3 - 0 | 3 - 0 | |||||
| 10 | Согндал | |||||||
| 11 | Конгсвингер | 0 - 2 | ||||||
| 12 | ХамКам | 1 - 1 | ||||||
| 13 | Левангер | |||||||
| 14 | Йерв Гримстад | |||||||
| 14 | Тромсдален | 0 - 2 | ||||||
| 16 | Йойгарден | 3 - 1 | ||||||
Класиране в шампионата
| Викинг Ставангер | Осане | |
| Позиция | 4 | 7 |
| Точки | 6 | 4 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 16 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Викинг Ставангер | Осане | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
0 1 |
1
1 1 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 1 |
0
0 1 |
Голове в шампионата
| Викинг Ставангер | Осане | |
|
Вкарани
Получени |
4
2 |
4
5 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
2 |
0
3 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 4.50 | 8.00 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.09 | 1.19 | 3.00 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.14 | 5.50 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.83 | 1.83 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 22.04.2018 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
