Нидерландия - Ередивизи (2026 - 2027)
петък, 6 ноември, 2026
21:00
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.60 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Тилбург, а гостите от Цволе.
Разстоянието между двата града е 126.6 км.
Мачът ще се играе на стадион
Конинг Вилем 2 стадион,
който има капацитет от
14 500 места.
Размерите на терена са 105 x 68 m.
Снимки от Google карта
стадион Конинг Вилем 2 стадион.
Мачът ще се играе в 20:00 местно време.
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Вилем II - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 31.10.2026 |
Ередивизи |
ПСВ Айндховен |
7 - 0 |
Вилем II |
1.07 |
12.12 |
21.01 |
| 27.10.2026 |
КНВБ Купа |
Хелмонд Спорт |
3 - 4 |
Вилем II |
3.18 |
3.65 |
1.95 |
| 24.10.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
1 - 6 |
Камбур |
2.50 |
3.67 |
2.50 |
| 17.10.2026 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
3 - 2 |
Вилем II |
1.60 |
4.28 |
4.65 |
| 11.10.2026 |
Ередивизи |
Утрехт |
3 - 1 |
Вилем II |
1.48 |
4.51 |
5.63 |
| 19.09.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
0 - 1 |
Фортуна Ситард |
2.50 |
3.60 |
2.53 |
| 15.09.2026 |
Ередивизи |
Аякс |
5 - 1 |
Вилем II |
1.12 |
9.03 |
16.22 |
| 11.09.2026 |
Ередивизи |
АЗ Алкмаар |
1 - 1 |
Вилем II |
1.14 |
8.07 |
14.07 |
| 05.09.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
0 - 3 |
Екселсиор |
2.86 |
3.61 |
2.24 |
| 30.08.2026 |
Ередивизи |
Вилем II |
2 - 2 |
Хееренвеен |
3.84 |
4.11 |
1.76 |
Общо 1 победа, 2 равенства и 7 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 равенство и 3 загуби
в последните 4 домакинства.
Цволе - последни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 01.11.2026 |
Ередивизи |
Цволе |
1 - 0 |
АДО Ден Хааг |
2.23 |
3.64 |
2.86 |
| 28.10.2026 |
КНВБ Купа |
Цволе |
1 - 2 |
ТОП Ос |
1.29 |
5.03 |
8.05 |
| 24.10.2026 |
Ередивизи |
Утрехт |
1 - 1 |
Цволе |
1.64 |
4.08 |
4.61 |
| 18.10.2026 |
Ередивизи |
Цволе |
4 - 1 |
Го Ахед Игълс |
3.43 |
3.82 |
1.93 |
| 11.10.2026 |
Ередивизи |
Цволе |
0 - 1 |
Камбур |
2.02 |
3.75 |
3.20 |
| 18.09.2026 |
Ередивизи |
Грьонинген |
3 - 0 |
Цволе |
1.49 |
4.61 |
5.40 |
| 13.09.2026 |
Ередивизи |
Цволе |
0 - 7 |
Фейенорд |
6.22 |
5.09 |
1.40 |
| 04.09.2026 |
Ередивизи |
Спарта Ротердам |
2 - 2 |
Цволе |
1.91 |
3.80 |
3.52 |
| 29.08.2026 |
Ередивизи |
Цволе |
1 - 3 |
НЕК Ниймеген |
3.49 |
4.06 |
1.86 |
| 22.08.2026 |
Ередивизи |
Хееренвеен |
0 - 2 |
Цволе |
1.56 |
4.40 |
4.94 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби
в последните 10 изиграни футболни срещи.
От тях 1 победа, 2 равенства и 1 загуба
в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата |
Турнир |
Домакин |
Рез. |
Гост |
1 |
X |
2 |
| 14.05.2025 |
Ередивизи |
Вилем II |
1 - 2 |
Цволе |
2.86 |
3.42 |
2.35 |
| 13.12.2024 |
Ередивизи |
Цволе |
0 - 1 |
Вилем II |
1.97 |
3.26 |
4.02 |
| 10.03.2023 |
Ерсте Дивизи |
Вилем II |
2 - 3 |
Цволе |
2.46 |
3.33 |
2.66 |
| 09.09.2022 |
Ерсте Дивизи |
Цволе |
2 - 2 |
Вилем II |
1.90 |
3.56 |
3.66 |
| 14.01.2022 |
Ередивизи |
Цволе |
2 - 0 |
Вилем II |
3.42 |
3.47 |
2.13 |
| 28.08.2021 |
Ередивизи |
Вилем II |
1 - 0 |
Цволе |
1.96 |
3.55 |
3.72 |
| 22.01.2021 |
Ередивизи |
Вилем II |
1 - 3 |
Цволе |
2.36 |
3.48 |
2.87 |
| 24.10.2020 |
Ередивизи |
Цволе |
0 - 0 |
Вилем II |
2.40 |
3.53 |
2.79 |
| 26.01.2020 |
Ередивизи |
Вилем II |
0 - 0 |
Цволе |
1.66 |
4.14 |
4.54 |
| 02.08.2019 |
Ередивизи |
Цволе |
1 - 3 |
Вилем II |
2.02 |
3.60 |
3.43 |
В последните 10 директни срещи
домакините
имат 3 победи,
гостите
имат 4 победи
и 3 пъти са завършили наравно.
На домашния терен на Вилем II имат изиграни 5 срещи,
като домакините имат 1 победа,
гостите имат 3 победи
и 1 път са завършили наравно.
Ередивизи класиране към 06.11.2026
| № |
Отбор |
М |
П |
Р |
З |
Вк |
Пл |
ГР |
Т |
| 1 |
Фейенорд |
11 |
7 |
4 |
0 |
33 |
12 |
+21 |
25 |
| 2 |
Аякс |
11 |
7 |
3 |
1 |
30 |
13 |
+17 |
24 |
| 3 |
ПСВ Айндховен |
11 |
7 |
2 |
2 |
35 |
13 |
+22 |
23 |
| 4 |
Твенте |
11 |
7 |
2 |
2 |
28 |
10 |
+18 |
23 |
| 5 |
АЗ Алкмаар |
11 |
6 |
2 |
3 |
20 |
13 |
+7 |
20 |
| 6 |
Фортуна Ситард |
11 |
5 |
4 |
2 |
18 |
18 |
0 |
19 |
| 7 |
Хееренвеен |
11 |
5 |
3 |
3 |
19 |
13 |
+6 |
18 |
| 8 |
Грьонинген |
11 |
4 |
3 |
4 |
26 |
24 |
+2 |
15 |
| 9 |
Камбур |
11 |
4 |
3 |
4 |
23 |
22 |
+1 |
15 |
| 10 |
Го Ахед Игълс |
11 |
3 |
5 |
3 |
23 |
27 |
-4 |
14 |
| 11 |
Спарта Ротердам |
11 |
3 |
3 |
5 |
20 |
26 |
-6 |
12 |
| 12 |
Утрехт |
11 |
3 |
3 |
5 |
19 |
31 |
-12 |
12 |
| 13 |
НЕК Ниймеген |
11 |
2 |
5 |
4 |
17 |
19 |
-2 |
11 |
| 14 |
Цволе |
11 |
3 |
2 |
6 |
12 |
23 |
-11 |
11 |
| 15 |
Екселсиор |
11 |
3 |
2 |
6 |
16 |
28 |
-12 |
11 |
| 16 |
Телстар |
11 |
2 |
3 |
6 |
16 |
23 |
-7 |
9 |
| 17 |
АДО Ден Хааг |
11 |
1 |
3 |
7 |
13 |
24 |
-11 |
6 |
| 18 |
Вилем II |
11 |
0 |
2 |
9 |
10 |
39 |
-29 |
2 |
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Хронология в първенството
| Вилем II |
|
| Цволе |
|
| Домакин |
|
| Гост |
|
Мачове в първенството
| № |
Отбор |
Вилем II |
Вилем II |
|
Цволе |
Цволе |
| Домакин |
Гост |
Домакин |
|
Домакин |
Гост |
Гост |
| 1 |
Фейенорд |
|
|
|
|
0 - 7 |
|
|
| 2 |
Аякс |
|
5 - 1 |
|
|
0 - 2 |
|
|
| 3 |
ПСВ Айндховен |
|
7 - 0 |
|
|
|
|
|
| 4 |
Твенте |
|
|
|
|
|
3 - 1 |
3 - 1 |
| 5 |
АЗ Алкмаар |
|
1 - 1 |
|
|
|
|
|
| 6 |
Фортуна Ситард |
0 - 1 |
|
0 - 1 |
|
|
|
|
| 7 |
Хееренвеен |
2 - 2 |
|
2 - 2 |
|
|
0 - 2 |
0 - 2 |
| 8 |
Грьонинген |
|
|
|
|
|
3 - 0 |
3 - 0 |
| 9 |
Камбур |
1 - 6 |
|
1 - 6 |
|
0 - 1 |
|
|
| 10 |
Го Ахед Игълс |
|
4 - 1 |
|
|
4 - 1 |
|
|
| 11 |
Спарта Ротердам |
|
3 - 2 |
|
|
|
2 - 2 |
2 - 2 |
| 12 |
Утрехт |
|
3 - 1 |
|
|
|
1 - 1 |
1 - 1 |
| 13 |
НЕК Ниймеген |
1 - 4 |
|
1 - 4 |
|
1 - 3 |
|
|
| 14 |
Цволе |
|
|
|
|
- |
- |
- |
| 15 |
Екселсиор |
0 - 3 |
|
0 - 3 |
|
|
|
|
| 16 |
Телстар |
|
|
|
|
|
|
|
| 17 |
АДО Ден Хааг |
|
|
|
|
1 - 0 |
|
|
| 18 |
Вилем II |
- |
- |
- |
|
|
|
|
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Представяне в Шампионата
| |
Вилем II |
Цволе |
| Победи |
0 |
3 |
| Равни |
2 |
2 |
| Загуби |
9 |
6 |
| Вкарани Голове |
10 |
12 |
| Получени Голове |
39 |
23 |
| Средно Вкарани |
0.91 |
1.09 |
| Средно Получени |
3.55 |
2.09 |
| Мачове Вкарал |
73% |
64% |
| Мачове Получил |
100% |
82% |
| Гол/Гол |
73% |
45% |
| Над 1.5 |
91% |
82% |
| Над 2.5 |
82% |
55% |
| Над 3.5 |
73% |
45% |
| |
Домакин |
Гост |
| Победи |
0 |
1 |
| Равни |
1 |
2 |
| Загуби |
4 |
2 |
| Вкарани Голове |
4 |
6 |
| Получени Голове |
16 |
9 |
| Средно Вкарани |
0.80 |
1.20 |
| Средно Получени |
3.20 |
1.80 |
| Мачове Вкарал |
60% |
80% |
| Мачове Получил |
100% |
80% |
| Гол/Гол |
60% |
60% |
| Над 1.5 |
80% |
100% |
| Над 2.5 |
80% |
60% |
| Над 3.5 |
60% |
40% |
Коефициенти
| Стандартни |
1 |
X |
2 |
|
Ср. коеф.
|
2.75 |
3.60 |
2.38 |
| Двоен шанс |
1X |
12 |
X2 |
|
Ср. коеф.
|
1.53 |
1.29 |
1.40 |
| Равенство няма залог |
Dnb1 |
Dnb2 |
|
Ср. коеф.
|
|
2.00 |
1.73 |
| Под/Над |
Гол |
Под |
Над |
|
Ср. коеф.
|
1.5 |
5.00 |
1.17 |
|
Ср. коеф.
|
2.5 |
2.40 |
1.53 |
|
Ср. коеф.
|
3.5 |
1.57 |
2.25 |
| Гол/Гол |
Да |
Не |
|
Ср. коеф.
|
|
1.50 |
2.50 |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване -
03.11.2026 04:05.
Възможни са промени към настоящия момент!
Реклама
Хазартът носи риск от развиване на зависимост
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Общо гласували: 0 - Бъди пръв!
За да гласувате, щракнете на знака