Исландия - Висша Лига (2018)
21:00
Викингур Рейкявик
Филкир Рейкявик
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.30 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 3.0 км. Мачът ще се играе на стадион Викингсвьолур, който има капацитет от 1 149 места. Снимки от Google карта стадион Викингсвьолур. Мачът ще се играе в 18:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Викингур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.03.2018 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Вестманаейяр | 1.86 | 3.50 | 3.59 |
| 13.03.2018 | Купа на Лигата | Акранес | 3 - 0 | Викингур Рейкявик | 2.13 | 3.53 | 2.81 |
| 09.03.2018 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 0 - 1 | Фрам Рейкявик | 1.30 | 5.12 | 6.89 |
| 22.02.2018 | Купа на Лигата | Нярдвик | 2 - 3 | Викингур Рейкявик | 5.13 | 4.00 | 1.48 |
| 17.02.2018 | Купа на Лигата | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Валур Рейкявик | 3.40 | 3.64 | 1.84 |
| 26.01.2018 | Исландия | Викингур Рейкявик | 0 - 1 | Лейкнир Рейкявик | 1.50 | 4.00 | 4.60 |
| 19.01.2018 | Исландия | КР Рейкявик | 2 - 2 | Викингур Рейкявик | 1.35 | 5.16 | 5.45 |
| 13.01.2018 | Исландия | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Тротур Рейкявик | 1.60 | 4.00 | 4.00 |
| 30.09.2017 | Висша Лига | Валур Рейкявик | 4 - 3 | Викингур Рейкявик | 1.58 | 4.00 | 4.59 |
| 24.09.2017 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 0 | Акранес | 1.44 | 4.33 | 5.57 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 равенство и 5 загуби в последните 6 домакинства.
Филкир Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.03.2018 | Купа на Лигата | Гриндавик | 3 - 0 | Филкир Рейкявик | 2.16 | 3.60 | 2.70 |
| 09.03.2018 | Купа на Лигата | Филкир Рейкявик | 4 - 1 | Селфос | 1.37 | 4.79 | 5.85 |
| 24.02.2018 | Купа на Лигата | Тор Акурейри | 0 - 2 | Филкир Рейкявик | 2.96 | 3.42 | 2.07 |
| 18.02.2018 | Купа на Лигата | Филкир Рейкявик | 2 - 2 | ХК Коупавогюр | 1.45 | 4.32 | 5.35 |
| 11.02.2018 | Купа на Лигата | Филкир Рейкявик | 2 - 1 | ФХ Хафнарфьордур | 3.43 | 3.53 | 1.89 |
| 05.02.2018 | Исландия | Фьолнир Рейкявик | 3 - 2 | Филкир Рейкявик | 2.26 | 3.73 | 2.53 |
| 01.02.2018 | Исландия | КР Рейкявик | 0 - 1 | Филкир Рейкявик | 1.80 | 3.65 | 3.59 |
| 17.01.2018 | Исландия | Филкир Рейкявик | 3 - 0 | ИР Рейкявик | 1.20 | 5.75 | 8.50 |
| 12.01.2018 | Исландия | Валур Рейкявик | 1 - 3 | Филкир Рейкявик | 1.68 | 3.75 | 3.75 |
| 06.01.2018 | Исландия | Филкир Рейкявик | 0 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.26 | 5.42 | 7.87 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 27.01.2017 | Исландия | Викингур Рейкявик | 1 - 0 | Филкир Рейкявик | 1.85 | 3.40 | 3.40 |
| 18.09.2016 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 2 | Филкир Рейкявик | 1.97 | 3.43 | 3.37 |
| 28.06.2016 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 0 | Викингур Рейкявик | 2.68 | 3.15 | 2.46 |
| 26.09.2015 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 0 | Филкир Рейкявик | 2.16 | 3.27 | 2.96 |
| 26.06.2015 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 0 | Викингур Рейкявик | 1.84 | 3.32 | 3.85 |
| 10.08.2014 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 1 - 1 | Викингур Рейкявик | 2.82 | 3.35 | 2.18 |
| 18.06.2014 | Купа на Исландия | Викингур Рейкявик | 5 - 1 | Филкир Рейкявик | 2.23 | 3.36 | 2.69 |
| 19.05.2014 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 2 | Филкир Рейкявик | 2.55 | 3.35 | 2.30 |
| 31.01.2014 | Исландия | Филкир Рейкявик | 4 - 1 | Викингур Рейкявик | 1.85 | 3.75 | 3.15 |
| 01.02.2013 | Купа на Исландия | Викингур Рейкявик | 1 - 0 | Филкир Рейкявик | 3.13 | 3.50 | 1.97 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите имат 4 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Викингур Рейкявик имат изиграни 6 срещи, като домакините имат 3 победи, гостите имат 1 победа и 2 пъти са завършили наравно.
Висша Лига класиране към 28.04.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 1 | +1 | 3 |
| 2 | Кефлавик | 1 | 0 | 1 |
| 2 | Стярнан Гардабаер | 1 | 0 | 1 |
| 4 | КР Рейкявик | 1 | -1 | 0 |
| 5 | Брейдаблик Коупавогюр | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Вестманаейяр | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Викингур Рейкявик | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Гриндавик | 0 | 0 | 0 |
| 5 | КА Акурейри | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Филкир Рейкявик | 0 | 0 | 0 |
| 5 | ФХ Хафнарфьордур | 0 | 0 | 0 |
| 5 | Фьолнир Рейкявик | 0 | 0 | 0 |
Класиране в шампионата
| Викингур Рейкявик | Филкир Рейкявик | |
| Позиция | 5 | 5 |
| Точки | 0 | 0 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 3 |
| Точки | 0 | 0 |
Форма в шампионата
| Викингур Рейкявик | Филкир Рейкявик | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
0
0 0 |
0
0 0 |
Голове в шампионата
| Викингур Рейкявик | Филкир Рейкявик | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
0
0 |
0
0 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.39 | 1.30 | 1.53 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 2.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.00 | 1.22 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.07 | 1.72 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.61 | 2.20 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 28.04.2018 20:03. Възможни са промени към настоящия момент!
