Люксембург - Национална Дивизия (2016 - 2017)
17:00
Виктория Роспорт
Расинг ФК Унион
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.12 | 3.45 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.25 | 1.57 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.62 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Роспорт, а гостите от Люксембург. Разстоянието между двата града е 34.4 км. Мачът ще се играе на стадион Виктори Арена, който има капацитет от 2 500 места. Снимки от Google карта стадион Виктори Арена. Мачът ще се играе в 16:00 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Виктория Роспорт - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.05.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 1 | Виктория Роспорт | 2.36 | 3.22 | 2.63 |
| 30.04.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 3 - 1 | Юнион Титус | 2.47 | 3.14 | 2.55 |
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 0 - 2 | Виктория Роспорт | 2.26 | 3.38 | 2.65 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 2 - 1 | Жюнес Еш | 4.27 | 3.54 | 1.67 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | УНА Щрасен | 0 - 2 | Виктория Роспорт | 1.33 | 4.55 | 7.25 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 2 - 2 | Прогрес Нидеркорн | 4.57 | 3.59 | 1.61 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 0 - 4 | Ф91 Дюделанж | 14.00 | 7.25 | 1.11 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Мондорф-ле-Бен | 2 - 1 | Виктория Роспорт | 1.74 | 3.55 | 3.90 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 1 - 2 | Каерйенг | 2.12 | 3.11 | 3.07 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Фола Еш | 3 - 1 | Виктория Роспорт | - | - | - |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Расинг ФК Унион - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 06.05.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 3 - 1 | Мондорф-ле-Бен | 2.38 | 3.45 | 2.46 |
| 30.04.2017 | Нац. Дивизия | Каерйенг | 0 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.29 | 3.19 | 2.72 |
| 23.04.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 0 - 2 | Фола Еш | 6.74 | 4.53 | 1.34 |
| 09.04.2017 | Нац. Дивизия | Рюмеланж | 1 - 1 | Расинг ФК Унион | 2.26 | 3.23 | 2.75 |
| 02.04.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 0 - 2 | Диферданж | 7.88 | 4.63 | 1.31 |
| 18.03.2017 | Нац. Дивизия | Ф91 Дюделанж | 4 - 0 | Расинг ФК Унион | 1.14 | 6.22 | 13.63 |
| 12.03.2017 | Нац. Дивизия | РМ Хам Бенфика | 2 - 3 | Расинг ФК Унион | 2.05 | 3.28 | 3.13 |
| 05.03.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 0 - 4 | Юнион Титус | 1.93 | 3.40 | 3.33 |
| 25.02.2017 | Нац. Дивизия | Жюнес Канах | 3 - 2 | Расинг ФК Унион | 3.53 | 3.36 | 1.84 |
| 19.02.2017 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | Жюнес Еш | 2.67 | 3.37 | 2.26 |
Общо 3 победи, 1 равенство и 6 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.12.2016 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | Виктория Роспорт | - | - | - |
| 10.04.2016 | Нац. Дивизия | Виктория Роспорт | 4 - 2 | Расинг ФК Унион | 4.11 | 3.46 | 1.67 |
| 27.09.2015 | Нац. Дивизия | Расинг ФК Унион | 0 - 4 | Виктория Роспорт | 1.33 | 4.75 | 7.00 |
В последните 3 директни срещи домакините имат 3 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач. На домашния терен на Виктория Роспорт имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Национална Дивизия класиране към 14.05.2017
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Ф91 Дюделанж | 24 | +49 | 59 |
| 2 | Диферданж | 24 | +37 | 59 |
| 3 | Фола Еш | 24 | +36 | 53 |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 24 | +15 | 38 |
| 5 | УНА Щрасен | 24 | -10 | 33 |
| 6 | Юнион Титус Петанж | 24 | +3 | 32 |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 24 | -10 | 30 |
| 8 | Жюнес Еш | 24 | -7 | 28 |
| 9 | Расинг ФК Унион | 24 | -12 | 27 |
| 10 | Виктория Роспорт | 24 | -13 | 25 |
| 11 | РМ Хам Бенфика | 24 | -15 | 25 |
| 12 | Жюнес Канах | 24 | -22 | 22 |
| 13 | Рюмеланж | 24 | -26 | 20 |
| 14 | Каерйенг | 24 | -25 | 19 |
Хронология в първенството
| Виктория Роспорт | |
| Расинг ФК Унион | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Виктория Роспорт | Виктория Роспорт | Расинг ФК Унион | Расинг ФК Унион | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | Ф91 Дюделанж | 0 - 4 | 3 - 0 | 0 - 4 | 1 - 2 | 4 - 0 | 4 - 0 | |
| 2 | Диферданж | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 2 | 3 - 2 | 3 - 2 | ||
| 3 | Фола Еш | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 0 - 2 | 4 - 1 | 4 - 1 | |
| 4 | Прогрес Нидеркорн | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
| 5 | УНА Щрасен | 1 - 2 | 0 - 2 | 1 - 2 | 1 - 0 | 3 - 0 | 3 - 0 | |
| 6 | Юнион Титус Петанж | 3 - 1 | 2 - 0 | 3 - 1 | 0 - 4 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 7 | Мондорф-ле-Бен | 1 - 3 | 2 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |
| 8 | Жюнес Еш | 2 - 1 | 2 - 2 | 2 - 1 | 1 - 2 | 1 - 2 | 1 - 2 | |
| 9 | Расинг ФК Унион | 1 - 2 | - | - | - | |||
| 10 | Виктория Роспорт | - | - | - | 1 - 2 | |||
| 11 | РМ Хам Бенфика | 0 - 1 | 2 - 1 | 0 - 1 | 2 - 1 | 2 - 3 | 2 - 3 | |
| 12 | Жюнес Канах | 0 - 0 | 0 - 2 | 0 - 0 | 1 - 0 | 3 - 2 | 3 - 2 | |
| 13 | Рюмеланж | 4 - 2 | 3 - 1 | 4 - 2 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |
| 14 | Каерйенг | 1 - 2 | 2 - 3 | 1 - 2 | 3 - 0 | 0 - 3 | 0 - 3 | |
Класиране в шампионата
| Виктория Роспорт | Расинг ФК Унион | |
| Позиция | 10 | 9 |
| Точки | 25 | 27 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 12 | 10 |
| Точки | 12 | 11 |
Форма в шампионата
| Виктория Роспорт | Расинг ФК Унион | |
|
Победи
Равни Загуби |
7
4 13 |
8
3 13 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
3
3 6 |
3
2 7 |
Голове в шампионата
| Виктория Роспорт | Расинг ФК Унион | |
|
Вкарани
Получени |
32
45 |
31
43 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
16
22 |
17
26 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.12 | 3.45 | 2.80 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.35 | 1.25 | 1.57 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 5.20 | 1.13 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.62 | 1.40 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.65 | 2.10 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 14.05.2017 16:04. Възможни са промени към настоящия момент!
