Нидерландия - Ередивизи (2017 - 2018)
15:30
Вилем II
Грьонинген
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тилбург, а гостите от Грьонинген. Разстоянието между двата града е 210.3 км. Мачът ще се играе на стадион Конинг Вилем 2 стадион, който има капацитет от 14 500 места. Размерите на терена са 105 x 68 m. Снимки от Google карта стадион Конинг Вилем 2 стадион. Мачът ще се играе в 14:30 местно време.
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вилем II - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 12.01.2018 | Приятелски срещи | Вилем II | 3 - 1 | Хибърниън | 2.40 | 3.60 | 2.40 |
| 24.12.2017 | Ередивизи | Аякс | 3 - 1 | Вилем II | 1.11 | 8.97 | 16.73 |
| 19.12.2017 | КНВБ Купа | Вилем II | 3 - 0 | Ваалвийк | 1.42 | 4.44 | 6.20 |
| 16.12.2017 | Ередивизи | Вилем II | 2 - 3 | Цволе | 2.75 | 3.36 | 2.43 |
| 13.12.2017 | Ередивизи | Витес | 2 - 2 | Вилем II | 1.59 | 3.85 | 5.46 |
| 08.12.2017 | Ередивизи | Вилем II | 1 - 1 | НАК Бреда | 1.80 | 3.67 | 4.10 |
| 02.12.2017 | Ередивизи | Вилем II | 3 - 1 | Хераклес | 2.15 | 3.48 | 3.11 |
| 25.11.2017 | Ередивизи | ВВВ Венло | 3 - 3 | Вилем II | 2.08 | 3.28 | 3.46 |
| 18.11.2017 | Ередивизи | Вилем II | 2 - 2 | Спарта Ротердам | 2.07 | 3.28 | 3.50 |
| 04.11.2017 | Ередивизи | АЗ Алкмаар | 3 - 2 | Вилем II | 1.38 | 4.88 | 6.98 |
Общо 3 победи, 4 равенства и 3 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 3 победи, 2 равенства и 1 загуба в последните 6 домакинства.
Грьонинген - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.01.2018 | Приятелски срещи | Грьонинген | 1 - 3 | Динамо Дрезден | 2.26 | 3.50 | 2.69 |
| 10.01.2018 | Приятелски срещи | Грьонинген | 1 - 2 | Клуб Брюж | 4.37 | 3.70 | 1.65 |
| 24.12.2017 | Ередивизи | Грьонинген | 4 - 0 | Спарта Ротердам | 1.69 | 3.92 | 4.45 |
| 17.12.2017 | Ередивизи | Екселсиор | 2 - 0 | Грьонинген | 2.65 | 3.41 | 2.50 |
| 13.12.2017 | Ередивизи | Грьонинген | 3 - 3 | ПСВ Айндховен | 6.46 | 4.68 | 1.42 |
| 10.12.2017 | Ередивизи | Рода | 2 - 2 | Грьонинген | 2.89 | 3.49 | 2.27 |
| 02.12.2017 | Ередивизи | АДО Ден Хааг | 0 - 3 | Грьонинген | 2.17 | 3.50 | 3.06 |
| 25.11.2017 | Ередивизи | Грьонинген | 0 - 2 | Фейенорд | 5.36 | 4.07 | 1.56 |
| 19.11.2017 | Ередивизи | Грьонинген | 4 - 2 | Витес | 3.06 | 3.49 | 2.17 |
| 08.11.2017 | Приятелски срещи | Грьонинген | 4 - 1 | Пройсен Мюнстер | 1.59 | 4.03 | 4.42 |
Общо 4 победи, 2 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 1 победа, 1 равенство и 1 загуба в последните 3 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.10.2017 | Ередивизи | Грьонинген | 0 - 1 | Вилем II | 1.85 | 3.64 | 3.91 |
| 18.03.2017 | Ередивизи | Грьонинген | 1 - 1 | Вилем II | 1.98 | 3.31 | 3.71 |
| 29.10.2016 | Ередивизи | Вилем II | 2 - 1 | Грьонинген | 2.23 | 3.28 | 3.09 |
| 26.01.2016 | Ередивизи | Вилем II | 1 - 1 | Грьонинген | 2.00 | 3.43 | 3.58 |
| 17.10.2015 | Ередивизи | Грьонинген | 2 - 1 | Вилем II | 1.85 | 3.48 | 4.11 |
| 18.04.2015 | Ередивизи | Вилем II | 1 - 4 | Грьонинген | 1.95 | 3.51 | 3.55 |
| 28.09.2014 | Ередивизи | Грьонинген | 1 - 0 | Вилем II | 1.77 | 3.65 | 4.14 |
| 30.03.2013 | Ередивизи | Вилем II | 1 - 2 | Грьонинген | 3.00 | 3.31 | 2.26 |
| 19.08.2012 | Ередивизи | Грьонинген | 1 - 1 | Вилем II | 1.46 | 4.15 | 6.52 |
| 06.02.2011 | Ередивизи | Грьонинген | 7 - 1 | Вилем II | 1.21 | 5.73 | 12.00 |
В последните 10 директни срещи домакините имат 2 победи, гостите имат 5 победи и 3 пъти са завършили наравно. На домашния терен на Вилем II имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 1 победа, гостите имат 2 победи и 1 път са завършили наравно.
