Приятелски Срещи - Клубни
20:00
Виляреал Б
(Испания)
Елденсе
(Испания)
Отговорна Игра
Прогнози на потребителите
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.23 | 3.29 | 2.02 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.28 | 1.28 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.35 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.27 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.96 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Обща информация за мача
Домакините са от Виляреал, а гостите от Елда. Разстоянието между двата града е 172.7 км.
Отговорна Игра
Виляреал Б - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Леванте | 3 - 2 | Виляреал Б | 1.82 | 3.40 | 3.72 |
| 26.07.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 0 - 1 | Еркулес | 1.89 | 3.45 | 3.47 |
| 23.07.2024 | Приятелски срещи | Виляреал Б | 1 - 1 | Лейда Еспортиу | 1.82 | 3.37 | 3.78 |
| 02.06.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 1 - 0 | Расинг Сантандер | 4.09 | 3.93 | 1.71 |
| 26.05.2024 | Сегунда Дивисион | Валядолид | 3 - 2 | Виляреал Б | 1.33 | 4.87 | 7.88 |
| 20.05.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 2 - 2 | Албасете | 2.51 | 3.46 | 2.53 |
| 12.05.2024 | Сегунда Дивисион | Аморебиета | 2 - 0 | Виляреал Б | 2.38 | 3.19 | 2.84 |
| 03.05.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 0 - 3 | Леванте | 2.79 | 3.35 | 2.34 |
| 28.04.2024 | Сегунда Дивисион | Спортинг Хихон | 0 - 3 | Виляреал Б | 1.65 | 3.51 | 5.34 |
| 20.04.2024 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 1 - 0 | Расинг Ферол | 2.54 | 3.01 | 2.77 |
Общо 3 победи, 2 равенства и 5 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи, 2 равенства и 2 загуби в последните 6 домакинства.
Елденсе - последни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 03.08.2024 | Приятелски срещи | Елденсе | 1 - 3 | Тенерифе | 2.72 | 3.32 | 2.24 |
| 31.07.2024 | Приятелски срещи | Картахена | 1 - 1 | Елденсе | 2.52 | 3.08 | 2.57 |
| 27.07.2024 | Приятелски срещи | Елденсе | 0 - 0 | Реал Овиедо | 2.28 | 3.14 | 2.84 |
| 21.07.2024 | Приятелски срещи | Елденсе | 1 - 2 | Съндърланд | 3.59 | 3.41 | 1.87 |
| 02.06.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 0 - 1 | Спортинг Хихон | 4.48 | 3.69 | 1.69 |
| 26.05.2024 | Сегунда Дивисион | Елче | 1 - 2 | Елденсе | 1.53 | 3.83 | 5.90 |
| 18.05.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 0 - 0 | Леванте | 2.59 | 3.12 | 2.67 |
| 10.05.2024 | Сегунда Дивисион | Бургос | 1 - 2 | Елденсе | 1.81 | 3.32 | 4.36 |
| 05.05.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 1 - 2 | Леганес | 2.95 | 2.72 | 2.63 |
| 28.04.2024 | Сегунда Дивисион | Алкоркон | 0 - 0 | Елденсе | 2.28 | 2.90 | 3.33 |
Общо 2 победи, 4 равенства и 4 загуби в последните 10 изиграни футболни срещи. От тях 2 победи и 2 равенства в последните 4 гостувания.
Директни срещи
| Дата | Турнир | Домакин | Рез. | Гост | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 02.03.2024 | Сегунда Дивисион | Елденсе | 2 - 0 | Виляреал Б | 2.05 | 3.10 | 3.78 |
| 21.08.2023 | Сегунда Дивисион | Виляреал Б | 3 - 1 | Елденсе | 2.33 | 3.07 | 3.12 |
| 18.02.2017 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 4 - 0 | Елденсе | 1.16 | 6.12 | 12.15 |
| 02.10.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Елденсе | 0 - 1 | Виляреал Б | 3.95 | 3.25 | 1.82 |
| 17.04.2016 | Сегунда Б гр. 3 | Елденсе | 2 - 1 | Виляреал Б | 4.29 | 3.43 | 1.70 |
| 28.11.2015 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 3 - 2 | Елденсе | 1.53 | 3.75 | 5.24 |
| 22.03.2015 | Сегунда Б гр. 3 | Елденсе | 1 - 3 | Виляреал Б | 2.10 | 3.17 | 3.04 |
| 02.11.2014 | Сегунда Б гр. 3 | Виляреал Б | 4 - 1 | Елденсе | 2.07 | 3.07 | 3.23 |
В последните 8 директни срещи домакините имат 6 победи, гостите имат 2 победи и нямат равен мач. На домашния терен на Виляреал Б имат изиграни 4 срещи, като домакините имат 4 победи, гостите нямат победа и нямат равен мач.
Отговорна Игра
Отговорна Игра
Коефициенти
| Стандартни | 1 | X | 2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 3.23 | 3.29 | 2.02 |
| Двоен шанс | 1X | 12 | X2 |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.72 | 1.28 | 1.28 |
| Под/Над | Гол | Под | Над |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.5 | 3.35 | 1.28 |
| Ср. коеф. | 2.5 | 1.77 | 1.88 |
| Ср. коеф. | 3.5 | 1.30 | 3.27 |
| Гол/Гол | Да | Не | |
|---|---|---|---|
| Ср. коеф. | 1.75 | 1.96 | |
*** Коефициентите са валидни към момента на последно обновяване - 09.08.2024 16:00. Възможни са промени към настоящия момент!
Отговорна Игра