Приятелски Срещи - Клубни
15:00
Вил
(Швейцария)
Люцерн
(Швейцария)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.79 | 4.42 | 1.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.14 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.57 | 1.15 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.84 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.43 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.56 | 2.24 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вил, а гостите от Люцерн. Разстоянието между двата града е 72.1 км.
Отговорна Игра
Вил - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Вил | 3 - 2 | Грасхопърс | 3.66 | 3.55 | 1.85 |
| 26.06.2026 | Приятелски срещи | Аустрия Лустенау | 2 - 0 | Вил | 1.64 | 4.21 | 3.83 |
| 15.05.2026 | Чалъндж Лига | Вил | 1 - 3 | Вадуц | 3.92 | 3.84 | 1.69 |
| 11.05.2026 | Чалъндж Лига | Белинзона | 2 - 4 | Вил | 2.81 | 3.33 | 2.22 |
| 08.05.2026 | Чалъндж Лига | Вил | 0 - 1 | Ивердон-Спорт | 2.73 | 3.48 | 2.21 |
| 01.05.2026 | Чалъндж Лига | Стад Нион | 0 - 1 | Вил | 2.54 | 3.39 | 2.39 |
| 25.04.2026 | Чалъндж Лига | Вил | 2 - 2 | Аарау | 4.48 | 3.77 | 1.63 |
| 17.04.2026 | Чалъндж Лига | Етоил Каруж | 2 - 0 | Вил | 2.19 | 3.29 | 2.91 |
| 11.04.2026 | Чалъндж Лига | Раперсвил-Йона | 2 - 0 | Вил | 2.49 | 3.38 | 2.46 |
| 07.04.2026 | Чалъндж Лига | Вил | 5 - 2 | Ксамакс | 2.22 | 3.35 | 2.76 |
Общо 4 победи, 1 равенство и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 домакинства.
Люцерн - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.07.2026 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 2 | Винтертур | 1.44 | 4.85 | 4.85 |
| 16.05.2026 | Група за Изпадане | Винтертур | 0 - 3 | Люцерн | 3.41 | 4.02 | 1.84 |
| 12.05.2026 | Група за Изпадане | Люцерн | 1 - 0 | Цюрих | 1.45 | 4.67 | 5.55 |
| 09.05.2026 | Група за Изпадане | Люцерн | 3 - 3 | Сервет | 2.12 | 3.67 | 2.93 |
| 02.05.2026 | Група за Изпадане | Лозана Спорт | 1 - 3 | Люцерн | 2.36 | 3.69 | 2.53 |
| 25.04.2026 | Група за Изпадане | Грасхопърс | 1 - 2 | Люцерн | 3.20 | 3.69 | 1.99 |
| 12.04.2026 | Суперлига | Люцерн | 2 - 2 | Санкт Гален | 2.07 | 3.80 | 2.94 |
| 06.04.2026 | Суперлига | Сервет | 3 - 0 | Люцерн | 2.06 | 3.73 | 2.99 |
| 22.03.2026 | Суперлига | Люцерн | 4 - 0 | Лозана Спорт | 1.99 | 3.74 | 3.17 |
| 15.03.2026 | Суперлига | Люцерн | 1 - 2 | Винтертур | 1.30 | 5.43 | 7.47 |
Общо 6 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи и 1 загуба в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.07.2021 | Приятелски срещи | Люцерн | 2 - 0 | Вил | 1.31 | 4.98 | 7.10 |
| 12.01.2017 | Приятелски срещи | Вил | 0 - 2 | Люцерн | 3.27 | 3.49 | 1.92 |
| 20.06.2015 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 0 | Вил | 1.55 | 3.99 | 4.60 |
| 12.01.2015 | Приятелски срещи | Вил | 1 - 4 | Люцерн | 3.14 | 3.49 | 1.99 |
| 02.07.2014 | Приятелски срещи | Люцерн | 4 - 3 | Вил | 1.44 | 4.10 | 5.48 |
| 22.06.2013 | Приятелски срещи | Люцерн | 4 - 3 | Вил | 1.69 | 3.78 | 4.03 |
| 11.01.2013 | Приятелски срещи | Люцерн | 6 - 2 | Вил | 1.93 | 3.30 | 3.57 |
| 08.02.2012 | Приятелски срещи | Люцерн | 1 - 0 | Вил | 1.77 | 3.65 | 3.77 |
| 07.07.2010 | Приятелски срещи | Люцерн | 3 - 1 | Вил | 1.47 | 3.83 | 5.85 |
| 22.03.2006 | Чалъндж Лига | Люцерн | 2 - 1 | Вил | 1.76 | 3.31 | 4.01 |
В последните 10 директни срещи домакините нямат победа, гостите имат 10 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Вил имат изиграни 2 срещи, като домакините нямат победа, гостите имат 2 победи и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 5.79 | 4.42 | 1.40 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.14 | 1.11 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 4.57 | 1.15 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.84 | 1.14 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.43 | 1.49 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.56 | 2.24 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.08 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 10.07.2026 12:04. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра