Исландия - Купа на Лигата (2021)
21:00
Викингур Рейкявик
КР Рейкявик
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.60 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.25 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2021 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
И двата отбора са от Рейкявик. Разстоянието между стадиона на домакините и стадиона на гостите е 6.5 км. Мачът ще се играе на стадион Викингсвьолур, който има капацитет от 1 149 места. Снимки от Google карта стадион Викингсвьолур. Мачът ще се играе в 19:00 местно време.
Отговорна Игра
Викингур Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.01.2021 | Исландия | Викингур Рейкявик | 2 - 0 | Лейкнир Рейкявик | 1.50 | 4.91 | 4.30 |
| 23.01.2021 | Исландия | Викингур Рейкявик | 6 - 2 | ИР Рейкявик | 1.05 | 10.81 | 17.88 |
| 19.01.2021 | Исландия | Тротур Рейкявик | 1 - 6 | Викингур Рейкявик | 11.00 | 6.00 | 1.22 |
| 16.01.2021 | Исландия | Викингур Рейкявик | 1 - 4 | Валур Рейкявик | 6.50 | 5.62 | 1.28 |
| 04.10.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 2 | КА Акурейри | 1.75 | 3.98 | 3.82 |
| 01.10.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 2 | КР Рейкявик | 2.98 | 3.81 | 2.07 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | Акранес | 2 - 2 | Викингур Рейкявик | 2.71 | 3.59 | 2.26 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | Филкир Рейкявик | 2 - 1 | Викингур Рейкявик | 3.19 | 3.60 | 2.01 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 1 - 1 | ХК Коупавогюр | 1.75 | 3.78 | 3.94 |
| 17.09.2020 | Висша Лига | ФХ Хафнарфьордур | 1 - 0 | Викингур Рейкявик | 2.45 | 3.56 | 2.54 |
Общо 3 победи, 3 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
КР Рейкявик - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.01.2021 | Исландия | КР Рейкявик | 3 - 0 | Фрам Рейкявик | 1.30 | 5.32 | 6.99 |
| 26.01.2021 | Исландия | Филкир Рейкявик | 4 - 0 | КР Рейкявик | 3.73 | 4.02 | 1.70 |
| 19.01.2021 | Исландия | КР Рейкявик | 3 - 2 | Фьолнир Рейкявик | 1.26 | 5.59 | 7.73 |
| 04.10.2020 | Висша Лига | ХК Коупавогюр | 1 - 1 | КР Рейкявик | 5.12 | 4.20 | 1.54 |
| 01.10.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 2 | КР Рейкявик | 2.98 | 3.81 | 2.07 |
| 27.09.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 2 | Филкир Рейкявик | 1.51 | 4.17 | 5.34 |
| 24.09.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 1 | Грота Селтярнарнес | 1.20 | 6.40 | 11.07 |
| 21.09.2020 | Висша Лига | Брейдаблик Коупавогюр | 0 - 2 | КР Рейкявик | 2.29 | 3.58 | 2.70 |
| 17.09.2020 | ЛЕ Квалификации | Флора Талин | 2 - 1 | КР Рейкявик | 2.65 | 3.54 | 2.36 |
| 13.09.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 2 | Стярнан Гардабаер | 1.87 | 3.78 | 3.53 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.10.2020 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 2 | КР Рейкявик | 2.98 | 3.81 | 2.07 |
| 04.07.2020 | Висша Лига | КР Рейкявик | 2 - 0 | Викингур Рейкявик | 2.14 | 3.40 | 3.02 |
| 07.06.2020 | Суперкупа | КР Рейкявик | 1 - 0 | Викингур Рейкявик | 2.21 | 3.52 | 2.85 |
| 30.01.2020 | Исландия | КР Рейкявик | 1 - 1 | Викингур Рейкявик | 1.78 | 3.97 | 3.29 |
| 19.08.2019 | Висша Лига | КР Рейкявик | 1 - 0 | Викингур Рейкявик | 1.58 | 3.91 | 5.09 |
| 25.05.2019 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 1 | КР Рейкявик | 3.40 | 3.59 | 1.96 |
| 29.09.2018 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 2 - 3 | КР Рейкявик | 4.63 | 4.12 | 1.59 |
| 01.07.2018 | Висша Лига | КР Рейкявик | 0 - 1 | Викингур Рейкявик | 1.63 | 3.72 | 4.66 |
| 19.01.2018 | Исландия | КР Рейкявик | 2 - 2 | Викингур Рейкявик | 1.35 | 5.16 | 5.45 |
| 23.07.2017 | Висша Лига | Викингур Рейкявик | 0 - 3 | КР Рейкявик | 2.97 | 3.39 | 2.16 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 1 победа, гостите имат 7 победи и 2 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Викингур Рейкявик имат изиграни 4 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 4 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Класиране във Висша Лига
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Валур Рейкявик | 18 | +33 | 44 |
| 2 | ФХ Хафнарфьордур | 18 | +14 | 36 |
| 3 | Брейдаблик Коупавогюр | 18 | +10 | 31 |
| 4 | Стярнан Гардабаер | 17 | +7 | 31 |
| 5 | КР Рейкявик | 17 | +9 | 28 |
| 6 | Филкир Рейкявик | 18 | -3 | 28 |
| 7 | КА Акурейри | 18 | -1 | 21 |
| 8 | Акранес | 18 | -4 | 21 |
| 9 | ХК Коупавогюр | 18 | -7 | 20 |
| 10 | Викингур Рейкявик | 18 | -5 | 17 |
| 11 | Грота Селтярнарнес | 18 | -28 | 8 |
| 12 | Фьолнир Рейкявик | 18 | -25 | 6 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.80 | 3.60 | 2.05 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 1.25 | 1.36 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.20 | 1.61 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.60 | 1.47 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 12.02.2021 20:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра