Португалия - Купа на Португалия (2021 - 2022)
16:00
Вилафранкензе
Мафра
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.60 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.25 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.11.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Вила Франка ди Шира, а гостите от Мафра. Разстоянието между двата града е 30.2 км. Мачът ще се играе в 14:00 местно време.
Отговорна Игра
Вилафранкензе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.11.2021 | Лига Португал 2 | Вилафранкензе | 2 - 2 | Ещрела Амадора | 2.59 | 2.99 | 2.69 |
| 31.10.2021 | Лига Португал 2 | Варзин | 0 - 2 | Вилафранкензе | 1.87 | 3.36 | 3.88 |
| 22.10.2021 | Лига Португал 2 | Вилафранкензе | 1 - 3 | Лейшоес | 3.01 | 3.15 | 2.27 |
| 16.10.2021 | Купа на Португалия | Вилафранкензе | 1 - 1 | Реал СК Кейлуж | 1.84 | 3.33 | 3.94 |
| 10.10.2021 | Лига Португал 2 | Рио Аве | 2 - 1 | Вилафранкензе | 1.38 | 4.44 | 7.17 |
| 03.10.2021 | Лига Португал 2 | Вилафранкензе | 2 - 2 | Фарензе | 3.41 | 3.34 | 2.00 |
| 20.09.2021 | Лига Португал 2 | Академика Коимбра | 1 - 2 | Вилафранкензе | 1.60 | 3.56 | 5.42 |
| 12.09.2021 | Лига Португал 2 | Вилафранкензе | 1 - 1 | Шавеш | 3.55 | 3.10 | 1.96 |
| 30.08.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 1 - 0 | Вилафранкензе | 1.71 | 3.48 | 4.50 |
| 23.08.2021 | Лига Португал 2 | Вилафранкензе | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 3.27 | 3.06 | 2.19 |
Общо 2 победи, 5 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 5 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Мафра - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 07.11.2021 | Лига Португал 2 | Бенфика Б | 1 - 3 | Мафра | 1.90 | 3.50 | 3.56 |
| 31.10.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 1 - 1 | Спортинг Ковиля | 1.84 | 3.32 | 4.04 |
| 24.10.2021 | Лига Португал 2 | Насионал Мадейра | 1 - 1 | Мафра | 2.03 | 3.37 | 3.31 |
| 10.10.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 1 - 1 | Каза Пиа | 2.55 | 3.14 | 2.66 |
| 03.10.2021 | Лига Португал 2 | Пенафиел | 2 - 1 | Мафра | 2.05 | 3.17 | 3.42 |
| 18.09.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 0 - 0 | Трофензе | 1.74 | 3.53 | 4.29 |
| 12.09.2021 | Лига Португал 2 | Порто Б | 3 - 1 | Мафра | 2.42 | 3.05 | 2.86 |
| 30.08.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 1 - 0 | Вилафранкензе | 1.71 | 3.48 | 4.50 |
| 22.08.2021 | Лига Португал 2 | Академико Визеу | 1 - 3 | Мафра | 2.67 | 2.97 | 2.60 |
| 14.08.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 0 - 1 | Фейрензе | 2.34 | 2.79 | 3.29 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 1 равенство и 2 загуби в последните 5 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 30.08.2021 | Лига Португал 2 | Мафра | 1 - 0 | Вилафранкензе | 1.71 | 3.48 | 4.50 |
| 04.04.2021 | Лига Португал 2 | Вилафранкензе | 2 - 1 | Мафра | 2.49 | 2.90 | 2.91 |
| 30.11.2020 | Лига Португал 2 | Мафра | 0 - 1 | Вилафранкензе | 1.73 | 3.35 | 4.55 |
| 12.01.2020 | Лига Португал 2 | Мафра | 1 - 1 | Вилафранкензе | 1.56 | 3.80 | 5.25 |
В последните 4 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 1 победа и 1 път са завършили наравно. На домашния терен на Вилафранкензе имат изиграна само 1 среща, като победители са били домакините.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.50 | 3.60 | 1.90 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.80 | 1.25 | 1.28 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.62 | 1.44 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.25 | 1.33 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.72 | 2.00 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.25 | 3.75 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.90 | 1.80 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.11.2021 12:06. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра