Чехия - Първа Лига (2016 - 2017)
19:15
Виктория Пилзен
Словачко
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.75 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Пилзен, а гостите от Ухерске Храдище. Разстоянието между двата града е 304.8 км. Мачът ще се играе на стадион Доосан Арена, който има капацитет от 11 700 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Доосан Арена. Мачът ще се играе в 18:15 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виктория Пилзен - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.04.2017 | 1. Лига | Храдец Кралове | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 5.26 | 3.49 | 1.63 |
| 01.04.2017 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 2 - 2 | Теплице | 1.44 | 4.02 | 6.93 |
| 19.03.2017 | 1. Лига | Карвина | 2 - 3 | Виктория Пилзен | 3.55 | 3.18 | 2.02 |
| 15.03.2017 | 1. Лига | Бохемианс 1905 Прага | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 3.76 | 3.21 | 1.95 |
| 11.03.2017 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Слован Либерец | 1.44 | 4.07 | 6.76 |
| 05.03.2017 | 1. Лига | Славия Прага | 1 - 0 | Виктория Пилзен | 1.89 | 3.32 | 3.83 |
| 25.02.2017 | 1. Лига | Злин | 0 - 0 | Виктория Пилзен | 3.72 | 3.31 | 1.92 |
| 18.02.2017 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Прибрам | 1.16 | 6.37 | 13.55 |
| 08.02.2017 | Приятелски срещи | Виктория Пилзен | 2 - 0 | Одензе | 1.69 | 3.67 | 4.20 |
| 02.02.2017 | Приятелски срещи | Виктория Пилзен | 0 - 0 | ЦСКА Москва | 2.83 | 3.39 | 2.19 |
Общо 6 победи, 3 равенства и 1 загуба в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 2 равенства в последните 5 домакинства.
Словачко - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 08.04.2017 | 1. Лига | Словачко | 1 - 0 | Прибрам | 1.51 | 3.82 | 6.11 |
| 01.04.2017 | 1. Лига | Височина Ихлава | 0 - 0 | Словачко | 2.14 | 3.13 | 3.30 |
| 18.03.2017 | 1. Лига | Словачко | 2 - 1 | Млада Болеслав | 3.37 | 3.14 | 2.10 |
| 11.03.2017 | 1. Лига | Злин | 1 - 1 | Словачко | 1.79 | 3.32 | 4.33 |
| 04.03.2017 | 1. Лига | Словачко | 0 - 0 | Збройовка Бърно | 2.14 | 3.16 | 3.26 |
| 25.02.2017 | 1. Лига | Бохемианс 1905 Прага | 0 - 0 | Словачко | 1.88 | 3.17 | 4.15 |
| 18.02.2017 | 1. Лига | Словачко | 0 - 0 | Яблонец | 2.62 | 3.08 | 2.62 |
| 04.02.2017 | Приятелски срещи | Оренбург | 2 - 3 | Словачко | - | - | - |
| 04.12.2016 | 1. Лига | Дукла Прага | 2 - 3 | Словачко | 1.45 | 4.04 | 6.49 |
| 27.11.2016 | 1. Лига | Слован Либерец | 2 - 2 | Словачко | 1.52 | 3.82 | 5.93 |
Общо 4 победи и 6 равенства в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 4 равенства в последните 6 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 15.10.2016 | 1. Лига | Словачко | 1 - 1 | Виктория Пилзен | 4.37 | 3.61 | 1.71 |
| 14.02.2016 | 1. Лига | Словачко | 1 - 2 | Виктория Пилзен | 5.60 | 3.96 | 1.52 |
| 09.08.2015 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 2 - 2 | Словачко | 1.30 | 4.81 | 8.81 |
| 02.05.2015 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 4 - 0 | Словачко | 1.18 | 6.06 | 12.31 |
| 25.10.2014 | 1. Лига | Словачко | 0 - 1 | Виктория Пилзен | 4.65 | 3.46 | 1.68 |
| 16.03.2014 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 0 - 0 | Словачко | 1.35 | 4.45 | 7.98 |
| 24.08.2013 | 1. Лига | Словачко | 1 - 3 | Виктория Пилзен | 5.97 | 3.83 | 1.52 |
| 14.04.2013 | 1. Лига | Словачко | 0 - 2 | Виктория Пилзен | 5.27 | 3.64 | 1.62 |
| 30.09.2012 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 1 - 1 | Словачко | 1.24 | 5.31 | 11.21 |
| 08.04.2012 | 1. Лига | Виктория Пилзен | 1 - 0 | Словачко | 1.24 | 5.30 | 11.61 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите нямат победа и 4 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Виктория Пилзен имат изиграни 5 срещи, като домакините имат 2 победи, гостите нямат победа и 3 пъти са завършили наравно.
Първа Лига класиране към 16.04.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Виктория Пилзен | 23 | +21 | 53 |
| 2 | Славия Прага | 23 | +30 | 52 |
| 3 | Спарта Прага | 24 | +16 | 43 |
| 4 | Млада Болеслав | 24 | +11 | 39 |
| 5 | Теплице | 24 | +10 | 37 |
| 6 | Злин | 24 | +2 | 35 |
| 7 | Яблонец | 24 | +5 | 32 |
| 8 | Словачко | 23 | -3 | 29 |
| 9 | Карвина | 24 | -7 | 29 |
| 10 | Дукла Прага | 23 | +1 | 27 |
| 11 | Збройовка Бърно | 24 | -7 | 26 |
| 12 | Бохемианс 1905 Прага | 24 | -10 | 25 |
| 13 | Слован Либерец | 23 | -7 | 23 |
| 14 | Храдец Кралове | 23 | -14 | 21 |
| 15 | Височина Ихлава | 24 | -20 | 20 |
| 16 | Прибрам | 24 | -28 | 18 |
Хронология в първенството
| Виктория Пилзен | |
| Словачко | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Виктория Пилзен | Виктория Пилзен | Словачко | Словачко | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Виктория Пилзен | - | - | - | 1 - 1 | |||
| 2 | Славия Прага | 3 - 1 | 1 - 0 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 3 | Спарта Прага | 1 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 4 | Млада Болеслав | 0 - 0 | 2 - 1 | 3 - 0 | 3 - 0 | |||
| 5 | Теплице | 2 - 2 | 0 - 1 | 2 - 2 | 1 - 1 | |||
| 6 | Злин | 0 - 2 | 0 - 0 | 0 - 2 | 1 - 3 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Яблонец | 3 - 1 | 3 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 8 | Словачко | 1 - 1 | - | - | - | |||
| 9 | Карвина | 2 - 0 | 2 - 3 | 2 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | ||
| 10 | Дукла Прага | 0 - 1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 2 - 3 | |||
| 11 | Збройовка Бърно | 2 - 0 | 2 - 0 | 0 - 0 | 1 - 0 | 1 - 0 | ||
| 12 | Бохемианс 1905 Прага | 1 - 1 | 0 - 1 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 0 | |
| 13 | Слован Либерец | 1 - 0 | 1 - 2 | 1 - 0 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||
| 14 | Храдец Кралове | 4 - 1 | 0 - 1 | 4 - 1 | 1 - 3 | |||
| 15 | Височина Ихлава | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 0 | 0 - 0 | |||
| 16 | Прибрам | 1 - 0 | 0 - 3 | 1 - 0 | 1 - 0 | 0 - 1 | 0 - 1 | |
Класиране в шампионата
| Виктория Пилзен | Словачко | |
| Позиция | 1 | 8 |
| Точки | 53 | 29 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 3 | 7 |
| Точки | 26 | 14 |
Форма в шампионата
| Виктория Пилзен | Словачко | |
|
Победи
Равни Загуби |
16
5 2 |
6
11 6 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
8
2 1 |
3
5 4 |
Голове в шампионата
| Виктория Пилзен | Словачко | |
|
Вкарани
Получени |
35
14 |
24
27 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
20
8 |
12
15 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.33 | 4.75 | 9.50 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.07 | 1.20 | 3.40 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.10 | 7.00 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.40 | 1.30 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.85 | 1.95 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.40 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.38 | 1.53 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 16.04.2017 16:02. Възможни са промени към настоящия момент!