Ередивизи класиране към 21.01.2018
| № | Отбор | М | ГР | Т |
|---|---|---|---|---|
| 1 | ПСВ Айндховен | 18 | +28 | 46 |
| 2 | Аякс | 18 | +37 | 41 |
| 3 | АЗ Алкмаар | 19 | +15 | 39 |
| 4 | Цволе | 19 | +6 | 36 |
| 5 | Фейенорд | 17 | +21 | 32 |
| 6 | Утрехт | 18 | -1 | 29 |
| 7 | Витес | 19 | +9 | 28 |
| 8 | АДО Ден Хааг | 19 | -3 | 27 |
| 9 | Хееренвеен | 19 | -5 | 24 |
| 10 | ВВВ Венло | 19 | -4 | 23 |
| 11 | Хераклес | 18 | -11 | 22 |
| 12 | Екселсиор | 18 | -6 | 21 |
| 13 | Грьонинген | 18 | 0 | 20 |
| 14 | Твенте | 19 | -9 | 16 |
| 15 | Вилем II | 18 | -13 | 16 |
| 16 | НАК Бреда | 19 | -16 | 16 |
| 17 | Рода | 19 | -23 | 12 |
| 18 | Спарта Ротердам | 18 | -25 | 11 |
Хронология в първенството
| Вилем II | |
| Грьонинген | |
| Домакин | |
| Гост |
Мачове в първенството
| № | Отбор | Вилем II | Вилем II | Грьонинген | Грьонинген | |||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Домакин | Гост | Домакин | Домакин | Гост | Гост | |||
| 1 | ПСВ Айндховен | 4 - 0 | 3 - 3 | |||||
| 2 | Аякс | 1 - 3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 1 | ||
| 3 | АЗ Алкмаар | 3 - 2 | 1 - 1 | |||||
| 4 | Цволе | 2 - 3 | 2 - 3 | 3 - 2 | 3 - 2 | |||
| 5 | Фейенорд | 5 - 0 | 0 - 2 | |||||
| 6 | Утрехт | 2 - 0 | 2 - 1 | |||||
| 7 | Витес | 2 - 2 | 4 - 2 | |||||
| 8 | АДО Ден Хааг | 1 - 2 | 1 - 2 | 0 - 3 | 0 - 3 | |||
| 9 | Хееренвеен | 1 - 2 | 1 - 2 | 3 - 3 | ||||
| 10 | ВВВ Венло | 3 - 3 | 1 - 1 | |||||
| 11 | Хераклес | 3 - 1 | 3 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 12 | Екселсиор | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 0 | 2 - 0 | |||
| 13 | Грьонинген | 0 - 1 | - | - | - | |||
| 14 | Твенте | 3 - 1 | 3 - 1 | 1 - 0 | ||||
| 15 | Вилем II | - | - | - | 0 - 1 | |||
| 16 | НАК Бреда | 1 - 1 | 1 - 1 | 2 - 1 | 2 - 1 | |||
| 17 | Рода | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | ||||
| 18 | Спарта Ротердам | 2 - 2 | 2 - 2 | 4 - 0 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||
Класиране в шампионата
| Вилем II | Грьонинген | |
| Позиция | 15 | 13 |
| Точки | 16 | 20 |
| Домакин | Гост | |
| Позиция | 15 | 15 |
| Точки | 8 | 4 |
Форма в шампионата
| Вилем II | Грьонинген | |
|
Победи
Равни Загуби |
4
4 10 |
5
5 8 |
| Домакин | Гост | |
|
Победи
Равни Загуби |
2
2 5 |
1
1 6 |
Голове в шампионата
| Вилем II | Грьонинген | |
|
Вкарани
Получени |
27
40 |
30
30 |
| Домакин | Гост | |
|
Вкарани
Получени |
15
17 |
11
16 |
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 2.37 | 3.39 | 2.89 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.41 | 1.33 | 1.60 |
| Равенство няма залог | Dnb1 | Dnb2 | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.66 | 2.10 | |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 4.33 | 1.19 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 2.20 | 1.64 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.44 | 2.62 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.53 | 2.37 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 21.01.2018 12:05. Възможни са промени към настоящия момент!
